Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Sob

Diskuzní fórum > psi

Sob

(1/3) > >>

sob:
Netuší tu někdo zda chová v Cz někdo soby, nebo jaké jsou podmínky dovozu z finska? Jo a mohl by takový sob závodit v otevřené kategorii?

Djihad:
Taky mě to kdysi zajímalo, jen:
Problém se závislostmi na lišejníku vyřešen nějakým granulátem
Daleko větším problémem je neschopnost vypořádat se s tradičními nemocemi srnčí, dančí a podobné příbuzné zvěře.
Pramen, osobní pohovor s chovatelem ze ZOO Chomutov...

ježura z Veclova:
Pokud bude sob startovat přede mnou, hlasuji pro. Za takovým kusem masa by se mi ti psi snad i rozutíkali.

sob:
Pro volně žijící rozumím, ale  pro chované "domácí" není nějaká vakcinace jak pro psi? Taky jsem četl, že jak je lišejník trhaný nebo dovoz tak už to nežerou. Ale mech, kůru a trávu taky žerou ne?

danhakl:
no kdyz je to sport psich sprezeni... tak to nevim jestli by mohl startovat  :D

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi