Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 ŠEDIVÁČKŮV LONG 2012

Autor Téma: ŠEDIVÁČKŮV LONG 2012  (Přečteno 18857 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Martin Dedek

  • Host
Re:ŠEDIVÁČKŮV LONG 2012
« Odpověď #15 kdy: 26 Leden, 2012, 18:01 »
k.cz/Sports/sedivackuv-long-2012/21172323_VBG358#!i=1686078220&k=72J8tdk&lb=1&s=XL[/url]

No a nejlepší je copyright na tuhle fotku:
http://www.martindedek.cz/Sports/sedivackuv-long-2012/21172323_VBG358#!i=1686086546&k=BQSDG7h&lb=1&s=A



No, i nepovedená fotka je mé duševní vlastnictví, né?  :D
(Galerii ještě budu předělávat)

Offline VencaN

  • *****
  • Příspěvků: 888
  • Karma: +130/-109
  • G.Attla :...pes nikdy nedělá chybu...
    • E-mail
Re:ŠEDIVÁČKŮV LONG 2012
« Odpověď #16 kdy: 26 Leden, 2012, 18:08 »
 ;) tak LU začali odjíždět z Bedřichovky  tak  cca po 17:00 a to Ufo apod. teprve dojížděli :)) čili start po 21, dojezd Uf apod. tipuju tak kolem 02 + hod. na výsledky - to zas bude časomíra "přechrápaná"  :D  ;)
snad se to ráno dozvíme
cca kol 19:00
Aleš, Vítek a Jindra jsou doma - Merhi za chvíli  :)
« Poslední změna: 26 Leden, 2012, 19:05 od VencaN »
Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů,
pokud to lze vysvětlit jejich debilitou.

Offline Akim

  • ***
  • Příspěvků: 107
  • Karma: +13/-19
    • ZOO ve dvoře
    • E-mail
Re:ŠEDIVÁČKŮV LONG 2012
« Odpověď #17 kdy: 26 Leden, 2012, 19:15 »
Tak koukám, že dnes bude kuchyně na Kristýně fungovat opravdu hodně dlouho, pro někoho to bude zřejmě už snídaně.. Včera jsem si v Záhoří vyhodil koleno a sice jsem to ve stoupání na Pěticestí rozchodil, ale nyní  ležím doma na gauči a jediný pohyb, který udělám je k lednici a zpátky. 
Trať a počasí včera bez chyby. Dobře to Pavlík naplánoval. Před závodem napadlo mraky sněhu a v úterý večer začalo docela slušně mrznout. Za oknem ve výčepu v noci – 18.  Maso v autě na sekeru.  70 % procent tratě upraveno perfektně rolbou,  jak Pavel sliboval , zbytek skútrem  a vzhledem k těm hromadám sněhu  asi dělali co se dalo, ale běžkařům jsem rozhodně nezáviděl.  Určitě nelze zapomenout na  památný výrok jistého midového borce, že přijel na závod a ne na expedici. Po startu hned nad sjezdovkou jsem zaboha nemohl dostat lídry z uválcované cesty do skútrovky. No, jsou mladí a běželi to poprvé. Doufám, že jim počasí vydrží až do soboty, biváček pod hvězdama určitě nebude mít chybu. Tak trochu mě mrzí, že neuvidím přehlídku s posledními výkřiky módy v oblékaní „ohařovitých psů“ (dle propozic) – sám jsem měl pár kousků připraveno. 
Alešovi to opravdu frčí – má docela naježděno. Habas si stěžoval, že mu nejely skluznice  - asi celou noc přemejšlel jak namazat. Venco máš pravdu, Paliza už se opravdu nehodlá zpotit, ale vzhledem k věku některých jeho psů (On je ještě mladík) jede na jistotu. Jindra Zelenka jezdí v předklonu a bez prášků se nenarovná a Venca Zetek má ortézu na koleno v povinné výbavě – okamžitě mi ji nabídnul. Tak věřím, že to všem klapne.
www.zoovedvore.cz
Jirka Sochor

Offline HelaL

  • Global moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 975
  • Karma: +95/-74
    • MushGo
    • E-mail
Re:ŠEDIVÁČKŮV LONG 2012
« Odpověď #18 kdy: 26 Leden, 2012, 20:37 »
No, i nepovedená fotka je mé duševní vlastnictví, né?  :D
(Galerii ještě budu předělávat)

Djihada nelze brát vážně :)

Ty fotky se sluncem .. ty pláně... už jsem přemýšlela co by stály pro komerční užití :)
Fakt paráda a díky za ni :)

Offline šaman

  • ****
  • Příspěvků: 251
  • Karma: +41/-22
    • SAMAN - KENNEL
    • E-mail
Re:ŠEDIVÁČKŮV LONG 2012
« Odpověď #19 kdy: 27 Leden, 2012, 11:11 »
...Kolda právě před chvilkou dostal "tajnou instrukci" Venda ví... funguje to už od dob Jardy Hada... tak si myslím, že je jedno, jak to komu doteď jelo, tajná instrukce je mocná....
šaman
Šaman

SAMAN-KENNEL
+420 602 716 904
nemec@os-prevent.cz

Offline VencaN

  • *****
  • Příspěvků: 888
  • Karma: +130/-109
  • G.Attla :...pes nikdy nedělá chybu...
    • E-mail
Re:ŠEDIVÁČKŮV LONG 2012
« Odpověď #20 kdy: 27 Leden, 2012, 16:37 »
 :'( tak je skoro večer, skoro všichni už na bivaku  :D
a výsledky ze včera NIKDE  :'( kde jen soudruzi IT udělali chybu  ;)
Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů,
pokud to lze vysvětlit jejich debilitou.

Offline Akim

  • ***
  • Příspěvků: 107
  • Karma: +13/-19
    • ZOO ve dvoře
    • E-mail
Re:ŠEDIVÁČKŮV LONG 2012
« Odpověď #21 kdy: 27 Leden, 2012, 17:06 »
No ba. V úterý vypadnul v celé Deštné proud. Pavel vybral startovné a zas to pustili. Tak je třeba ČEZ znovu odpojil.
www.zoovedvore.cz
Jirka Sochor

Offline Mirek Kremlička

  • ****
  • Příspěvků: 377
  • Karma: +68/-5
    • Českou Kanadou
    • E-mail
Re:ŠEDIVÁČKŮV LONG 2012
« Odpověď #22 kdy: 27 Leden, 2012, 19:09 »
Asi se dozvíme až zítra konečné výsledky. ;) Před chvílí jsem mluvil se Sárou a bivak snad bude relativně v pohodě. Nesněží, nefouká, akorát asi bude pěkná kosa. V Deštném bylo ráno -18.

Offline admin_tombru

  • Admin
  • *****
  • Příspěvků: 147
  • Karma: +29/-37
    • E-mail
Re:ŠEDIVÁČKŮV LONG 2012
« Odpověď #23 kdy: 27 Leden, 2012, 19:45 »
Soudruzi z IT se potýkali se střevní chřipkou, která  tu zůstala po předchozím dětském zájezdu a postupně ochromovala pomocníky. Krom toho došlo k nepříjemné nehodě na silnici, která také počet pomocníků snížila, takže veškeré síly se soustředily primárně na nejnutnější zajištění vlastní akce.

Klučina co se stará o web byl včera celý den kvůli nemoci vyřazen z provozu a dnes, když se mu trochu ulevilo tak jel pomáhat na kontroly.

Chtěl jsem ho teď zaskočit když se mi teď udělala od rána chvilka času a dát výsledky aspoň sem, ale když jsem si to tu přečetl tak jsem ztratil chuť a jdu raději spát.

Možná až se vrátí a bude mít ještě sílu tak se dočkáte...

Třeba tu za pár let bude tolik sponzorů, nebo tolik dobrovolníků, že bude IT team na akci tak silný a zajištěný, že budete spokojeni a v klídku budete moci ukojit svou zvědavost s tepla svých domovů jako kdyby jste seděli v hospodě na Kristýně.

martin_v

  • Host
Re:ŠEDIVÁČKŮV LONG 2012
« Odpověď #24 kdy: 27 Leden, 2012, 20:03 »
vita si to s alesem dobre dava... ale ofiko nic moc nevi. bojujou o vteriny a asi par vterin ma vita na alese k dobru....
stala se mu neprijemnost na stakeoutu, ale snad to bude v poho a zitra to kluci rozseknou na trati!!

2tombru: co se cilis? tady sou vsichni naky hrozne precitliveli, jak drsnaci, tak IT :-)

Offline Mirek Kremlička

  • ****
  • Příspěvků: 377
  • Karma: +68/-5
    • Českou Kanadou
    • E-mail
Re:ŠEDIVÁČKŮV LONG 2012
« Odpověď #25 kdy: 27 Leden, 2012, 20:50 »
Snad jsme toho tolik neřekli. A hlavně si myslím, že vaší práci nikdo neznevažuje a byli jsme pouze zvědaví, jak se to vyvíjí. O tom, že jsou nějaké problémy jsem se nedozvěděl ani z několika tel. hovorů s účastníky. Takže sorry.

Offline HelaL

  • Global moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 975
  • Karma: +95/-74
    • MushGo
    • E-mail
Re:ŠEDIVÁČKŮV LONG 2012
« Odpověď #26 kdy: 27 Leden, 2012, 20:54 »
2tombru: co se cilis? tady sou vsichni naky hrozne precitliveli, jak drsnaci, tak IT :-)

to je pořád o tom samým:
v klídku u komplu doma člověk zkousne leccos, i nějaký vtípek... :)
ale když má před sebou, za sebou, kolem sebe lítačku kolem pořádání závodů, stačí maličkost a už buší v hlavě
"Ku.va proč já tohle vlastně dělám? ? ? a pro koho? ? ? pro tyhle rejpaly? ? ?

tombru se vyspí a doklapne mu že se na výsledky (jejich práce) všichni třepou tak- vtipkujou-.
akorát že zásek zůstane.  Až je těch záseků moc, člověk odejde (v lepším případě ke psům)
Sorry za tyhle úvahy, ale je toho nějak víc.. Horník, Sněžník, LGO ..že by vliv Marsu..? :)

Offline Mirek Kremlička

  • ****
  • Příspěvků: 377
  • Karma: +68/-5
    • Českou Kanadou
    • E-mail
Re:ŠEDIVÁČKŮV LONG 2012
« Odpověď #27 kdy: 27 Leden, 2012, 22:43 »
Výsledky ze včerejška už se objevily. Díky! :D

martin_v

  • Host
Re:ŠEDIVÁČKŮV LONG 2012
« Odpověď #28 kdy: 28 Leden, 2012, 09:03 »
tak dle telefonatu, soused z vysociny vitezi :-) vita to v posledni etape i s devitkou urval!!!

Offline šaman

  • ****
  • Příspěvků: 251
  • Karma: +41/-22
    • SAMAN - KENNEL
    • E-mail
Re:ŠEDIVÁČKŮV LONG 2012
« Odpověď #29 kdy: 28 Leden, 2012, 09:42 »
Je to tak, tajná instrukce opět nezklamala.. ;)
Šaman

SAMAN-KENNEL
+420 602 716 904
nemec@os-prevent.cz