Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Reingers 2015

Autor Téma: Reingers 2015  (Přečteno 19470 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Mirek Kremlička

  • ****
  • Příspěvků: 377
  • Karma: +68/-5
    • Českou Kanadou
    • E-mail
Reingers 2015
« kdy: 15 Září, 2015, 21:42 »
Ahoj všem případným zájemcům o závod v Reingers. Jak jste si snad všimli, tak dle termínového kalendáře na mushing.cz byl závod zvolen jako MR v MIDU. Je sice dost nezvyklé, aby první midový závod byl hned MR, ale údajně není jiné cesty, protože ostatní tratě jsou nové a nevyzkoušené a Metujáci se rozhodli dát si s republikou pauzu. Nakonec odjela se tu Evropa, tak snad tu republiku zvládneme také.

Nicméně bych chtěl požádat všechny zájemce, aby se co nejdříve přihlásili na http://www.ceskoukanadou.cz/r-prihlaska.html protože potřebujeme vědět, s kolika účastníky můžeme přibližně počítat.
Do kolonky RZT, které již bylo zrušeno, uveďte prosím zda máte, nebo budete mít zaplacenou licenci pro tuto sezonu. To se týká pouze MIDU. I když pojedete MID bez licence, nic se neděje, nebudete vyhlášeni v rámci MR, ale odjedete běžný rakouský závod.
Propozice závodu najdete na http://www.ceskoukanadou.cz/r-propozice.html. Startovné bude ještě upřesněno, ale předpokládám, že se nebude zásadně lišit od minulých ročníků, tady cca 400,-Kč.
Novinkou je to, že rakouští kolegové požadují letos poplatek 10,-EUR za každého českého účastníka, což je v zásadě poplatek za sobotní večeři. Pokud někdo pojedete na noc domů, nebo nebudete mít o večeři zájem, ozvěte se mi prosím, zkusím domluvit platbu večeře při prezentaci s tím, že kdo zaplatí, dostane lístek na večeři.
Také jsem se dozvěděl, že se letos závod pojede v opačném směru, tedy tak, jak se jelo prvních pár ročníků.
Zdravím a hlaste se prosím co nejdříve.
Díky, Mirek

Offline Mirek Kremlička

  • ****
  • Příspěvků: 377
  • Karma: +68/-5
    • Českou Kanadou
    • E-mail
Re:Reingers 2015
« Odpověď #1 kdy: 15 Září, 2015, 22:20 »
Tak jsem se právě dozvěděl, poplatek 10,-EUR není pouze za večeři, ale i za další režijní náklady spojené se závodem. Tím pádem je tedy povinný pro všechny účastníky.

Roman Novotný

  • Host
Re:Reingers 2015
« Odpověď #2 kdy: 22 Září, 2015, 07:52 »
Navzdory úmrtí Míry Kremličky přihlašování na závody v Reingers stále na stránkách  http://www.ceskoukanadou.cz/r-prihlaska.html 

Roman Novotný

  • Host
Re:Reingers 2015
« Odpověď #3 kdy: 24 Září, 2015, 19:18 »
Klidně a vesele se přihlašujte, nečekejte servis na který jste asi zvyklí, ale vše dobře dopadne. ;D

Offline Dana Koňáková

  • *
  • Příspěvků: 4
  • Karma: +0/-0
    • E-mail
Re:Reingers 2015
« Odpověď #4 kdy: 28 Září, 2015, 22:32 »
Zjistila jsem, že jsem přihlášená ve špatné kategorii. Místo v MB1 (co bych chtěla jet) jsem v MB. Počet psů je sice stejný ale mám čistokrevný husky. Lze s tím ještě něco dělat? Případně co:)?
Moc děkuju za odpověd  i pomoc.

Offline Czech Racing Kennel

  • ***
  • Příspěvků: 176
  • Karma: +26/-15
    • Czech Racing Kennel
    • E-mail
Re:Reingers 2015
« Odpověď #5 kdy: 29 Září, 2015, 10:46 »
Jelikož je to MČR v MIDu (týden před MČR ve sprintu :-) ), nezapomeňte poslat výsledky ve formátu obvyklém (žádný skeny, pdf, obrázky apod.).
Jsem se díval, že jediný výsledky na mushing.cz jsou akorát z prvních dvou ročníků.

Roman Novotný

  • Host
Re:Reingers 2015
« Odpověď #6 kdy: 29 Září, 2015, 12:31 »
Zjistila jsem, že jsem přihlášená ve špatné kategorii. Místo v MB1 (co bych chtěla jet) jsem v MB. Počet psů je sice stejný ale mám čistokrevný husky. Lze s tím ještě něco dělat? Případně co:)?
Moc děkuju za odpověd  i pomoc.
Všechny nedostatky a omyly se budou opravovat v pátek na místě.

-petr-

  • Host
Re:Reingers 2015
« Odpověď #7 kdy: 29 Září, 2015, 12:35 »
Dobrý den,
ještě stále není v propozicích výše startovného, případně za kolik by byl druhý start. Můžete prosím doplnit?
Díky.

Roman Novotný

  • Host
Re:Reingers 2015
« Odpověď #8 kdy: 29 Září, 2015, 13:01 »
Přesné info o startovném bude od Geralda Schinzla bude během dneška.

Roman Novotný

  • Host
Re:Reingers 2015
« Odpověď #9 kdy: 29 Září, 2015, 20:13 »
Takže, startovné 25 eur, další start 10eur. V ceně je večeře pro závodníka a pomocníka. O 10 eurech navíc za večeři, jak psal Míra Kremlička se Gerald nezmiňoval. Gerald je taky "dobrá angličtina", tak si radši vemte nějaké euro, nebo pečenou kachničku, kuřátko nebo bifteček na gril. Startovné je, jestli se nemýlím, tak nějak obvyklé. ;)

Offline Buráci

  • ***
  • Příspěvků: 122
  • Karma: +3/-9
    • Honzíkův blog
Re:Reingers 2015
« Odpověď #10 kdy: 30 Září, 2015, 10:14 »
Koukala jsem na propozice a tam píšou, že je možné využít rodinné startovné pro dvě osoby za 30 euro. Platí to i pro nás? Jinak další start (nebo rodinného příslušníka) tam mají za 15 euro. Voucher na jídlo by měl být podle propozic v ceně startovného pro mushera a pomocníka. Více na http://www.bssc-austria.at/rennanmeldungen/Ausschreibung_Reingers_Rennen2015.pdf.

Roman Novotný

  • Host
Re:Reingers 2015
« Odpověď #11 kdy: 01 Říjen, 2015, 19:33 »
 Doporučuji všem, kteří se nenašli na seznamu přihlášených a nepřihlašovali se v posledním týdnu aby se na stránkách http://www.ceskoukanadou.cz/r-prihlaska.html přihlásili znova,Ať je to tutovka.

Reingers

  • Host
Re:Reingers 2015
« Odpověď #12 kdy: 03 Říjen, 2015, 07:09 »
 ;D Uzávěrka přihlášek je 10.10. Gerald nám to zdělil, protože je omezený počet startujících a "kvóty" se rychle plní. Tak dlouho neváhejte.  :P

Roman Novotný

  • Host
Re:Reingers 2015
« Odpověď #13 kdy: 07 Říjen, 2015, 09:12 »
Startovka se rychle plní. Zájemci urychleně se přihlašte!!!!!!! Desátýho může být pozdě. Schinzel jako hlavní pořadatel hlásí posledních 9 míst. A to se mezi tím mohli přihlásit nějaký rakušácíí.

Michal Ženíšek

  • Host
Re:Reingers 2015
« Odpověď #14 kdy: 07 Říjen, 2015, 13:41 »
Jak může mít MČR v midu omezenou kapacitu závodníků ? Kvóty jsem asi v propozicích přehlédl.