Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 koupím sb husky

Autor Téma: koupím sb husky  (Přečteno 6356 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

jitule

  • Host
koupím sb husky
« kdy: 12 Březen, 2012, 08:13 »
Koupím štěně husky kluka,černobílého s modrýma očima,může být i bez PP.Děkuji za nabídky :-)

Offline tomek

  • **
  • Příspěvků: 56
  • Karma: +9/-4
Re:koupím sb husky
« Odpověď #1 kdy: 12 Březen, 2012, 12:18 »
koupím ženu..brunetu..mírně snědou..s hnědýma očima..míry: 90-60-90..

RadkaPal

  • Host
Re:koupím sb husky
« Odpověď #2 kdy: 12 Březen, 2012, 13:50 »
Přesně, něco podobného jsem chtěla napsat... ;)

jitule

  • Host
Re:koupím sb husky
« Odpověď #3 kdy: 12 Březen, 2012, 18:48 »
ty chytrá hlavo ještě že tě tu máme jinak bysme se ani nezasmáli :-)) začínám pochybovat,že jsou to tak solidní stránky jak nám bylo doporučeno,asi samej inteligent jenom my řepáci z budkova,tak děkujeme za nabídky míry splňujeme a dokonce máme každé oko jiné

tereza v.

  • Host
Re:koupím sb husky
« Odpověď #4 kdy: 12 Březen, 2012, 20:03 »
Jitule, nic si z toho nedělej, chytráci se najdou všude! ;)

RadkaPal

  • Host
Re:koupím sb husky
« Odpověď #5 kdy: 12 Březen, 2012, 20:54 »
Zkus se na to podívat z našeho pohledu. Ten Váš inzerát opravdu zní, jako když si pořizujete sádrovýho trpaslíka na zahradu. A až ten krásnej trpaslík začne sousedům lovit slepice, skončí v útulku. Doufám a věřím, že to tak není a jestli opravdu ne, tak se omlouvám. Ale asi by bylo lepší to příště napsat jinak...hezky den

jitule

  • Host
Re:koupím sb husky
« Odpověď #6 kdy: 12 Březen, 2012, 21:15 »
Milá Radko,tuhle stránku nám poradil pán,který jezdí s pejskama závodit,poradil napsat stručně co chceme a protože husky má někdy každé oko jiné,napsala jsem to tak a máte-li pocit,že chci psa pro parádu a pak ho šoupnu do útulku,nevím,nerada soudím lidi podle toho,co napíší,řeknou apod.,já ho sháním hlavně pro dceru neboť před 14 dny jsme naší dvanáctiletou fenku museli nechat ze zdravotních důvodů utratit.A jestli si pořídím trpaslíky? Kýče na zahradu nesbírám,ale jestli se na ně jednou dám ráda vám ho vyfotím a pošlu,tak pěkný večer a nebojte tady už štěně shánět nebudem.

Bára B

  • Host
Re:koupím sb husky
« Odpověď #7 kdy: 12 Březen, 2012, 22:17 »
tady byste možná ještě štěně našla  ;) - tedy poskud je inzerát ještě aktuální:
http://www.tombru.com/mushing/index.php?topic=2509.0

Offline tomek

  • **
  • Příspěvků: 56
  • Karma: +9/-4
Re:koupím sb husky
« Odpověď #8 kdy: 12 Březen, 2012, 22:28 »
podle čeho už se člověk soudí,když ne podle toho,co napíše nebo řekne..?nejspíš teda podle vzhledu..(soudě podle toho co píšete)..většinou každej shání psa podle povahy,vlastností..ne podle vzhledu..a to rozčilování si nechte na někoho jinýho..jak se říká..na blbou otázku,blbá odpověď..čestmir

LusyW

  • Host
Re:koupím sb husky
« Odpověď #9 kdy: 12 Březen, 2012, 23:00 »
Inzerát je možná jen špatně napsaný. Musheři ale zase okamžitě spolehlivě útočí a odhání zájemce.

Co je tak špatného na tom, když si vyberu psa podle barvy, která se mi líbí? Já, kdybych měla mít jednoho psa, třeba vlčáka, tak budu chtít černého. Nebo shiba inu, budu chtít zrzavého. Prostě si zvolím podle povahy plemeno a pak možnou variantu barvy, kterých je zrovna u haskounů mnoho. Osobně miluju hasky, ale zrzka u mě nikdy neuvidíte, prostě se mi nelíbí a neměla bych z něj tu správnou radost.

Je otázkou, jakou představu paní má (ale je pro dceru, která haskyho měla). Ale takhle nakonec spíš jen podpoříte množitele mimo mushing.

Offline šípy

  • *
  • Příspěvků: 42
  • Karma: +38/-4
Re:koupím sb husky
« Odpověď #10 kdy: 12 Březen, 2012, 23:27 »
Nedobře napsaný inzerát. Jako shánět psa, aby se mi hodil ke kabelce....
Zbytečně se tu všici navzájem vytáčíme. Opakovaně někdo shání 2letého leadra nebo rovnou 6 dospělých psů do zápřahu....
12leté dceři bych pořídil psa, se kterým jde chodit navolno nebo ho na vodítku udrží, mazlivce.
Ne tahavou, vyjící, hrabavou bestii s paličatou hlavou. :)
P.S. zrzavé hasky taky nemusím. :)

Offline Profesor

  • ****
  • Příspěvků: 258
  • Karma: +22/-9
    • KSKPS
    • E-mail
Re:koupím sb husky
« Odpověď #11 kdy: 13 Březen, 2012, 05:44 »
to já hezký zrzavý můžu ... ale to jsem asi jinde, co?  ;D

LusyW

  • Host
Re:koupím sb husky
« Odpověď #12 kdy: 13 Březen, 2012, 06:16 »
...když mi bylo 12, odjela jsem svůj první závod se 4 psy v dospělé kategorii :D Ale to jsem teď taky trochu jinde :)

Offline Siberian Husky Kennel V pohybu

  • ***
  • Příspěvků: 122
  • Karma: +7/-11
    • SH Kennel "V pohybu"
    • E-mail
Re:koupím sb husky
« Odpověď #13 kdy: 13 Březen, 2012, 07:49 »
" jsme naší dvanáctiletou fenku museli nechat ze zdravotních důvodů utratit" obávám se že tady bylo myšleno dvanáctiletou fenku a né dvanáctileté dceři... chápu obě strany. Jinak ted je asi vážně brzo, těžko sme zháněli ted štěně ale sehnali sme. tak hlavně klíííííííd  ;) :)
Tom Kubín

606 258 301

http://vpohybu.webnode.cz

RadkaP

  • Host
Re:koupím sb husky
« Odpověď #14 kdy: 13 Březen, 2012, 08:12 »
Milá Jitule, už jsem se Vám omlouvila v předešlém příspěvku.
Nechala jsem se asi unést protože zrovna ted řeším jednoho haskouna z utulku. A na to si přečtu tenhle né uplně štastně napsaný inzerát.
Takže pokud opravdu chcete huskyho pro jeho povahu a barva a oči už je jen ta třešnička, tak pak je vše v pořádku a ja se ještě jednou omlouvám. Jak psala LusyW, taky bych chtěla černýho ovčáka, například.  ;)