Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Co se najde na Facebooku

Autor Téma: Co se najde na Facebooku  (Přečteno 10650 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline kavej

  • ****
  • Příspěvků: 307
  • Karma: +13/-30
Co se najde na Facebooku
« kdy: 29 Červen, 2010, 21:23 »
...............
« Poslední změna: 30 Červen, 2010, 18:03 od kavej »

Offline HelaL

  • Global moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 975
  • Karma: +95/-74
    • MushGo
    • E-mail
Re: Co se najde na Facebooku
« Odpověď #1 kdy: 30 Červen, 2010, 00:44 »
Katko, myslíš že dobrý nápad vytrhovat z kontextu dialogy z FB a předhazovat je jiné skupině lidí?

Čistokrevnou problematiku řešit nemohu, můžu ti jen dát zpětnou vazbu, jak na mne tvůj příspěvek působí -

prvně mě napadne přísloví "Potrefená husa zakejhá" (promiň, ale jméno si udala ty) a pak taky "Jak se do lesa volá.." viz
..kdy se objeví výstavák připomínkující vzhled našich psů...


Z Romanovo příspěvku vyplývá, že dvojnásobek času vítěze nepovažuje za kvalitní výkon pro udělení třídy (to zní logicky :), kdyby tu další omáčku vypustil, asi by tě tak nenakrkl (to budiž zase jeho zpětná vazba :)).

A ještě mi odpust, ale musím se zastavit nad zdůvoněním tvého pomalého tempa -

vystavacka byla 4 tydny po tezke otrave chemickou soli a 1tyden po dokonceni terapie ATB a ja stravila 2 tydny doma nebo v nemocnici s ditetem po operaci, takze jsme v te dobe z osobnich duvodu asi mesic netrenovali.


Takže 3 psi, jeden po otravě a ATB a měsíc bez tréninku??? Cos propána dělala na midu???  Jestli ses moc chtěla projet na zakončení sezóny tak logickým řešením byl sprint, ten by byl pro malý a netrénovaný tým lehčí. Takže jestli jsi i přes tu nepřízeň nutně chtěla jet náročnější mid i když jsi měla lehčí variantu, nepůsobí to dobrým dojmem. Ty sama znáš nejlíp svoje důvody, proč jsi tak tlačila na pilu. Ostaní můžou jen spekulovat, tak se nediv že myslí na nutné kilometry pro třídu a toto pojetí se jim logicky nelíbí. (Co jsou to za sportovní/pracovní kriteria, která může splnit poloviční a měsíc netrénovaný tým .. o tomhle snad sport a chov vůbec není!)

Nemám nic proti tobě, nemusíš  mi nic dokazovat, jen jsem se pokusila ti dát zpětnou vazbu, jak to vidím já zvenku. Ber, nebo neber  ;) :)

« Poslední změna: 30 Červen, 2010, 00:49 od HelaL »

Offline kavej

  • ****
  • Příspěvků: 307
  • Karma: +13/-30
Re: Co se najde na Facebooku
« Odpověď #2 kdy: 30 Červen, 2010, 08:15 »
.............
« Poslední změna: 30 Červen, 2010, 18:04 od kavej »

Offline kavej

  • ****
  • Příspěvků: 307
  • Karma: +13/-30
Re: Co se najde na Facebooku
« Odpověď #3 kdy: 30 Červen, 2010, 11:27 »
..............
« Poslední změna: 30 Červen, 2010, 18:04 od kavej »

Offline HelaL

  • Global moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 975
  • Karma: +95/-74
    • MushGo
    • E-mail
Re: Co se najde na Facebooku
« Odpověď #4 kdy: 30 Červen, 2010, 12:14 »
Katko, téma jsi zamknula, odpovídat i mohou v tomto vláknu jen admini. Chceš debatu nebo jen prezentovat myšlenku...?

Offline kavej

  • ****
  • Příspěvků: 307
  • Karma: +13/-30
Re: Co se najde na Facebooku
« Odpověď #5 kdy: 30 Červen, 2010, 12:18 »
Ne, debatu nechci, proto jsem zamknula. Kdyz jsi jako admin vstoupila, odpovidam. K.

Offline kavej

  • ****
  • Příspěvků: 307
  • Karma: +13/-30
Re: Co se najde na Facebooku
« Odpověď #6 kdy: 30 Červen, 2010, 18:06 »
Ucel byl splnen, stavkari, mate prostor.... K.K.

Offline mxt

  • *
  • Příspěvků: 10
  • Karma: +0/-0
  • Milan Petruželka
Re: Co se najde na Facebooku
« Odpověď #7 kdy: 30 Červen, 2010, 20:02 »
Zdravím všechny vespolek,

mám věcný dotaz pro administrátory - jak je možné, že jeden z administrátorů fóra zamkne příspěvek obsahující pouze jeho soukromé názory a osobní útoky? A ne omylem, ještě se k tomu přiznává:

Ne, debatu nechci, proto jsem zamknula. Kdyz jsi jako admin vstoupila, odpovidam. K.

Není takovéto chování typickým příkladem zneužívání pravomocí administrátora? Rád bych tímto požádal ostatní administrátory, aby podobné jednání pro příště netolerovali, případně zvážili, jestli je administrátor s tímto chováním pro fórum mushingu přínosem.

Děkuji,
Milan Petruželka
Milan Petruželka

Offline mxt

  • *
  • Příspěvků: 10
  • Karma: +0/-0
  • Milan Petruželka
Re: Co se najde na Facebooku
« Odpověď #8 kdy: 30 Červen, 2010, 20:10 »
A ještě jeden dotaz, jaktože od rána zmizel obsah tolika příspěvků? Došlo snad ke změnám názorů a dříve vyřčené už neplatí?
Buď si za svými tvrzeními a příspěvky stojím a nechám je ve fóru i pro ostatní. A nebo změním názor, ale pak nemažu příspěvky, ale zveřejním svůj nový názor. Ovšem smazat všechny své názory bez slůvka výjádření - to se nedělá.

Pokud by se tímto způsobem choval běžný uživatel fóra, budiž. Je to tady pro nás a každý jsme nějaký. Pokud se ale tímto způsobem chová administrátor fóra, tak je někde v systému chyba.

Ucel byl splnen, stavkari, mate prostor.... K.K.
Milan Petruželka

Offline HelaL

  • Global moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 975
  • Karma: +95/-74
    • MushGo
    • E-mail
Re: Co se najde na Facebooku
« Odpověď #9 kdy: 30 Červen, 2010, 20:34 »
mám věcný dotaz pro administrátory - jak je možné, že jeden z administrátorů fóra zamkne příspěvek obsahující pouze jeho soukromé názory a osobní útoky?

Co já vím Katka není admin na tomto fóru.

Diskuse je v tuto chvili nastavena tak, že je  možnost každého přihlášeného uživatele aby si téma, co si založil, mohl zamknout.
Toto téma si může i smazat.
Pokud by se dnešní situace opakovala častěji, asi bychom přemýšleli o změně pravidel.

Offline admin_tombru

  • Admin
  • *****
  • Příspěvků: 147
  • Karma: +29/-37
    • E-mail
Re: Co se najde na Facebooku
« Odpověď #10 kdy: 30 Červen, 2010, 20:40 »
Upřesnění:

Kavej není administrátor tohoto fóra, je zde jako normální přihlášený uživatel a ten má právo jako každý jiný své téma co založil také uzamčít a měnit obsah svých příspěvků, tak jako každý jiný řadový uživatel.

Toto téma nikdo z adminitrátorů fóra nijak obsahově neupravoval ani nezamykal. Jen Hela co by globální moderátor má právo přispívat do zamčených témat, což v tomhle případě spíše nedopatřením provedla, tedy odpověděla do zamčeného tématu.

Administrátoři na tomto fóru vždy své kroky vysvětlují a berou tak za ně odpovědnost, tedy pokud je už nějaký zásah nutný.

Offline mxt

  • *
  • Příspěvků: 10
  • Karma: +0/-0
  • Milan Petruželka
Re: Co se najde na Facebooku
« Odpověď #11 kdy: 30 Červen, 2010, 20:40 »
V tom případě se omlouvám za nepodložená nařčení. Nevěděl jsem jak přesně fórum funguje a měl jsem za to, že zamykat témata může jenom administrátor.

Co já vím Katka není admin na tomto fóru.
Diskuse je v tuto chvili nastavena tak, že je  možnost každého přihlášeného uživatele aby si téma, co si založil, mohl zamknout.
Toto téma si může i smazat.
Pokud by se dnešní situace opakovala častěji, asi bychom přemýšleli o změně pravidel.
Milan Petruželka

Offline mxt

  • *
  • Příspěvků: 10
  • Karma: +0/-0
  • Milan Petruželka
Re: Co se najde na Facebooku
« Odpověď #12 kdy: 30 Červen, 2010, 20:46 »
Kavej není administrátor tohoto fóra, je zde jako normální přihlášený uživatel a ten má právo jako každý jiný své téma co založil také uzamčít a měnit obsah svých příspěvků, tak jako každý jiný řadový uživatel.
Promiň tombru, jak jsem už odpověděl Hele, myslel jsem, že zamykat témata můžou jen administrátoři. Ještě jednou se omlouvám.

Administrátoři na tomto fóru vždy své kroky vysvětlují a berou tak za ně odpovědnost, tedy pokud je už nějaký zásah nutný.
To rád slyším, v podstatě mi o nic jiného nešlo.
Milan Petruželka

Offline Hanaka

  • **
  • Příspěvků: 53
  • Karma: +4/-18
    • E-mail
Re: Co se najde na Facebooku
« Odpověď #13 kdy: 30 Červen, 2010, 23:44 »
No , přátelé, nebyla diskuse před 2 lety o něčem jiném? chtěli jste změnu v diskuzním fóru, tak tady to je .Vadilo vám, že každý kecá do všeho, teď máte cenzuru se vším....totáč HADR řešíte ptákoviny, no je teplo, trénovat se moc nedá, tak si pokláboste. Džiháde, vydrž, třeba ti tam řádek vpustí....  a jestli ne, tak se na to... jako já

Offline HelaL

  • Global moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 975
  • Karma: +95/-74
    • MushGo
    • E-mail
Re: Co se najde na Facebooku
« Odpověď #14 kdy: 01 Červenec, 2010, 08:20 »
teď máte cenzuru se vším....totáč HADR

Pokud si neděláš legraci asi ti unikly souvislosti (co kdo psal a mazal).

A protože tu téma jednou bylo vylepené, shrnu jeho obsah, kdo nesledoval včerejší vývoj, nepochopí o co šlo.

Kavej napsala příspěk kde nazvala Romana Habáska LHÁŘEM, citovala jeho zdůvodnění požadavku pro zpřísnění kriterií pro pracovní třídu uvedené na facebooku, přidala k tomu vlastní komentář a téma ZAMKNULA.
Admin (tombru) to NESMAZAL.
Djihadovi se to nepozdávalo (chtěl buď odemknout nebo smazat - nic z toho se nestalo) a tak zaplnil diskuzi asi 20x vloženým příspěvkem "Stávka!".
Tohle už tombru promazal jako spam, Stávku tam nechal jednou a Djihadovi dal dočasný zákaz.
TOMUHLE říkáš cenzura??? To je normální práce admina a děkujme za ni!

Kavej nakonec smazala většinu svých příspěvků a téma odemkla s komentářem že účel byl splněn.
« Poslední změna: 01 Červenec, 2010, 08:37 od HelaL »