Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Ledová Jízda 2010

Autor Téma: Ledová Jízda 2010  (Přečteno 13946 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

martin v

  • Host
Re: Ledová Jízda 2010
« Odpověď #15 kdy: 23 Únor, 2010, 08:50 »
parada!
velkej dik radkovi a parte kolem!!!
pocasi vyslo, to udelalo hodne, ale ty hory, ty sou fakt krasny. paradni trasy!!! supr bivak, sobotni povidani a promitani vyborny!!!
jak pak primrzlo, musim smeknout pred bezkarema, napr. tim ledovym korytem ke srubu, to musela byt zabava :-)
a ten zaverecnej sjezd, kdy mazalo nekolik desetihlavych sprezeni v minimalnich rozestupech, krasnym cvalem, predjizdeni, naplno bruslici bezkari...proste uzasny. z pohledu divaka to musela byt pecka!!
s martinem sem si ten dojezd fakt uzil, mazal za mnou, uz uz mi lidri dychali na paty, v kopci sem ho jeste na chvili setrasl, pac tusim zahakaval bezkarku a na cilove rovince nas nakonec dali... moc se mi ten minisouboj libil, byt o cas neslo :-)

nadhernej zavod. dik

martin vrtěl

Offline HelaL

  • Global moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 975
  • Karma: +95/-74
    • MushGo
    • E-mail
Re: Ledová Jízda 2010
« Odpověď #16 kdy: 23 Únor, 2010, 09:35 »
Obrovský dík Radkovi a celému týmu pořadatelů - vše bylo perfektní i ve dvaceti smečkách, dík za to že nás neposlali po zmeškaném prologu domů, s penalizací 45 min (1 hod 14 min=1,5 násobek času posledního) jsme mysleli, že už jedem o poslední místo, ale jestě jsme se kousek posunuli :).
Poděkování Tomovi Lorenzovi, který možná trošku nerozvázně na podzim kývl na mé pozvání - Vezmu tě na Ledovku  ;D ;D ;D ... Každopádně byl perfektní.
Díky Jerrymu za dvě fenky, byly supr.
Akorát nevím, jak dlouho pořadatelé cvičili toho koně, aby nás nad Vrchlabím vítal (viz obr., video časem)  ;D ;D ;D
Taky jsme měli tu čest dojet jako první na letiště do cíle (starty byly od nejpomalejšího a rychlíci nás těsně nestihli dojet). Byl to úžasný zážitek!
« Poslední změna: 23 Únor, 2010, 09:40 od HelaL »

Offline Ladan

  • *
  • Příspěvků: 39
  • Karma: +2/-1
    • Krmivoprodejce
Re: Ledová Jízda 2010
« Odpověď #17 kdy: 23 Únor, 2010, 09:50 »
No možná příští rok bude Ledovka ve stylu-psi+musher+běžkař+kůň :)
Taktéž se připojuju k poděkování pořadatelskému týmu za možnost úniku z reálného světa.

martin v

  • Host
Re: Ledová Jízda 2010
« Odpověď #18 kdy: 23 Únor, 2010, 10:57 »
a samosebou dik dzihadovi za modryho a ruzovou!!

Offline Djihad

  • ****
  • Příspěvků: 457
  • Karma: +42/-23
  • Zkušenosti jsou nepřenosné.
    • www.sleddogs.cz
    • E-mail
Re: Ledová Jízda 2010
« Odpověď #19 kdy: 23 Únor, 2010, 11:28 »
Já osobně bych Krkonoše zrušil, zabalil a odstěhoval bez pražáků ke Strakonicím, není spravedlivé, že takové podmínky mají jen "vocaszdejší".
Každopádně díky, za možnost užít si alespoň pár dní téhle nádhery. Djihádova poklona, všem pořádajícím, malému i velkému řediteli, značkařům, časomíře a všem co přiložili ruku k dílu, nebo něco půjčili pro chod této akce.
Veliký obdiv všem běžkařům, co se po všech těch pádech zase dokážou připnout na lano.
Těším se na příští ročník a doufám, že snad se povede i Levíčkům přijet včas.

P.S.: to Vendulka: ty rozlámané lyže přece nebyly moje, takže se fakt nezlobím.
        to Havrda: ten hotel Harmonie není Tvůj, takže za to fakt nemůžeš.

-17 x Alaskan husky/ESP, L.P.1996
-Unlimited MID a LONG, komerční jízdy se psy
-krmím masem
-nerozumím dogtrekingu, caniccrossu, bikejoringu, skijoringu, služeb. výcviku a výstavám
-miluji zrzky



Clara

  • Host
Re: Ledová Jízda 2010
« Odpověď #20 kdy: 23 Únor, 2010, 11:51 »
To Djihad: hodně se tu o tobě debatovalo po dobu tvé nepřítomnosti...
http://www.tombru.com/mushing/index.php?topic=1196.0


Offline -Lentilka-

  • *
  • Příspěvků: 4
  • Karma: +0/-0
    • Naše smečka a zážitky
    • E-mail
Re: Ledová Jízda 2010
« Odpověď #21 kdy: 23 Únor, 2010, 15:46 »
Připojuji díky všem, co mi pomohli tuhle šílenou jízdu přežít, všem radám i ,, kydům " , bezva bandě, vysmátým ,, ksichtíkům " , Zeťourkovo chlupáčům, kteří trpělivě ten stále padající pytel na prkýnkách za sebou dotáhli do cíle a Vencovi ( máš u mě placený víkend v Centru duševního zdraví ) za neúnavné ,, bojím, bojím " . Parádní, sebevražedný závod!!!! Zdraví Romana  :)

Radek Havrda

  • Host

Clara

  • Host
Re: Ledová Jízda 2010
« Odpověď #23 kdy: 24 Únor, 2010, 08:24 »
všechny videa jsou blokována přihlášením....
a já chtěla vidět toho koně :-)

Radek Havrda

  • Host
Re: Ledová Jízda 2010
« Odpověď #24 kdy: 24 Únor, 2010, 08:26 »

Radek Havrda

  • Host
Re: Ledová Jízda 2010
« Odpověď #25 kdy: 24 Únor, 2010, 08:34 »

Radek Havrda

  • Host
Re: Ledová Jízda 2010
« Odpověď #26 kdy: 24 Únor, 2010, 08:57 »
Ještě jeden odkaz na fotogalerii od Lukáše Neklana:

Fotografie najdete na www.myahory.cz , lze také použít přímo odkaz http://www.myahory.cz/ceskoslovensko/ledovka/album/index.html

Radek Havrda

  • Host
Re: Ledová Jízda 2010
« Odpověď #27 kdy: 05 Březen, 2010, 20:12 »

Offline VencaN

  • *****
  • Příspěvků: 888
  • Karma: +130/-109
  • G.Attla :...pes nikdy nedělá chybu...
    • E-mail
Re: Ledová Jízda 2010
« Odpověď #28 kdy: 09 Červenec, 2010, 09:48 »
SK Krakonoš pořádá:
20.ročník závodu psích spřežení
LEDOVÁ JÍZDA - Memoriál  Dr. Václava Vojtěcha
Ve dnech 18. – 21. února  2010
Start a cíl Dolní Dvůr-Rudolfov
Propozice: http://krakonos.mushing.cz/index.php?tra=ledovka&fil=prop&lan=cz
Dále prosím všechny kteří by mohly mít výsledkovku 10.ročníku Ledové Jízdy-1999.
Snažím se zkompletovat všechny výsledkové listiny a tato mě, alespoň v papírové formě, jediná chybí. Dále sháním historické materiály k Ledové Jízdě.


čau vrtulník :D, při mírné domácí debordelizaci jsem našel staré zpravodaje od čechohoráků, kde Petr
Hanzlík s patřičným dramatickým nadáním popisuje první (a další ) Ledovky... je to osvěžující
 čtení v těhle vedrech, zajímavá jména etc.(já osobně byl přítomen až na 3.tí)  ;)
i krásně to dokumentuje pohled na a vývoj  "longu" u nás...
když by byl zájem , tak sem můžu udělat krátký výcucy i s výsledky...
« Poslední změna: 09 Červenec, 2010, 09:51 od VencaN »
Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů,
pokud to lze vysvětlit jejich debilitou.