Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 blechy

Autor Téma: blechy  (Přečteno 9253 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

juhyna

  • Host
blechy
« kdy: 22 Červen, 2014, 21:51 »
ahoj uz jsem nestastna-jak se zbavit totalne zableseneho haskyho,podotykam totalne :-/ byt to nejaky ratlik vyplachnu ale ty hasci chlupy jsou nestesti :-/

Offline HelaL

  • Global moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 975
  • Karma: +95/-74
    • MushGo
    • E-mail
Re:blechy
« Odpověď #1 kdy: 23 Červen, 2014, 08:15 »
ahoj uz jsem nestastna-jak se zbavit totalne zableseneho haskyho,podotykam totalne :-/ byt to nejaky ratlik vyplachnu ale ty hasci chlupy jsou nestesti :-/

Koupel v neostomosanu ihned. Na haskouna budeš potřebovat tak 3 litry roztoku (našim AH stačí litr), při ředění 1:200 je to to 15 ml neostomosanu.


Do 15 dnů musíš opakovat, blecha je hnízdní parazit, tak máš vajíčka všude. Pokliď co jde, ale asi všude nedosáhneš.  Při těchto teplotách počítám že se do 14 dnů vylíhnou všechny. Tak druhé kolo neostomosan.. nebo nějaký spot-on

juhyna

  • Host
Re:blechy
« Odpověď #2 kdy: 23 Červen, 2014, 09:49 »
uz vse udelano - nasazen spot on.... vajca vůbec nejdou z tech haskounovskych chlupy pryc :-( ... helo ma neomostozan nejaky chemicky nazev??? nejsem v cr ... dekuji za radu (jak nezabere nic pude do hola,chudina)

Offline Boudicka

  • **
  • Příspěvků: 53
  • Karma: +19/-1
    • E-mail
Re:blechy
« Odpověď #3 kdy: 23 Červen, 2014, 12:53 »
Veru, takhle se to přímo jmenuje.

Offline HuskyW

  • ***
  • Příspěvků: 175
  • Karma: +16/-6
    • HuskyW
    • E-mail
Re:blechy
« Odpověď #4 kdy: 23 Červen, 2014, 15:07 »
Néé, dohola néé!  :o

juhyna

  • Host
Re:blechy
« Odpověď #5 kdy: 23 Červen, 2014, 19:08 »
tak vymyvam vymyvam taky je mi ji lito dohola :-((( ale zitra je posledni den jinak fakt pude ...

Offline HuskyW

  • ***
  • Příspěvků: 175
  • Karma: +16/-6
    • HuskyW
    • E-mail
Re:blechy
« Odpověď #6 kdy: 23 Červen, 2014, 23:09 »
Nejde o to, jestli ti to je líto nebo ne, ale tu srst to dlouhodobě dost naruší, tenhle typ srsti se vůbec nemá holit nebo stříhat... Určitě jsi viděla, jak blbě většinou dorůstá vyholené místo třeba po operaci. Držím palce, ať doporučený přípravek zabere!

P.S.: Jinak na odlehčení - otázka "jak se zbavit zablešeného huskyho" vybízí spíš k tomu zbavování huskyho než blech  ;D Ale chápeme, o co jde...

Offline Hrobnice

  • **
  • Příspěvků: 69
  • Karma: +12/-12
    • E-mail
Re:blechy
« Odpověď #7 kdy: 23 Červen, 2014, 23:37 »
...haskouna nestříhat! Blechy bude mít i v té "ježkové" srsti a sebereš mu veškerou ochrannou funkci té jeho promaštěné srsti. Neostomosan funguje perfektně i na haskouny-odzkoušeno mnohokrát. Jen ho řádně promáčej, přípravek stojí pár korun, takže investice malá a zabírá. Opakuj i třeba 3x v cca 5-tidenních intervalech, nastříkej pelech, deky a pak vyper, bacha na kočky(nejčastější zdroj blech pro psa jsou venkovní kočky). Po ošetření Neostomosanem mrtvé blechy vykartáčuj a pak hned nasaď jakýkoliv spot-on, který má depotní účinek. Fakt to jde! Přeji mnoho zdaru, Hrobnice

Offline VencaN

  • *****
  • Příspěvků: 888
  • Karma: +130/-109
  • G.Attla :...pes nikdy nedělá chybu...
    • E-mail
Re:blechy
« Odpověď #8 kdy: 24 Červen, 2014, 19:25 »
vajca vůbec nejdou z tech haskounovskych chlupy pryc

to nejsou vejce, ale bleší trus :D
vejce máš v pelechu, v prachu a všude kde si lehnou...
postupuj dle Hrobnice a jde to...
my je naposledy měli po návštěvě a následné likvidaci ježka  >:(

NESTŘÍHAT v žádném připadě !!!
Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů,
pokud to lze vysvětlit jejich debilitou.

MaRe

  • Host
Re:blechy
« Odpověď #9 kdy: 24 Červen, 2014, 22:11 »
Bleší invazi nám zavlekla liška ,zajíci a veškeré lesní osazenstvo(nevýhoda bydlení u lesa a pastvin).Kotce ,pelechy vystříkat  "BIOKILLEM" , loni jsem použila InsektEx Pulver od cd VET,pipety nezabíraly.V okolí psince (i za plotem) udržuji nízkou trávu a postřikuji K-Othrine 25SC-zabírá i na klíšťata.
Všechny psy jsem okoupala v orthosanu šampónu a po dvou dnech zavedla pipety .Letos mají pipety pouze štěňata , ostatní mají antiparazitní obojky -kupodivu je nekoušou-od blech i klíšťat je zatím klid. Loni jsem poprvé zažila takovou invazi takže si dokážu představit Tvou beznaděj.Já ovšem odblešovala 18 psů   :(

lucía

  • Host
Re:blechy
« Odpověď #10 kdy: 25 Červen, 2014, 11:24 »
spot ony by se neměly dávat do dvou dnů na vypraného odmaštěného psa - snižuje to velmi podstatně účinnost..
na FAKT blechy se mi osvědčilo velmi spot on PROMERIS DUO, smrdí to jak petrolej a prodaj ti to jen u veterináře. do dvou hodin jsem vyčesala bez mytí z border kolie a fakt chlupatý, všecky celý blechy /dotáhl to nalezenec/ asi tak dvě hrsti, opakovala jsem aplikaci asi po 14 dnech /líhnutí z vajíček nových/ místo po 30 a bylo po blechách.
jenže to je pětina práce. je nutno vyprat a nejlépe vyhodit všecky deky, podestýlky z boudy, kde takový pes stihnul ležet.. totálně vysát a eventuelně posypat nějakým protibleším pudrem i koberce a takovédle věci pokud má pes přístup domů..

Radža

  • Host
Re:blechy
« Odpověď #11 kdy: 26 Červen, 2014, 09:52 »
Doporučuji K-Othrine 25SC,je to na veškrou lesni a domácí havěť a navíc ůčinost i několik let,Je 100%

Offline jiri.tosovak@seznam.cz

  • *
  • Příspěvků: 1
  • Karma: +0/-0
Re:blechy
« Odpověď #12 kdy: 08 Září, 2014, 23:10 »
Taky mám zkušenost s blechama mrchama na koberca sedačku atd bio kill na psi a kočkyneostomosan a je pokoj a to máme dva psi a čtyři kočky a i na kotata jsem to použil a v pohodě takže na britské modré ragdolku jorkšíra a co vesnice dala to zafungovalo na sto procent opakoval jsem to po 14 dnech dvakrát


Online xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 58116
  • Karma: +0/-0
Re:blechy
« Odpověď #14 kdy: 02 Listopad, 2023, 18:52 »
audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru