Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Českou Kanadou 2009

Autor Téma: Českou Kanadou 2009  (Přečteno 10913 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Mirek Kremlička

  • ****
  • Příspěvků: 377
  • Karma: +68/-5
    • Českou Kanadou
    • E-mail
Českou Kanadou 2009
« kdy: 29 Leden, 2009, 08:26 »
Ahoj všem,
tak se snad po dvou letech opět sejdeme na České Kanadě! Sněhu sice není moc, ale celá trať je pod sněhem a vzhledem k předpovědi by ještě něco mělo napadnout. Poslední rozhodnutí zda se pojede, nebo ne padne ve středu 4.2.
Technika, včetně rolby a několika skůtrů je připravená, tak nás snad počasí nezklame. Prosím všechny doposud váhající, aby poslali přihlášky a zároveň si zajistili ubytování u pana Volka, viz. www.ceskoukanadou.cz. Vzhledem k tomu, že ve středisku UK Praha stále probíhá rekonstrukce, bude počet chatiček omezen, takže pokud je to možné, zkuste se domluvit s kamarády a známými, aby jste pokud možno obsadili celou chatičku.
Trať pro MID by měla být cca 39km dlouhá a pro turisty bude připraveno cca 20km. Těšíme se na vás!
Mirek Kremlička a spol.

Offline Mirek Kremlička

  • ****
  • Příspěvků: 377
  • Karma: +68/-5
    • Českou Kanadou
    • E-mail
Re: Českou Kanadou 2009
« Odpověď #1 kdy: 04 Únor, 2009, 12:50 »
Nejnovější informace z České Kanady. Na celé trati je souvislá vrstva, většinou ujetého sněhu. Oteplení se nám zatím vyhýbá, jsme sice třetí den v mlze, ale díky tomu se teplota drži přes den kolem nuly a v noci pod nulou. Dnes dopoledne jsem objel část tratě a říkal jsem si, že takhle pěknou trať jsme tu ještě neměli. Takže sned nenastane nějaká "přírodní katastrofa", která by vše nakonec zhatila.
V každém případě vás budu průběžně informovat o stavu tratě a počasí, takže sledujte zdejší zprávy.
Mirek

Offline Elina

  • **
  • Příspěvků: 79
  • Karma: +4/-14
    • E-mail
Re: Českou Kanadou 2009
« Odpověď #2 kdy: 04 Únor, 2009, 17:07 »
Nabízím tři volná místa v chatce.
« Poslední změna: 15 Březen, 2010, 14:14 od Elina »

vkolda

  • Host
Re: Českou Kanadou 2009
« Odpověď #3 kdy: 04 Únor, 2009, 21:36 »
Mám také tři volná místa v chatce 724 558 922.

Offline Mirek Kremlička

  • ****
  • Příspěvků: 377
  • Karma: +68/-5
    • Českou Kanadou
    • E-mail
Re: Českou Kanadou 2009
« Odpověď #4 kdy: 05 Únor, 2009, 18:57 »
Takže posílám poslední informace. Dnes jsme označili 40km trati a mimo asi 100m úseku, který nám nesmyslně shrábli pluhem, ale kde je dost sněhu v okolí na naházení, je všude sníh. Dnes byla opět mlha a inverze a teplota ráno těsně pod nulou a přes den, těsně nad nulou. Sníh se trochu slehnul a navíc jsme ho utlačili dvěma skůtry.
Předpovědi hlásají na sobotu jaro, ale vzhledem ke slušně promrzlé zemi, stále věříme, že to dobře dopadne. Co se týká výbavy, počítejte raději s tím, že nějaký kamínek, nebo hlína vyleze. Pokud by zítra od rána nastala nějaká katastrofická situace, třeba trvalý déšť, určitě všechny přihlášené obvoláme a dáme vědět.
Těšíme se na vás zítra v Klášteře.

Offline Gwen a Dinulka

  • **
  • Příspěvků: 75
  • Karma: +12/-2
    • Moje fotky
    • E-mail
Re: Českou Kanadou 2009
« Odpověď #5 kdy: 08 Únor, 2009, 19:07 »
Velký dík pořadatelům za super akci :), v rámci možností moc prima trať a taky (a to hodně) za čekání v cíli na šnečky.  ::) DÍKY!!!

Offline Mirek Kremlička

  • ****
  • Příspěvků: 377
  • Karma: +68/-5
    • Českou Kanadou
    • E-mail
Re: Českou Kanadou 2009
« Odpověď #6 kdy: 10 Únor, 2009, 07:59 »
Ještě jednou děkuji všem odvážlivcům, kteří dorazili na Českou Kanadu 2009. Příroda s námi opět ukázkově vydrbala, protože podmínky na trati jsou od nedělního odpoledne opět ideální. Včera jsem likvidoval trať a zdálo se mi, že tam byla docela čerstvá stopa, vy jste někdo vydržel až do pondělí?
První fotky jsou k vidění na www.ceskoukanadou.cz. Brzy se tam objeví i výsledky.
Ahoj Mirek

Offline ježura

  • *****
  • Příspěvků: 587
  • Karma: +15/-0
    • E-mail
Re: Českou Kanadou 2009
« Odpověď #7 kdy: 10 Únor, 2009, 08:24 »
Ty máš prostě smůlu, kdyby se v zimě mělo na 1 den oteplit, tak to vyjde na termín České Kanady  :'(
Ale tiše doma závidím aspoň to 1 kolo. Alfík mi tady skáče a dožaduje se snídaně. Mám pocit, že upadl do bezvědomí jenom proto aby mě naštval a přinutil mě u veta vysolit moje poslední penízky.
(klidná budu až za 14 dní, jdeme na kontrolní krev+moč, ale vypadá že mu nic není a vymýšlí blbiny...co by sežral a s kým by se serval)
Jdu se týrat nad fotkama.

sarka

  • Host
Re: Českou Kanadou 2009
« Odpověď #8 kdy: 10 Únor, 2009, 08:37 »
Mysím že to bude duch zklamaného mašera, co si chtěl to kolo objet na sněhu ještě jednou a teď vás tam bude strašit

Offline Mirek Kremlička

  • ****
  • Příspěvků: 377
  • Karma: +68/-5
    • Českou Kanadou
    • E-mail

Offline HelaL

  • Global moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 975
  • Karma: +95/-74
    • MushGo
    • E-mail
Re: Českou Kanadou 2009
« Odpověď #10 kdy: 10 Únor, 2009, 13:36 »
Nějaké fotky z trati, dojezdy do cíle a vyhlášení najdete v Galerii 2009 na samota.mushing.cz. Synáček mi slíbil i zpracování videa, tak možná časem bude i malý "filmeček" z trati, pořízený foťáčkem.
Pořadatelům samozřejmě díky moc za závod, škoda že ten sníh nepřišel o 12 hod dřív...

Offline brzekm

  • ***
  • Příspěvků: 147
  • Karma: +10/-10
    • www.czechsilverstar.wz.cz
    • E-mail
Re: Českou Kanadou 2009
« Odpověď #11 kdy: 10 Únor, 2009, 17:45 »
Také se přidáváme k poděkováním všem pořadatelům za maximální úsilí aby závod zdárně proběhl. Na níže uvedené adrese je také pár foteček.

www.brzekm.rajce.idnes.cz/Ceskou_Kanadou_2009/

Martin a spol.

Offline Mirek Kremlička

  • ****
  • Příspěvků: 377
  • Karma: +68/-5
    • Českou Kanadou
    • E-mail
Re: Českou Kanadou 2009
« Odpověď #12 kdy: 10 Únor, 2009, 19:13 »
Teda Helo, obdivuju, co jsi schopná nafotit za jízdy, těsně před a těsně za zatáčkou. Škoda, že ti díky focení utekly ty skoro poslední značky v Klášteře. Fotky z tratě a nejen ty, jsou moc pěkný, díky  Mirek.

Offline HelaL

  • Global moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 975
  • Karma: +95/-74
    • MushGo
    • E-mail
Re: Českou Kanadou 2009
« Odpověď #13 kdy: 10 Únor, 2009, 20:11 »
Dik za pochvalu... tos jeste nevidel ty videa (fotak v ruce...), v pravouhlych zatackach jsem se musela na okamzik chytit sani, ty fajfkovy extrapoly nezataci na jednu ruku jako stare drevene dolejsovky nebo fabianovky :)
Doufam jenom, ze to nikdo moc nebude zkouset ...jinak to dame do radu jako zakaz mobilu v aute bez hands-free  ;D ;D ;D

Offline AlesP

  • *
  • Příspěvků: 12
  • Karma: +4/-0
    • E-mail
Re: Českou Kanadou 2009
« Odpověď #14 kdy: 10 Únor, 2009, 22:07 »
Diky poradatelum za pekny zavod a za to ze se vubec jel,za rok uz to musi klapnout.Budem se tesit.Ales