Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Hledam spolujezdce na karu

Autor Téma: Hledam spolujezdce na karu  (Přečteno 7248 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline teta

  • *
  • Příspěvků: 17
  • Karma: +2/-10
Hledam spolujezdce na karu
« kdy: 03 Listopad, 2010, 17:12 »
Ahoj lidicky,obracim se na vas s prosbou o pomoc. Urcite se nepotykam s jinymi problemy nez vy. Psi a jejich nevychovani panicci, myslivci a pod... Moje  situace je ztizena o to, ze mam dve male deti. A tudis nemuzu vyjet kdy chci. Napr. pozde vecer, nebo brzo ano jako driv. Moji PSI jsou pro me vsechno a vzdy vyplnovali veskery muj volny cas. Strasne tezce nesu, ze je ted u nas vsechno jinak. Rada bych poprosila nekoho o pomoc pri trenincich. Dekuju teta

franta

  • Host
Re: Hledam spolujezdce na karu
« Odpověď #1 kdy: 03 Listopad, 2010, 20:03 »
Asi by nebylo špatný napsat odkud jsi :) ;)

Offline teta

  • *
  • Příspěvků: 17
  • Karma: +2/-10
Re: Hledam spolujezdce na karu
« Odpověď #2 kdy: 04 Listopad, 2010, 10:08 »
Omlouvam se. Mam sklony strasne se rozpovidat a tak jsem vcera napsala clanek na tri stranky a pak z nej udelala vypis. Sem tam se mi pak stane, ze se vytrati dulezite veci. Tedy bydlim kousek od Prahy smerem na Jesenici. Momentalne mam 4 AM. Rada bych i treba nasla nekoho v blizkem okoli pro spolecne treninky. Nejsem zacatecnik, v malamuti smecce ziju uz 17 let. Ale ve vsem jsem samouk a ridim se jen citem. Uvitam kazdou radu,rozhovor,sdelenou zkusenost. teta

Offline teta

  • *
  • Příspěvků: 17
  • Karma: +2/-10
Re: Hledam spolujezdce na karu
« Odpověď #3 kdy: 04 Listopad, 2010, 17:11 »
No asi mate vsichni svych starosti dost. Reknete mi jen jak to delate,zkloubit tenhle zivotni styl s rodinou a praci. Dokud nebyli deti bylo to jednoduchy. Prace byla takova, aby stcila pokryt naklady a zbylo spoustu casu na pejsky. Mozna je to tim, ze sem na vsechno sama,mozna delam neco spatne. Poradite mi prosim? teta

Offline ježura

  • *****
  • Příspěvků: 587
  • Karma: +15/-0
    • E-mail
Re: Hledam spolujezdce na karu
« Odpověď #4 kdy: 04 Listopad, 2010, 17:25 »
Když ono je to těžký reagovat, já jsem vlatně nepochopila co chceš? Zátěž na káru (a případného odháněče ratlíků a koček), parťáka s vlastními psy na trénink, něhoho kdo ti projede psy když nestíháš a nebo poradnu "kterak všechno stihnout" pro zaměstnané musherky s dětmi?

Offline teta

  • *
  • Příspěvků: 17
  • Karma: +2/-10
Re: Hledam spolujezdce na karu
« Odpověď #5 kdy: 04 Listopad, 2010, 18:55 »
No v podstate od kazdeho neco,ale hlavne navazat kontakt. Asi jsem nezvolila nejvhodnejsi zpusob. Dostala jsem se ted do "spatne" zivotni situace a potrebovala jsem mluvit s nekym normalnim :D a hlavne o psech. Normalne mi sebevedomi nechybi a vzdycky si nejak poradim. Ale ted je to na me nejak moc. Potrebuju jen fouknout vitr do plachet ::) slyset, ze vtom nejsem sama,ze ostatni maji taky starosti. Stacil by mi obycejnej pokec,nebo novi pratele mezi vama.

Offline Sangviamor

  • *
  • Příspěvků: 4
  • Karma: +0/-0
    • E-mail
Re: Hledam spolujezdce na karu
« Odpověď #6 kdy: 04 Listopad, 2010, 19:02 »
Ahojky, já bydlím v Šeberově a mám huskyho a polotahacího vořecha :-) Jestli chceš, písni mi na mejl EvaRydlova(zav)seznam.cz a můžem něco společně podniknout. S dětma teda žádný zkušenosti nemám (teda vyjma sebe, protože to není zas tak dlouho co jsem byla jedním z nich :-)  ale nějakou společnost tahacích psů bychom taky uvítaly :-)

Offline Dan

  • ***
  • Příspěvků: 140
  • Karma: +10/-11
    • aljassky sen
    • E-mail
Re: Hledam spolujezdce na karu
« Odpověď #7 kdy: 04 Listopad, 2010, 19:07 »
Tož TETA,
zabal malamuty,děti,káru,vyber závod a přijed.myslím že rychle najdeš stejně postižené lidičky se stejnýma problémama.navážeš kontakt a mužeš pokecek s nějakým normálním....
Jinak těžko pomoci-do Prahy daleko....
Jinak neboj,někteří normální se najdou co mají děti,nemají peníze a na nic čas a ještě se na ně sousedi dívají skrz prsty....
Přijed a uvidíš....

Ufo

  • Host
Re: Hledam spolujezdce na karu
« Odpověď #8 kdy: 05 Listopad, 2010, 01:08 »
zdar tetko, škoda že bydlíš tak nemožne daleko, pro mě. Jsem mama od dvou deti a taky jsem prosla vyvojem od bezdetne, az po dve robatka a zjistila jsem že pracovni proces je svina. Jesti chces napis mi na    pesicek@seznam.cz  mam 7 psu, 2 deti a 1 manzela  ( posloupnost vyjmenovani čistě nahodná)

Offline MaUr

  • ****
  • Příspěvků: 327
  • Karma: +29/-7
    • http://espdog.wbs.cz/
    • E-mail
Re: Hledam spolujezdce na karu
« Odpověď #9 kdy: 05 Listopad, 2010, 10:53 »
Tak to jsem se teď nasmál  ;D ;D ;D Ještě, že jsi tam dopsala tu větu v závorce. Moje žena má pocit, že u nás to je takhle 4 psi, 2 děti, pak chvilku nic a pak manželka  :D :D.  Samozřejmě, že je to jinak. To jenom tak vypadá, protože ti psi si sami nepřipraví jídlo, kdežto žena a děti jo -)))))))).

Offline teta

  • *
  • Příspěvků: 17
  • Karma: +2/-10
Re: Hledam spolujezdce na karu
« Odpověď #10 kdy: 05 Listopad, 2010, 13:48 »
Dekiuju Vam vsem!! Tak tohle presne jsem potrebovala. Trpim strasnym pocitem, jako ze jsem psy zradila tim ze mam deti. Kdyby tak psi zili 80let. Ale takhle jim to nestihnu vynahradit. Nevim jak to mate vy, ale ja jsem hrda na vztah, jaky se svou smeckou mam. I presto bych radeji pripustila, aby si vytvorili podobny vztah s nekym jinym, za predpokladu, ze by byli stastnejsi a casteji by tahali. Napadlo me i je nekomu darovat,ale to nedokazu. Takze ted resim to, ze se mi obe deti na karu nevejdou. Teda vejdou, ale sedi tak blbe, ze se jim to nelibi. Za druhy to, ze tu lidi venci psy navolno(nebo se psi vencej sami) a po zkusenosti, co mi jeden utecenej pes vbehl do sprezeni uz se toho bojim (hnusnej zazitek). Tak tahame jen po dvou psech(coz se ani smecce nelibi) abych mohla spolehlive odehnat utocniky a udrzet karu. Takze by se obcas hodil nekdo, kdo by jel se mnou nebo i misto me. A fakt bydlim blbe. Tady teda o masera nezakopnes :-[

Ufo

  • Host
Re: Hledam spolujezdce na karu
« Odpověď #11 kdy: 05 Listopad, 2010, 15:26 »
Nevim jak máš deti velky, ja vozim ( ted co jsem v prac. procesu už sporadicky) 10 letou a 5 letyho.  Chce to ale stabilni čtyrkolku a funkční brzdy. Zkoukni tohle,treba najdes inspiraci.  

 http://mikolaska.rajce.idnes.cz/jaro_2010/#jaro_2010_001.jpg

lucia

  • Host
Re: Hledam spolujezdce na karu
« Odpověď #12 kdy: 05 Listopad, 2010, 18:09 »
ahoj teta, toz ja nevim, jak u vas v jesenici, ja jsem tedy ze strasne dalky - prahy 4, ale u nas v krcskem lese jsem dlouho budila pozdvizeni, nicmene minimalne canicrosaru potkavam stale vice - hlavne pred sezonou.  ::) jezdim na kole se 2 drakama, s tebou bychom mohli klido na vyjizdku, prvne ale radeji jen s mojim jednim psiskem. tech psu, co by i s pany clovek nejradsi zabijel, co ti vleti ke psum je mraky asi vsude. deti tedy nemam a tak nevyresim potiz s jednim ditetem, kdyz sedi blbe, jedine si muzu vzit kolo a za neho si zaprahnout cruisera, jestli mas

Offline teta

  • *
  • Příspěvků: 17
  • Karma: +2/-10
Re: Hledam spolujezdce na karu
« Odpověď #13 kdy: 05 Listopad, 2010, 19:26 »
No mit cruisera tak nic neresim. Ale odpruzenej pro dve deti 20.000,-bez prisl. Bohuzel to je fakt dost. I na blby pujceni potrebujes mininalne sestku nekde i 15.000,- jako zalozku a jeste neco jako pujcovne. Myslim na koupi cruisera co se narodili kluci. Zatim na nej ale opravdu nezbylo. A cim jsou kluci starsi a odrustaj kocarkum, tak se cruiser vzdaluje. Ted uz spis premyslim o tom, jak sezeni na kare rozsirit. Stacilo by trochu. Aby decka mohli sedet vedle sebe. Myslim by to bylo i min nakladny. Ale to rozhodne neznamena,ze neprubnem spolecnou jizdu. Kdyztak mi pisni na krumlova.rad@seznam.cz a domluvime se.

Ufo

  • Host
Re: Hledam spolujezdce na karu
« Odpověď #14 kdy: 05 Listopad, 2010, 20:38 »
 ;D ;DTETA, to vypada na dvojcata !!??:P ;D