Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Českou Kanadou 2010

Autor Téma: Českou Kanadou 2010  (Přečteno 11077 krát)

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

Mirek

  • Host
Českou Kanadou 2010
« kdy: 20 Prosinec, 2009, 00:56 »
Na www.ceskoukanadou.cz jsou aktualizované informace jak o České Kanadě, tak o 1. Českém nonstopu. Případné připomínky prosím sem, nebo na b.kremlicka@quick.cz
Čau, Mirek

Mirek

  • Host
Re: Českou Kanadou 2010
« Odpověď #1 kdy: 04 Únor, 2010, 13:40 »
Po dnešní schůzce na LČR, kde došlo k drobným úpravám tratě, je konečná délka MIDu 37,5km a turistická bude 17,5km. Sněhu je zatím spousta a pokud nepříjde nějaká zběsilá obleva, mělo by snad konečně být vše bez problémů.
Prosím všechny nerozhodnuté, ať pošlou přihlášky.
Mirek

Offline VencaN

  • *****
  • Příspěvků: 888
  • Karma: +130/-109
  • G.Attla :...pes nikdy nedělá chybu...
    • E-mail
Re: Českou Kanadou 2010
« Odpověď #2 kdy: 04 Únor, 2010, 18:18 »
 ;) no Míro, u nás to jde pomalu do pryč... počítám, že zítra naposled (pokud nepřipadne) na saních...já bych to posunul už na teď (od Po)
.... ;)
Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů,
pokud to lze vysvětlit jejich debilitou.

Mirek

  • Host
Re: Českou Kanadou 2010
« Odpověď #3 kdy: 04 Únor, 2010, 18:33 »
Vendo, od pondělí by to bylo bezvadný, ale s Kanadou by jsme to neskloubili. Tady nás dnes zachránila inverze a celej den bylo pod nulou a teď už je zase -5, takže pohoda. Před chvílí jsem mluvil s Honzou Ochozkou a u něj bylo dnes +7, sluníčko a tálo. Lesáci mě dnes ujišťovali, že na asfaltkách je taková vrstva ujetého sněhu a ledu, že to za týden určitě neodtaje, tak snad nekecaj a mají svoje zkušenosti. Takže ať žije inverze, ta před rokem taky zachránila alespoň to málo co zbylo na Kanadu a celkově toho bylo daleko méně. A na Nonstop je toho za barákem, což je nejnižší bod tratě, zatím taky dost.

Mirek

  • Host
Re: Českou Kanadou 2010
« Odpověď #4 kdy: 05 Únor, 2010, 12:19 »
Od včerejška je nějaký problém s on-line přihláškou na našich stránkách. Posílejte prosím zatím přihlášky na můj mail b.kremlicka@quick.cz Díky Mirek

Offline Mirek Kremlička

  • ****
  • Příspěvků: 377
  • Karma: +68/-5
    • Českou Kanadou
    • E-mail
Re: Českou Kanadou 2010
« Odpověď #5 kdy: 08 Únor, 2010, 20:35 »
Tak on-line přihláška už zase funguje. Prosím všechny, kteří se v posledních dnech hlásili, aby se koukli na naše stránky, jestli jsou v seznamu přihlášených a pokud ne, tak se prosím přihlašte znovu.
Jinak podmínky jsou stále ideální a na čtvrtek je domluvená rolby, aby projela celou trať. takže pokud nezačne nasmyslně sněžit a foukat, trať by měla být v super stavu.
Čáu, Mirek

Offline ježura

  • *****
  • Příspěvků: 587
  • Karma: +15/-0
    • E-mail
Re: Českou Kanadou 2010
« Odpověď #6 kdy: 08 Únor, 2010, 20:38 »
Teď jsem čuměla na předpověď...středa+čtvrtek až 40 cm novýho sněhu  :o

Offline Mirek Kremlička

  • ****
  • Příspěvků: 377
  • Karma: +68/-5
    • Českou Kanadou
    • E-mail
Re: Českou Kanadou 2010
« Odpověď #7 kdy: 08 Únor, 2010, 22:28 »
Nestraš, já slyšel ve středu 5 a ve čtvrtek 15 cm, což by byla sranda.  ;D

Offline ježura

  • *****
  • Příspěvků: 587
  • Karma: +15/-0
    • E-mail
Re: Českou Kanadou 2010
« Odpověď #8 kdy: 09 Únor, 2010, 07:05 »
No snad máš pravdu náčelníku... ;D

Offline VencaN

  • *****
  • Příspěvků: 888
  • Karma: +130/-109
  • G.Attla :...pes nikdy nedělá chybu...
    • E-mail
Re: Českou Kanadou 2010
« Odpověď #9 kdy: 09 Únor, 2010, 07:51 »
 :D hele BaHU, tak maso tě tam Mates doveze...(na Mida)
Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů,
pokud to lze vysvětlit jejich debilitou.

Offline ježura

  • *****
  • Příspěvků: 587
  • Karma: +15/-0
    • E-mail
Re: Českou Kanadou 2010
« Odpověď #10 kdy: 09 Únor, 2010, 07:53 »
Bezva, díky...tak teď ještě aby nenavalilo těch 40 čísel, ať se tam s autem nějak prokoušu.

Offline Mirek Kremlička

  • ****
  • Příspěvků: 377
  • Karma: +68/-5
    • Českou Kanadou
    • E-mail
Re: Českou Kanadou 2010
« Odpověď #11 kdy: 09 Únor, 2010, 19:17 »
Modlete se, ať nepadá, vím, že je to rouhání, ale hlavně ať nefouká a padá minimálně. Pak budou podmínky ideální. Obleva snad po letech nehrozí, takže by vše mohlo být OK. Trať projetá rolbou, tak co si více přát!!! Zatím by i na Nonstop vše mělo být vpořádku a bez problémů.Čau, Mirek

Offline Mirek Kremlička

  • ****
  • Příspěvků: 377
  • Karma: +68/-5
    • Českou Kanadou
    • E-mail
Re: Českou Kanadou 2010
« Odpověď #12 kdy: 11 Únor, 2010, 22:31 »
Takže asi poslední zpráva z České Kanady. Trať dnes byla projetá rolbou, nebo spíš rolbičkou, šířka záběru cca 150cm plus válec uprostřed, mezi pásy. Po stopě, kterou jsem o víkendu projel skútrem a kterou jsme dnes přejeli rolbou, do dnes jezdila Sára a tvrdí, že to bylo OK. Majitel rolby tvrdí, že když to přemrzne, teď je tam -7, tak to bude v pohodě.
Opět mě dostali lesáci a těžaři, po všech ujištěních, kolik je na Filipovské "dálnici" ujetého sněhu a ledu, se jim podařilo jí dnes shrábnout skoro na asfalt. Není to nic dramatického a pokud připadne cca 5 cm, což teď zrovna padá, tak to bude naprosto bez problémů. Jelikož se o trati domlouváme dopředu, tak už nevím, co si o tom mám myslet, měsíc teď jezdili po sněhu a ledu, ale před závodama je asi potřeba vyvinout zvýšenou aktivitu.
I přes zmíněné nedostatky je trať asi v nejlepším stavu, ve kterém tu kdy byla. Zítra jí ještě při značení projedeme dvěm skútry a v sobotu ráno ještě jedním.
Dnes ráno jsem se modlil, ať už nepadá, po projetí by klidně mohlo 5cm připadnout. Vypadá to, že je nám konečně příroda nakloněná.
Ještě pár organizačních poznámek, stake-out, vpravo od cesty od Nové Bystřice bude využit pro spřežení. Pro SKJ bychom využili parkoviště pro diváky, vlevo, ve směru od N.B. a to hned vlevo a vpravo od vjezdu na parkoviště.
Jelikož je přihlášených skoro 50, prosím snažte se na úvazišti zabrat co nejméně místa, abychom se tam všichni vešli.
Těšíme se na vás zítra,
Mirek a spol.

Palíza

  • Host
Re: Českou Kanadou 2010
« Odpověď #13 kdy: 12 Únor, 2010, 09:09 »
Tak nezbejvá než naházet psy do vleku a vyrazit  ;)

Offline brzekm

  • ***
  • Příspěvků: 147
  • Karma: +10/-10
    • www.czechsilverstar.wz.cz
    • E-mail
Re: Českou Kanadou 2010
« Odpověď #14 kdy: 15 Únor, 2010, 19:17 »
Přidávám pár fotek z Kanady, ale je jich málo, jak jsem jel závod, tak fotily holky a ty skoro nic nevyfotily, takže tentokrát je to slabé.

www.brzekm.rajce.idnes.cz/Ceskou_Kanadou_2010/

Jinak všem díky za moc pěkný závod, ideální trať pro nás postarší mladíky, co neradi do kopců.