Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Jakou kolobku na mushing ?

Autor Téma: Jakou kolobku na mushing ?  (Přečteno 26945 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Libor

  • Host
Re:Jakou kolobku na mushing ?
« Odpověď #15 kdy: 09 Říjen, 2015, 06:34 »

pospa

  • Host
Re:Jakou kolobku na mushing ?
« Odpověď #16 kdy: 09 Říjen, 2015, 10:31 »
jasně že tam budeme a bude tam i pujčovna,když tak mi písni na mejla a domluvíme se  ;)

pospa

  • Host
Re:Jakou kolobku na mushing ?
« Odpověď #17 kdy: 09 Říjen, 2015, 10:32 »

Offline Carol

  • *
  • Příspěvků: 4
  • Karma: +0/-0
Re:Jakou kolobku na mushing ?
« Odpověď #18 kdy: 20 Listopad, 2015, 16:57 »
Zdravím,
doposud jsem se svým ohařem jezdila jenom bikejöring.Teď bych k tomu chtěla přidat i scooter.Naskytl se ovšem menší zádrhel.Nevím,pro jakou kolobku se rozhodnout.Chci stroj vhodný na závody,protože můj pes je magor a já jsem soutěživá... ;)Potřebuju dobré jízdní vlastnosti, hydraulické kotoučovky a aby to prostě něco vydrželo.Žádná Hota nebo Voox. ;D Cena tak kolem těch 15 000.Když už investuju,tak chci prostě kvalitu,ne,že to budu muset každý trénink opravovat.Někdo říká,že Kostka je pro mushing nevhodná,mně přijde podle popisu celkem slušná.Kickbike si hodně lidí chválí,nevím,jak se rozhodnout.Chtěla jsem i Doxtor,ale ta má vzadu ''V'' brzdu a to si fakt netroufám.Tektoss je špička,to je na mě už zbytečně drahé.
Buď http://www.svetkolobezek.cz/kolobezky-mushing/kostka-mushing-max-kolobezka/
Nebo http://www.behejsepsem.cz/shop/pro-lidi/88-kolobezka-kickbike-behejsepsem-cz
Mockrát děkuji... :D

Offline Tobi

  • ****
  • Příspěvků: 334
  • Karma: +32/-9
    • E-mail
Re:Jakou kolobku na mushing ?
« Odpověď #19 kdy: 22 Listopad, 2015, 18:51 »
Vyrábím i hydr.disk.brzdy vzadu ( Doxtor ). Jen to nemám na webu. Pouze na https://www.facebook.com/doxtorcz/?ref=bookmarks
Nemám čas web updatovat. Bohatě stačí, že si to lidi řeknou mezi sebou. :-)
Tobi

Offline Carol

  • *
  • Příspěvků: 4
  • Karma: +0/-0
Re:Jakou kolobku na mushing ?
« Odpověď #20 kdy: 26 Listopad, 2015, 15:01 »
Pořád přemýšlím nad tou Kostkou.Fakt se mi líbí a výbavu má slušnou.Navíc pry dobré jízdní vlastnosti.Doxtor s oběma kotoučovkama už by mě vyšel kolem 17 000.To je moc.Kickbike je cenově i výbavou dobrá,ale strašně se mi nelíbí její geometrie.Nevím proč.
Chtěla bych Kostku Mushing MAX,ale nevím,jak je na tom s tou kvalitou.Na závodech jsem jich moc neviděla.Strašné rozhodování... ;D

Jirka Valko

  • Host
Re:Jakou kolobku na mushing ?
« Odpověď #21 kdy: 26 Listopad, 2015, 16:01 »
Budu prodávat koloběžku Tektoss Wildcat mushing 2. Hydraulické brzdy, odpružená vidlice, výborný stav. Výroba 01/2014. Původní cena 17 400. prodejní cena 7 000. V případě zájmu: jirkavalko@seznam.cz tel: 736 124 976 škoda aby se na ní už jen prášilo.

Jirka Valko

  • Host
Re:Jakou kolobku na mushing ?
« Odpověď #22 kdy: 26 Listopad, 2015, 16:08 »
Fotka koloběžky u výrobce při převzetí.   http://kanati.rajce.idnes.cz/nastenka/#KolobkaTektoss.jpg

Jirka Valko

  • Host
Re:Jakou kolobku na mushing ?
« Odpověď #23 kdy: 26 Listopad, 2015, 17:45 »
Koloběžka zamluvená.

VENCA

  • Host
Re:Jakou kolobku na mushing ?
« Odpověď #24 kdy: 27 Listopad, 2015, 10:23 »
KOLOBEŽKU kostka na zavodech nevýdas z duvodu ze ten stroj na zavody absolutne neni rám pruzi, geometrie nic moc. a je tezká. koukni se na cem jezdej nasi spickovy jezdci v sc1 a SC2 v poslednich dvou szeonach a uvids ze vyhravj na doxtorech, pripade kicbike a nebo ted co zenisek odlechcil tak i zeniskovka... ale kostka je fgakt ulet. praskaj ramy, je tezka jedine plus je jeji prislusenstvi

pospa

  • Host
Re:Jakou kolobku na mushing ?
« Odpověď #25 kdy: 27 Listopad, 2015, 14:13 »
Venco co tu plácáš za hlouposti,s tou váhou běž někam a prve si ověř co plácáš,když potěžkáš mou kostku a jednu tu už jmenovanou kolobku,nebudu zde jmenovat kvuli neshodám s jejím výrobcem,tak budeš překvapen.Když jsem na Horníku tuhle kolobku vzal do rukou tak mě její váha nemile překvapila.Pokud vezmeš závodní model kostky a dáš tam pevnou vidlu tak budeš na stejné váze jak tenhle hliníkovej model a ve stejné ceně budeš mít kotouče na obou kolech.Jinak kostek se po závodech prohání plno a nebýt toho že pesan dostal záchvat tak na Hradci byla kostka na prvním místě na MIDU. ;)

Jirka Valko

  • Host
Re:Jakou kolobku na mushing ?
« Odpověď #26 kdy: 27 Listopad, 2015, 14:31 »
Koloběžka Kostka je na závodech vidět dost a je každého věc, co si pořídí. Tak už toho nechte. Na prašan. 8)  Ještě, že se mě to už netýká. 8)

pospa

  • Host
Re:Jakou kolobku na mushing ?
« Odpověď #27 kdy: 27 Listopad, 2015, 14:43 »
Jirko naprostej souhlas,jenom mě dokážou naštvat takové hloupé řeči.A souhlas na prašan  ;D

Offline Siberian Husky Kennel V pohybu

  • ***
  • Příspěvků: 122
  • Karma: +7/-11
    • SH Kennel "V pohybu"
    • E-mail
Re:Jakou kolobku na mushing ?
« Odpověď #28 kdy: 27 Listopad, 2015, 15:16 »
Kostka se kroutí jako žížala aby ste věděli, to máš za to vypitý pivo dacane :-))))
Tom Kubín

606 258 301

http://vpohybu.webnode.cz

pospa

  • Host
Re:Jakou kolobku na mushing ?
« Odpověď #29 kdy: 27 Listopad, 2015, 15:38 »
Počkej lumpe na závodech to nebude jenom jedno  ;D :P