Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 RUN GPS

Autor Téma: RUN GPS  (Přečteno 27591 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline RadekKotesovec

  • support
  • **
  • Příspěvků: 64
  • Karma: +2/-0
    • kennel.kotesovec.info
    • E-mail
Re: RUN GPS
« Odpověď #15 kdy: 07 Listopad, 2008, 16:30 »
Jde vypnout uplně. Kdysi jsem měl i čísla i hlášky namluvené česky, jen musíte nechat původní názvy souborů. No a PDA nemusí ani z kapsy. Ale žere to baterky.
Nejvetsi zrout baterek je displej - myslim, ze Ty mas HTC Kaisera - vypni displej, hezky se divej na ty poskakujici prdele pred sebou, na displej az doma :)

Offline Djihad

  • ****
  • Příspěvků: 457
  • Karma: +42/-23
  • Zkušenosti jsou nepřenosné.
    • www.sleddogs.cz
    • E-mail
Re: RUN GPS
« Odpověď #16 kdy: 07 Listopad, 2008, 17:03 »
Výdrž jsem zkoušel, stačilo i na nejdelší trénink vloni 5-hod, jenže mám teď  MDA Touch , předtím MDA Compact I, GPS Bluetooth Evolve Solar(dobíjení) .
Nemám rád PDA co má moc knoflíků, joysticků a klávesnic. Jednoduchost - síla.
-17 x Alaskan husky/ESP, L.P.1996
-Unlimited MID a LONG, komerční jízdy se psy
-krmím masem
-nerozumím dogtrekingu, caniccrossu, bikejoringu, skijoringu, služeb. výcviku a výstavám
-miluji zrzky



Offline RadekKotesovec

  • support
  • **
  • Příspěvků: 64
  • Karma: +2/-0
    • kennel.kotesovec.info
    • E-mail
Re: RUN GPS
« Odpověď #17 kdy: 07 Listopad, 2008, 17:18 »
Výdrž jsem zkoušel, stačilo i na nejdelší trénink vloni 5-hod, jenže mám teď  MDA Touch , předtím MDA Compact I, GPS Bluetooth Evolve Solar(dobíjení) .
Nemám rád PDA co má moc knoflíků, joysticků a klávesnic. Jednoduchost - síla.
Tady bude zrat hodne bluetooth.. Bluetooth a wifi je jeste vetsi zrout, nez displej, myslel jsem, ze mas neco s integrovanym gps...

Jinak - s integrovanejma gps - gps celou cestu + gprs pripojeni, obcas skype + mp3 - min. 12 hodin v kuse zatim vydrzelo jakekoli zarizeni, co jsem kdy zkousel... (Nokia N80, Fujitsu Siemens Pocket loox 810, HTC Kaiser, ted HTC X7500 Advantage).
Naproti tomu navigace pres modrozuba plus mp3 a s predchozim telefonem nokia N6680 - cca 4 hodiny...

Offline MaUr

  • ****
  • Příspěvků: 327
  • Karma: +29/-7
    • http://espdog.wbs.cz/
    • E-mail
Re: RUN GPS
« Odpověď #18 kdy: 01 Leden, 2009, 14:07 »
Tak jsem při brouzdání po stránkách behej.com narazil na tento článek popisující GPS přístroj EasyLogger, který mě docela zaujal. Protože jsem si vzpomněl, že se to tady řešilo, tak tady pro zajímavost vkládám odkaz:  http://www.behej.com/2008121101-easylogger-levny-a-prakticky-gps-zaznamnik.html

Offline RadekKotesovec

  • support
  • **
  • Příspěvků: 64
  • Karma: +2/-0
    • kennel.kotesovec.info
    • E-mail
Re: RUN GPS
« Odpověď #19 kdy: 02 Leden, 2009, 08:51 »
jeste k tematu solarnich panelu a doplnovani energie 'mimo civilizaci a moznosti zasuvek' - nasel jsem podobne nasraneho cloveka, ktery ale byl schopny si 'baterii' a system postavit sam.
Plusem - vzhledem k tomu, ze je zarucen vystupni proud 2A (a prej se pocita s proudem az 5A), tak to zvladne doplnit/presypat energii do pristroje pomerne rychle (podle moznosti pristroje) - a hlavne, pro ty, co maj zarizenicka s trosku vetsim odberem a radi maj zapnuty vsechno, tak je to asi jediny externi zdroj energie schopny skutecne DOPLNOVAT energii...
(ma oblibena Prestige externi baterka ma prave nizky proud - a uz v pripade, kdy na 'mobilu' spustim gps navigaci + displej, tak mobil ma vetsi odber, nez Prestige stiha uzasobit... (pravda, mam trochu vetsi displej, nez ma vetsina mobilu :D ) )
http://www.rufi.cz/rufi/

Offline danhakl

  • ***
  • Příspěvků: 167
  • Karma: +3/-1
    • E-mail
Re: RUN GPS
« Odpověď #20 kdy: 02 Leden, 2009, 15:14 »
Ten easylogger by nemusel bejt spatnej, ale pro kontrolu tempa, vzdalenosti, casu behem behu to asi moc nebude.

Offline danhakl

  • ***
  • Příspěvků: 167
  • Karma: +3/-1
    • E-mail
Re: RUN GPS
« Odpověď #21 kdy: 30 Leden, 2009, 10:20 »
Nevite nekdo o nejake aplikaci pro i-phone, ktera monitoruje projetou/probehnutou trasu a zobrazuje v realu cas, rychlost... atd. a potom to po pripojeni do PC zobrazi treba v mapach google?

martin

  • Host
Re: RUN GPS
« Odpověď #22 kdy: 30 Leden, 2009, 11:08 »
Nevite nekdo o nejake aplikaci pro i-phone, ktera monitoruje projetou/probehnutou trasu a zobrazuje v realu cas, rychlost... atd. a potom to po pripojeni do PC zobrazi treba v mapach google?

jj, holt neni nad suprcuprechthitech ovladam jednim prstem kompatibilni su akorat sam se sebou iphone :-)
zkusil bych pohledat nekde na nakym foru pro milovniky techto veci

Offline RadekKotesovec

  • support
  • **
  • Příspěvků: 64
  • Karma: +2/-0
    • kennel.kotesovec.info
    • E-mail
Re: RUN GPS
« Odpověď #23 kdy: 02 Únor, 2009, 16:59 »
Nevite nekdo o nejake aplikaci pro i-phone, ktera monitoruje projetou/probehnutou trasu a zobrazuje v realu cas, rychlost... atd. a potom to po pripojeni do PC zobrazi treba v mapach google?
Zatim asi trochu funkcni je google maps, potom jeste mozna Path Tracker http://pathtracks.com/ ... ale neco skutecne pouzitelnyho asi hned tak existovat nebude - uz kvuli tomu, ze apple si zadal uzasnou pasaz do podminek:
---
„Art: 3.3.7 For applications that use location-based APIs (...) Applications may not be designed or marketed for real time route guidance; automatic or autonomous control of vehicles, aircraft, or other mechanical devices; dispatch or fleet management; or emergency or life-saving purposes. (...)“
---

Co jsem videl testy, tak ifoun se zapnutou gps vydrzi max. 3 hodiny provozu, ma pomerne dlouhy refreshe (ale na behani by to stacit mohlo...) a nikde se mi nedari najit, co je tam za gps chip... ale citlivost to mozna i ma (tezko rict, na kolik satelitu...)

Offline danhakl

  • ***
  • Příspěvků: 167
  • Karma: +3/-1
    • E-mail
Re: RUN GPS
« Odpověď #24 kdy: 02 Únor, 2009, 17:51 »
Dik za info. Stahnul jsem nejaky MotionX-GPS Lite primo z Apple store na netu a vypada to, ze to ma ty funkce o kterych jsem psal. Zatim jsem to moc nezkousel. Zadny GPS jsem nikdy nemel, tak citlivost nedokazu posoudit, ale ma to dost co delat satelity najit. A nevim navic, jestli si to nejak nepomaha pres internet. Aplikace Google co je firemne v i-phonu, tak si stahuje data z netu. Takze kdyz neni signal, nefunguje. Baterky teda zere i-phone slusne.

Offline Petr_Ruzicka

  • *
  • Příspěvků: 11
  • Karma: +0/-0
    • Blog o běhání s českým horským psem
    • E-mail
Re: RUN GPS
« Odpověď #25 kdy: 15 Březen, 2009, 20:06 »
Koukal jsem na různá zařízení, který pro run.gps použít, ale je toho stašně moc:( doporučíte vaší kombinaci hardware + software? ideálně i s možností měření tepové frekvece ... díky moc!

Offline RadekKotesovec

  • support
  • **
  • Příspěvků: 64
  • Karma: +2/-0
    • kennel.kotesovec.info
    • E-mail
Re: RUN GPS
« Odpověď #26 kdy: 16 Březen, 2009, 08:24 »
Ja mam HTC Advantage X7500 plus battery packy AK27 od http://www.rufi.cz/rufi/, nicmene na normalni 'behani' bych sel do neceho mensiho, nez je zrovna x7500... HTC Kaiser je na to fajn ;) :)

Offline Petr_Ruzicka

  • *
  • Příspěvků: 11
  • Karma: +0/-0
    • Blog o běhání s českým horským psem
    • E-mail
Re: RUN GPS
« Odpověď #27 kdy: 16 Březen, 2009, 20:38 »
díky za tip!

Offline danhakl

  • ***
  • Příspěvků: 167
  • Karma: +3/-1
    • E-mail
Re: RUN GPS
« Odpověď #28 kdy: 17 Březen, 2009, 13:00 »
Ahoj Petre, na te fotce jsi ty?

Offline danhakl

  • ***
  • Příspěvků: 167
  • Karma: +3/-1
    • E-mail
Re: RUN GPS
« Odpověď #29 kdy: 17 Březen, 2009, 13:04 »
Pridavam poznatek z testovani i-phone jako sporttesteru. Krome toho, ze to je velky a dost blbe se s tim beha (musis to drzet v ruce), to by napadlo asi kazdyho, tak je to dost k nicemu, protoze nepresnost GPS v tomto pristroji je obrovska. Da se to srovnaz asi tak s krokomerem. A dale, a to uz tady Radek K. myslim zminil, to hrozne zere baterky.