Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Elektronický ohradník

Autor Téma: Elektronický ohradník  (Přečteno 4422 krát)

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

Offline Terka23

  • *
  • Příspěvků: 3
  • Karma: +0/-0
Elektronický ohradník
« kdy: 29 Květen, 2017, 13:20 »
Dobrý den všem,

potřebuji vědět jestli někdo z Vás má doma elektronický ohradník na psa. Pejsek utíká, podhrabává se pod plotem a pak ho třeba dva dny nevidíme a máme o něj strach. Tak jsem si myslela, že by nám elektronický ohradník mohl pomoci. Známá si pořizovala tento: https://www.elektro-obojky.cz/elektronicke-ohradniky/reedog-fx-300-ohradnik-pro-psy a je s ním spokojená, ale ráda bych slyšela ještě nějaký názor.
Moc děkuji za pomoc :)

Offline Petr PeS

  • **
  • Příspěvků: 64
  • Karma: +3/-3
    • www.asgard.cz
    • E-mail
Re:Elektronický ohradník
« Odpověď #1 kdy: 29 Květen, 2017, 15:32 »
Pod stejným jménem Terka23 
Re:Elektrický ohradník - Malamut
« Odpověď #21 kdy: 30 Březen, 2016, 12:37 »   

 tu už jedna zkušenost před rokem byla :
...s tímto nemám,ale ještě před tím jsem zakoupil  ohradník na http://www.elektro-obojky.cz,a mám jenom dobré zkušenosti.Nemohu ale porovnat,která značka je lepší...Otázka je,jak to vyzkoušet-koupit všechny druhy na trhu a otestovat je?To asi ne.Buď se řídit zkušenostmi uživatelů nebo spolehnou na některý test výrobků,pokud jsou...
Také jsme zakoupili ohradník pro našeho pejska na těchto stránkách. Určitě je na místě, poradit se s odborníkem. :) Ten by Vám měl poradit, jaký typ ohradníku je vhodný přímo pro Vašeho pejska, a jak ho používat.. Navíc tento e-shop má možnost zboží vyzkoušet, když nevyhovuje můžete ho do 30dní vrátit, nebo vyměnit za jiné zboží.
Tady je video, o tom jak ohradníky fungují:
https://www.elektro-obojky.cz/Tema/Novinky/elektro-obojky-cz-v-poradu-hura-do-zahrady

Že by reklama??

Offline RS

  • *
  • Příspěvků: 3
  • Karma: +0/-0
    • E-mail
Re:Elektronický ohradník
« Odpověď #2 kdy: 30 Květen, 2017, 08:53 »
Ahoj, mám elektrický ohradník (EO), který se běžně používá na ovce a díky nízkému napětí se dá použít i na psy. Jeden z mých AH mi rozebíral ploty (pletivo), podhrábaval atd. Po instalaci EO mám úplný klid. První týden z toho byli psi špatní, ale po týdnu kolem toho běhali jako by tam byla zeď. Měl jsem ho napojený na trafo do zásuvky, ale to nebylo pohodlné, tak jsem dokoupil ještě baterku a mám to teď na baterce. Často ho nemusím mít ani zapnutý. Většina psů nepozná, že v tom není proud. Psi vidí natáhnutý tenký provázek, tak k němu nejdou.

Offline Terka23

  • *
  • Příspěvků: 3
  • Karma: +0/-0
Re:Elektronický ohradník
« Odpověď #3 kdy: 30 Květen, 2017, 13:00 »
no já jsem se ptala na tom chatu jestli je vhodný ohradník pro ovce, ale pani mi řekla, že jsou zbytečně silné a hlavně že ten pes to může přeskočit nebo se pod tim podhrabat a to by nám pak bylo k ničemu  :D
U toho ohradníku pro psy si právě můžeš nastavit, že se ten pejsek nesmí přiblížit třeba na metr k tomu plotu a hlavně by to "nekopalo mě" protože jsem nemehlo a furt se někde motám  ;D ;D

Offline RS

  • *
  • Příspěvků: 3
  • Karma: +0/-0
    • E-mail
Re:Elektronický ohradník
« Odpověď #4 kdy: 31 Květen, 2017, 08:23 »
by mě zajímalo, jestli ta paní co radila ten ohradník opravdu měla, protože psi k němu přijdou, dostanou ránu a pak už to nezkouší. At jsou v okolí háravky nebo kočky, tak prostě se zastaví před ohradníkem a konec. Mám ho ve dvou výškách cca 15cm nad zemí a cca 50cm nad zemí a opravdu přes to neskáčou. Moji psi dělají díry, ale určitě ne u ohradníku, protože ví. Ohledně síly - právě na ovce je slabý. Ten co mám já tak má 2 intenzity a mám to na tu nízkou. A jak jsem již psal - často ho nemám zapnutý. Ohledně obojkových osobně jsem viděl několik psů, kteří stáli u plotu, měli obojek na krku a jen jim tikala hlava, jak dostávali ránu a bylo jim to úplně jedno - záleží jak moc je pes cíťa a proti obojku s neviditelným plotem mi vadí, že pes nevidí kde je ta hranice a zbytečně se spouští obojek. Takto vidí provázek a má jasno.
Ještě se dívám na ten odkaz, ale ty jo ta cena a ta práce s tím. Ale je fakt, že mám doma více než 1 psa.
« Poslední změna: 31 Květen, 2017, 08:29 od RS »

Offline Siberian Husky Kennel V pohybu

  • ***
  • Příspěvků: 122
  • Karma: +7/-11
    • SH Kennel "V pohybu"
    • E-mail
Re:Elektronický ohradník
« Odpověď #5 kdy: 31 Květen, 2017, 09:28 »
Tak to je přeci reklama obyčejná.
Tom Kubín

606 258 301

http://vpohybu.webnode.cz

Offline daldo

  • *
  • Příspěvků: 10
  • Karma: +0/-0
    • E-mail
Re:Elektronický ohradník
« Odpověď #6 kdy: 09 Listopad, 2017, 10:22 »
Máme pozemek za domem se sousedy rozdělen pouze tůjemi. Na jedné straně domu jsem instaloval branku a podél tůjí jsem natáhl elektrický ohradník 90cm vysoký čtyři lanka nad sebou. Pro psy se používá stejný jako pro koně, pro ovce je silnější. Jednou dostal "pecku" když chtěl prchnout v rámci hry a podruhé když honil našeho kocoura. Od té doby v ohradníku není ani proud zapojen. Pes ho respektuje. Volbě ohradníku před normálním plotem předcházela zkušenost z procházky kdy si pes nechtěl nechat vymluvit, že nepoleze za ovečkama a tak jsem ho nechal a on dostal pecku přímo do čumáku od ohradní sítě u ovcí. Při další vycházce už za ovečkama nechtěl dokonce nešel k ohradní síti blíž než na metr.
V případě že by tam nebyly ty tůje si nejsem jistý zda je výška 90cm, pro psa, který má v kohoutku skoro 70 cm, dostatečně vysoká.
Tolik k mé zkušenosti.


Online xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 49633
  • Karma: +0/-0
Re:Elektronický ohradník
« Odpověď #8 kdy: 03 Listopad, 2023, 10:33 »
audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting


Online xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 49633
  • Karma: +0/-0
Re:Elektronický ohradník
« Odpověď #10 kdy: 04 Únor, 2024, 03:44 »
audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting