Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Prodam štěňata Aljašského Malamuta

Autor Téma: Prodam štěňata Aljašského Malamuta  (Přečteno 51489 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Profesor

  • ****
  • Příspěvků: 258
  • Karma: +22/-9
    • KSKPS
    • E-mail
Re: Prodam štěňata Aljašského Malamuta
« Odpověď #30 kdy: 19 Duben, 2011, 19:12 »
to je spíš na vyčištění laufu ...  :'(

Offline Stoky

  • **
  • Příspěvků: 89
  • Karma: +14/-7
    • Chovatelské potřeby
    • E-mail
Re: Prodam štěňata Aljašského Malamuta
« Odpověď #31 kdy: 19 Duben, 2011, 19:58 »
Milá paní Aberlová,
Trošku zmírněte tempo! Napadání musherů na jejich serveru není moc košer. Víte já znám spousty chovatelů severských plemen osobně a docela se mě dotýká, když tu zveřejňujete nepodložené kraviny. Inzerent uvedl, že psa nedá jen tak někomu, z toho se domnívám, že toto vlákno neuzavřel právě proto, aby se tu sešly názory, které pomohou budoucímu majiteli v rozhodování. Pokud si někdo cení ať už čistokrevné štěně, vy s tím nic nenaděláte, buď ho chcete a nebo ne.
Když budu chtít dělat agility pořídím si borderku, když budu dělat obrany, tak půjdu do maliny, když budu chtít rychle jezdit, tak si pořídím ESP atd., když budu chtít gaučáka, tak se klidně mrknu do útulku (moje máti má třebas dva útulkáče a jsou super). Každý chce být dobrý v tom co dělá, smysl tréninku je jet na závody a to se týká opravdu všech sportů. Opravdu jste přesvědčena o tom, že kluci (a holky  ;)) v závodní sezóně každý den ráno vstávají za tmy na trénink jen proto, aby prodali štěňata za desetitisíce? To je opravdu směšné.
Absolutně nechápu, proč zde, na musherském serveru, kde lidé čerpají informace, doslova napadáte čistokrevný chov? Ono nejde jen o vzhled, ale také o povahové vlastnosti. Víte co dokáže, když se do mamuta přimíchá třebas NO? Rád bych viděl, jak by byl s vaším názorem následně spokojen nový majitel psa.
Mushing je u nás hodně mladý sport, který se těší stále větší popularitě a zkušení musheři a závodníci tu sdílejí svoje poznatky a názory právě proto, aby budoucí nadšenci nedělali stejné chyby. Není tudíž divu, že váš názor moc lidí nesdílí.
Pokud vás rozčiluje, že musheři dávají k adopci nezávodící psy, tak je tu založeno vlákno, kam můžete napsat. Nebo založte nové, kde napište své špatné zkušenosti s musherama (bude tu aspoň veselo).

Stoky

Bára B

  • Host
Re: Prodam štěňata Aljašského Malamuta
« Odpověď #32 kdy: 19 Duben, 2011, 20:03 »
Dobré , taky vzdávám nebo dopadnu jak mamut po infarktu  :( ono srážka s .... je prý nejhorší  :-X Stoky, asi to nevysvětlíš tak, aby paní pochopila, ale nevadí  ;)

Offline admin_tombru

  • Admin
  • *****
  • Příspěvků: 147
  • Karma: +29/-37
    • E-mail
Re: Prodam štěňata Aljašského Malamuta
« Odpověď #33 kdy: 19 Duben, 2011, 20:24 »


Jen technická poznámka (trocha admistrátorské osvěty při této příležitosti  ;) ) - pokud téma (například inzerci něčeho) založí "host" nemůže to téma poté zamknout, smazat, nebo jinak měnit. Jediná možnost je kontaktovat administrátory fóra, přiměřeně prokázat že je tvůrcem příslušného příspěvku a požádat o zamčení, nebo smazání.

Nejlépe je přispívat jako přihlášený uživatel, který pak má mnohem více možností. Přihlášení není nic složitého a paranoici se nemusí bát, velký bratr si je dokáže dohledat i jako nepřihlášené/neregistrované  >:(

Jak už tu bylo zmíněno, pokud nechcete na svůj inzerát přímé reakce v tomto fóru tak jej založte jako přihlášený uživatel a můžete jej zamknout.

Toliko přihřátí mé polívčičky a můžete pokračovat ve flamewaru  :-[ než to překročí míru únosnosti...  ;) 



jana

  • Host
Re: Prodam štěňata Aljašského Malamuta
« Odpověď #34 kdy: 19 Duben, 2011, 20:54 »
Ty jooo, tak tady to zije..., to je mazec. A to tu jeste nebyl Milos, hihihi...

martin_v

  • Host
Re: Prodam štěňata Aljašského Malamuta
« Odpověď #35 kdy: 19 Duben, 2011, 21:18 »
:o myslím, že tuším, z čeho tu čubu jeblo.  :-X

:-) tohle me rozsekalo!!!!!!!!!!!!!! bahulikova BODUJE!!!!!!!!!!!!!!!

tereza v.

  • Host
Re: Prodam štěňata Aljašského Malamuta
« Odpověď #36 kdy: 19 Duben, 2011, 22:31 »
Citace
odcházím vyčinit nějakou tu kožku...
a tohle zase rozsekalo mě! ;D

aberlová

  • Host
Re: Prodam štěňata Aljašského Malamuta
« Odpověď #37 kdy: 20 Duben, 2011, 17:30 »
jste tu jako malý děcka,které se předvádí kdo z nich má lepší a dražší značkovou hračku.raději zvedněte zadky místo psaní si tady a jděte ke svým psům,bude to fakt lepší.ikdyž tam naděláte ještě více škody než užitku,jak to tady tak čtu.asi tady píšu pro negramotné,ale jestli tohle chová psy,tak pak teda zírám.každej pes je pro vás pleps nebo co??????pokud to chápu dobře.vy všichni děláte jako bych ty psy popravovala za živa.já proti psům nezbrojím,to jak vidím,tu nikdo nepochopil.ba právě naopak.......... ono jaký pes,takový pán
dobré je to v tom,že vaši psi neumí číst!!!!!!!!nestačili by se divit!!!!!!!!musheři jako lusk :o zdravím vaše chudáky psy,protože s váma není řeč

Offline Gwen a Dinulka

  • **
  • Příspěvků: 75
  • Karma: +12/-2
    • Moje fotky
    • E-mail
Re: Prodam štěňata Aljašského Malamuta
« Odpověď #38 kdy: 20 Duben, 2011, 17:42 »
Hysterii 3x sláva!!! Aspoň je tu veselo  ;D ;D ;D

tereza v.

  • Host
Re: Prodam štěňata Aljašského Malamuta
« Odpověď #39 kdy: 20 Duben, 2011, 18:15 »
Citace
jste tu jako malý děcka,které se předvádí kdo z nich má lepší a dražší značkovou hračku
prosím, uveďte příklad, nějak se toho zde nemohu dopátrat ???
Citace
každej pes je pro vás pleps nebo co?
taktéž poprosím o příklad...

Jaro Banoci

  • Host
Re: Prodam štěňata Aljašského Malamuta
« Odpověď #40 kdy: 20 Duben, 2011, 21:23 »
Ked tu tak dobre pozeram tak pan Peter Pfeifer tu na zaciatku tohto bordelu inzeroval stenata AM bez PP v pokial som pochopil najlepsej viere ze pre nich najde vhodnych majitelov. Pokial som pozeral na jeho galeriu tak sa svojim psom venuje a chodi ako sam pise na "expedicie" alebo vylety. Ak som to dobre pochopil chce si z toho spojenia nechat neake stena aj pre seba a zvysok by rad umiestnil. Jeho "chyba" z pohladu mushingu je v tom, ze nechova stenata s PP a teda odsudzuje potencialnych zaujemcov ci uz o toto plemeno alebo o mushing celkovo realne si zasutazit a teda nie len im ale aj tym stenatam. Cielom celeho tohto cirkusu je len to odradit buducich potencialnych "chovatelov" steniat bez PP aby taketo psy do buducna neprodukovali a nepripravili takto svojim stenatam neprijemnosti v buducnosti... aspon teda ja to tak vnimam. Nehladiac na to ze za podobnu cenu ako tu bola inzerovana sa daju zohnat mozno aj stenata s PP ked je povod psov jasne dany a tyto psy nebudu nikdy v buducnosti obmedzovany tak ako psy bez PP, teda hlavne v mushingu.
Ja osobne mam psov bez PP ale aj pri nich sa sleduje rodokmen dokonca si trufam povedat ze este viac ako u psov s PP, preto logicky nemam problem s psami bez PP ale ked su na to slachteny. Ak to tak nie je su to podla mna z dlhodobeho hladiska psy, ktory len zvysuju stavy v utulkoch

Offline tomek

  • **
  • Příspěvků: 56
  • Karma: +9/-4
...
« Odpověď #41 kdy: 20 Duben, 2011, 21:48 »
Ja osobne mam taky psy bez pp...zacalo to koupi dvou am ciste na zahradu(mozna necem smrncli ale standart jakztakz splnuji..jen nejsou taaak vysoci,rychli jak blesk a robustni zaroven:))..tenkrat sem netusil o nejakym mushingu nebo tak..kvuli svym treninkum a fyzicke priprave "mezi provazy" sem vedel,ze pohybu budou mit dost...pak sem kapnul na to,ze je privazu ke kolu..krasny toto pocit..pak sem si dovezl starsiho esp od hely l...krasna 3ka,ktera si rychlostne rozumela..pak sem si dovezl zatoulanou huskounku z prahy ktera nesedela do tymu-behala pry i v leadru..ale zase bez pp..vsechno to bylo moc pekny,dokud sem neodjel na nekolik malo dni pryc,dal sem je pohlidat mamce a ta se pak kochala na tom,jakej krasnej sexualni zivot proziva malamut a husky...narodili se 3 krasny a podle vseho zdravy stenata,v postroji silny a pracovity...kazdej rikal,at je dam pryc,ze sedm psu je hodne..ale..prodaval bych am nebo sh..?co bych komu rekl?a nikdy sem nemel zamer mnozit psy a kor bez pp..stalo se,tak sem se s tim vyporadal..na zavodech se asi nepotkame,a kdyz,tak jen kvuli novymu prostredi a nejakym novym zkusenostem..vitezstvi sbiram jinde a jinak..tohle je pro me hobby a urcitej relax...a kolikrat hromada nervu..:)takze sem spatnej nebo hodnej?odpoved bude spis blbej..ale co..nic spatnyho nikomu nedelam,nikomu nic neprodavam...vim,ze to neni ono ale vsechno se da resit..a sbirat je pak po utulcich..na ho.vno..
Muj nazor je,ze kryti planovany nebylo ale pan bud nema moznost nebo odvahu zit se svou chybou....planovane kryt bez pp s pp je hloupost..

Offline Weru

  • ***
  • Příspěvků: 100
  • Karma: +12/-7
    • Dog-sport
    • E-mail
Re: Prodam štěňata Aljašského Malamuta
« Odpověď #42 kdy: 21 Duben, 2011, 09:25 »
Tak pokud bylo krytí bylo neplánované, jasně stát se může. Takový štěňata rozdám zadarmo, jen aby měli dobrý domov, nebo si je nechám (i když takových bláznů je asi málo  ;)  ;D)

Ale plánovaně krýt bez PP je prostě blbost. Přirozený vývoj většiny lidí je, tak už toho psa mám, začne běhat u kola, pak teda zkusím nějaký ty závody, když už máme natrénováno, chytne mě to a průšvih je na světě. Tak jako já se Stokym, když jsme si od naprostého hobby ježdění s kříženkou malamuta Chelseou ,,na pivo" vyzkoušeli první závody, druhé, chytlo nás to. A během roku jsme byli na závodech skoro v tahu. A když už tam jedu, nemusím vyhrát, ale být beznadějně pořád poslední taky není to pravý. Chci soutěžit! Ne dopředu vědět výsledek. Už jsem na závodech viděla rodinu, která nakoupila čtverku chlupáčů bez PP a viděla jsem, jak byli nešťastní a ptali se, jak je možné že jsou pořád poslední? Jak skončili psi nevím, na závodech už jsem je dál neviděla.

Produkovat jakékoliv čistokrevné pracovní plemeno bez PP je vždycky obrovský handicap pro psy i majitele.
Veronika Navrátilová

Ufo

  • Host
Re: Prodam štěňata Aljašského Malamuta
« Odpověď #43 kdy: 21 Duben, 2011, 10:17 »
Citace-plánovaně krýt bez PP je prostě blbost.
Moji prvni SH papiry nemeli. Podlehla jsem  ,,medilani masazi,, ktera rikala, že kryt planovane bez pp je blbost a po mé jedne výjimečné feně jsem si dala štěnata rozmluvit. Dodnes toho lituju. Měla jsem tenkrat vyuzit pokoutne nabizene PP a mit stenana s PP ??

Nevyuzila jsem to, a pak jsem si poridila dalsi s PP- Od 4 ruznych chovatelu a ani jeden pes nedosahuje te fene( Deninka, pro známé)  po kotniky.
Na zavodech kam jezdim ( Sedivak, Nonstop) je mi celkem jedno, jestli budu posledni v cistejch nebo v otevrenejch.

To ale neznamena, že je spravne delat stenata (a je jedno jestli s pp a nebo bez ) když neni predem zajisteny spolehlivy odber. Když jsem videla, jaky osud maji kolikrat i papirovi psi, rozhodla jsem se nemit stenata na prodej vubec.
Šarka Mikolasova

lucia

  • Host
Re: Prodam štěňata Aljašského Malamuta
« Odpověď #44 kdy: 25 Duben, 2011, 08:30 »
jen drobná informace pro paní aberlovou - myslíte, že pes bez pp za 7 tisíc je levný? a ten samý s pp by byl za ty desetitisíce?? houby - já jsem sháněla border kolii - fenu kvůli lepší snášenlivosti doma s jiným psem, všichni mi nabízeli fenu bez pp za 8-10tisíc. CZK. doma mám fenu s PP jsem po vynikajících rodičích za 12tisíc. k vidění byli i oba rodiče psa, něco se o nich dalo vyčíst, jak se chovají a tak.. známá má psa toho samého plemene, taky s pp, ovšem už je tam krajní povolená příbuznost a drc. pes je ustrašený s občasnými záblesky paniky. vybírat je asi třeba.
to že jsou kříženci nejdravější? hloupost. 1. kříženec u nás - zdravý jako řípa, 2. kříženec u nás - skeletární potíže takového rozsahu, že od pěti let psa do16 let jsem celkem zaplatila skutečně desetitisíce, pes od 8 let u kola už prostě běhat nemohl. ani lážo plážo. 3. kříženec nalezenec, co mi zbyl - agrese, se kterou stále bojuji proti cizím psům, velmi pravidelné selhávání slinivky, díky čemuž jsem za 1,5roku, co ho mám, nasypala taky nemálo tisíc za různé krevní rozbory a tahání psa hrobníkovi z lopaty. mluvíme tady skutečně o nemalých částkách za akutní ošetření u veterináře /ač je můj velmi dobrý a levný/. ten pes rád tahá, ale dle mě je jeho další "vada" to,že se prostě děsně přehřívá. takže víkendových 100km na horách - jedině se psem s pp, na druhého prostě bylo vedro.

můj pes s pp má po nějakých prarodičích holt dkk 1/2 - nejsem si jistá, zda takovou fenu vůbec uchovním a krýt budu, ovšem výkonostně se naprosto i přes toto nedá srovnat s psem ze show linie, nebo tzv. pracovní bc. bez pp.. povahově jsou tito psi zcela jinde. např. třeba agresivní.. a nemluvím o výchově a zvládání psa, jen o nějakých predispozicích.
to že jsou to psi za desetitisíce je prostě naprosto směšný, ten rozdíl je dost zanedbatelný.