Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Boty

Autor Téma: Boty  (Přečteno 4041 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Vlastimil

  • Host
Boty
« kdy: 01 Březen, 2015, 18:17 »
Dobrý den,

Zajímá mě ten kdo dělá Bikejoring  a jezdí na Tříkole ať už sportovně či rekreačně co používá za boty?? S jakými mate zkušenosti atd. A také jak mate připnuté psy na Bikejoring??
 
Děkuji za info..

pospa

  • Host
Re:Boty
« Odpověď #1 kdy: 01 Březen, 2015, 18:46 »
na kolo používám boty s nášlapným systémem a psa mám připnutého k sobě  ;)

Offline rigsa

  • *
  • Příspěvků: 7
  • Karma: +0/-0
Re:Boty
« Odpověď #2 kdy: 03 Březen, 2015, 22:20 »
není to trochu nebezpečné když je pes připnut k tělu?

Offline MaUr

  • ****
  • Příspěvků: 327
  • Karma: +29/-7
    • http://espdog.wbs.cz/
    • E-mail
Re:Boty
« Odpověď #3 kdy: 03 Březen, 2015, 22:32 »
Není. Spadneš a máš neustále psa pod kontrolou :-) Taky jezdím s SPD. Přijde mi to mnohem bezpečnější, než bez nich, protože mi noha nelítá na šlapátku. Samozřejmě to mám dotáhnuté tak, abych to v krizi vyškubnul. Je to o zvyku.

Offline Kryspi

  • **
  • Příspěvků: 62
  • Karma: +0/-8
    • E-mail
Re:Boty
« Odpověď #4 kdy: 06 Březen, 2015, 19:43 »
první sezónu jsem odjezdil připnut za pas ke psovi, na kole i na koloběžce ... pak jsem se jednou vymáznul, rozběhnutý pes můj let výrazně prodloužil, pád byl tvrdý a pak pár metrů toho smýkání, protože v tom šoku jsem nezařval stůj :) od té doby jezdím se psem připřaženým ke stroji a už bych neměnil ... každý to dělá po svém a ti co psali jsou zapřisáhlí poutači k tělu, nebral bych je úplně vážně a vyzkoušel obojí, co lépe vyhovuje, chce to zkoušet v ostrém tréninku nebo na závodě, pohodovou projížďku zvládneš obojím způsobem

Ty co stále jezdí za tělo trochu podezírám, že se pořádně nevymázli a neměli důvod svůj stereotyp změnit :). Je pravdu, že když máš psa za tělo, lépe cítíš jeho tah a při problému (např. potkání psa v protisměru) můžeš použít celou váhu těla, snáz chytneš vodítko a psa stáhneš. Na druhou stranu se mi občas bez zamotal do páček na řídítkách atd ... Dobře cvičený pes nakonec nic nepředvídatelného nedělá a pokud ano, je to tvoje chyba, že jsi nevytušil nebezpečí a nebo nemáš za sebou dost tréninků. Já už intuitivně poznám z které strany oběhne kaluž, naučil jsem ho obíhat lesní závory ... Pes ke stroji má za mě ještě jednu výhodu, psa nerušíš svými pohyby, zvlášť na koloběžce, ale i na kole, máš volné těžiště a můžeš naplno rozjet svůj jezdecký koncert podpořený výbornou fyzičkou :)

Jo a ty boty, rozhodně nášlapy (SPD), stejně jako v náročném terénu je to bezpečnější, páč ti nekontrolovatelně nesklouzne bota ze šlapky

PS postižení nereagujte na má popíchnutí ... porazilo mě mnoho těch co mají psa připoutaného k tělu :) buď jim čest

pospa

  • Host
Re:Boty
« Odpověď #5 kdy: 07 Březen, 2015, 08:52 »
pro upřesnění na kolobce mám pesany ke kolobce,vyzkoušel jsem oboje a zdá se my lepší ke kolobce,ale na kole mám lepší pocit ho mít k sobě,mám potom lepší kontrolu nad kolem,přeci jenom je těžiště vejš a pokud pesan v zatáčce kdy na bahně jedu smykem trhne tak ho zvládnu,mít ho ke kolu tak mě sundá.Ale jak tu bylo psáno nejlépe testnout obě možnosti a potom se rozhodnout.


Online xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 58105
  • Karma: +0/-0
Re:Boty
« Odpověď #7 kdy: 02 Listopad, 2023, 23:14 »
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт


Online xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 58105
  • Karma: +0/-0
Re:Boty
« Odpověď #9 kdy: 03 Únor, 2024, 15:01 »
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт