Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 nález zbídačený ESP o. Domažlice

Autor Téma: nález zbídačený ESP o. Domažlice  (Přečteno 194061 krát)

0 uživatelů a 14 Hostů prohlíží toto téma.

Palíza

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #15 kdy: 20 Leden, 2010, 17:47 »
:),no a kdo to byl?Když si řekl A musíš říct i B. ::)Určitě hafa odvezl někam autem a tam ho vyhodil a ujel mu,protože už ho nechtěl. :-\ten si nezaslouží zůstat v anonymitě!
To máš asi pravdu(myslím to B)ale co když se jedná o uplně jiného psa a uplně jiného pána.Já mu tady budu dělat ostudu a on v tom bude uplně nevině.Moje informace:Včera se mu zaběhl pes-dnes už ho má.Toť vše.A ten by určitě žádného svého psa nevyhodil a ujel.Dále jak píše Hela.To je vše co k tomu hodlám říci.

Offline Buráci

  • ***
  • Příspěvků: 122
  • Karma: +3/-9
    • Honzíkův blog
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #16 kdy: 20 Leden, 2010, 17:55 »
Helo, sice to vypadá trochu divně (že měl dečku a postroj), ale kdo poté, co najdou jeho psa, řekne, že už ho nechce, protože je stejně k ničemu... :( Jinak pesovi přeji hodnějšího a trpělivějšího pána než byl ten předchozí. Lucka

Offline eva

  • **
  • Příspěvků: 68
  • Karma: +3/-1
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #17 kdy: 20 Leden, 2010, 18:14 »
TO HELA:No dobře,ale že se ho rád zbavil,to se snad popřít nedá.
Ale to je asi dobře,páč se bude už mít jedině líp :-X
« Poslední změna: 20 Leden, 2010, 18:24 od eva »

Offline ježura

  • *****
  • Příspěvků: 587
  • Karma: +15/-0
    • E-mail
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #18 kdy: 20 Leden, 2010, 18:36 »
TO HELA:No dobře,ale že se ho rád zbavil,to se snad popřít nedá.
Ale to je asi dobře,páč se bude už mít jedině líp :-X

Ty víš něco bližšího co my ne? Mě to přijde celý nějaký zmatený ???

Offline Hanaka

  • **
  • Příspěvků: 53
  • Karma: +4/-18
    • E-mail
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #19 kdy: 20 Leden, 2010, 18:40 »
Palizo,jak že se včera ztratil a dnes ho našel? on ho nehledal a pak ,jak jsem pochopila byl nejméně 2 týdny bezprizorní....Hnus!!!

Offline HelaL

  • Global moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 975
  • Karma: +95/-74
    • MushGo
    • E-mail
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #20 kdy: 20 Leden, 2010, 18:44 »
TO HELA:No dobře,ale že se ho rád zbavil,to se snad popřít nedá.
Ale to je asi dobře,páč se bude už mít jedině líp :-X
Nevíme podrobnosti z první ruky.
Varianta A- když už jste psa našli, nechte si ho, já ho  určitě nechci - je špatná.
Varianta B - já ho vlatně ani moc nechci, nechcete si ho nechat vy...? Ale kdyby to nešlo, určitě si ho vezmu zpět! - ta je trochu lepší :)
když nevíme přesně jak to bylo, soudila bych opatrně .. se špatným soudem je člověk raz dva hotový  ;)

Pokud se člověk nechce/nemůže o svého psa postarat, je lepší, když pes jde jinam - máš absolutní pravdu.
Ale nespekulujme, pokud nevíme přesně jak to probíhalo.
« Poslední změna: 20 Leden, 2010, 18:46 od HelaL »

Offline eva

  • **
  • Příspěvků: 68
  • Karma: +3/-1
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #21 kdy: 20 Leden, 2010, 18:48 »
No,on asi 2 týdny bezprizorní nebyl,to jen tak vypadá.A vod takového psa chce mašer výkony.Mě stačí se podívat na ty odřeniny kloubů z vrchu.Jak asi může k takovým odřeninám pes ve spřežení přijít?Zapřahal ho do spřežení, :-\ kterému nestačil a byl v něm vlečen!Ale to tady asi každý ví! :-\

Offline Gwen a Dinulka

  • **
  • Příspěvků: 75
  • Karma: +12/-2
    • Moje fotky
    • E-mail
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #22 kdy: 20 Leden, 2010, 18:55 »
když nevíme přesně jak to bylo, soudila bych opatrně .. se špatným soudem je člověk raz dva hotový  ;)

Tak to je přesné. Bohužel tady některým evidentně nejde až tak o psa, jako o senzaci a drby.... :(

MiVo

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #23 kdy: 20 Leden, 2010, 18:56 »
Odbočím, ale všechno souvisí se vším.
1. čím méně štěňat naseká nějáký trouba ( chtě nebo nechtě ), tím má klidnější svědomí, že jeden z nich nezkončí "na ulici"
2. když už sekám štěňata, snažím se aby byli co nejlepší, aby nemuseli být brzdou týmu a "nezkončili na ulici"
PS : je to smutné

MiVo

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #24 kdy: 20 Leden, 2010, 19:53 »
Tak to je přesné. Bohužel tady některým evidentně nejde až tak o psa, jako o senzaci a drby.... :(
[/quote]

ještě jednou : to je možná pravda, ale alespoň jim to není lhostejné. Už pouhým pohledem je jasné, že ten chudák pes neběhal po venku jednu noc, dalším pohledem je jasné, že "majitel psa" je sociál protože by mu jinak navlékl lepší obojek ( a nebo pes běhal 3 měsíce po lese a takhle ho dodřel. A dále je jasné, že "majitel" je DEBIL a už by dávno uklidnil tuto diskusi informací, že se o psa dávno postaral!!! Bohužel se lidé nechovají jako psi!

Offline HelaL

  • Global moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 975
  • Karma: +95/-74
    • MushGo
    • E-mail
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #25 kdy: 20 Leden, 2010, 20:07 »
Nyní jsem mluvila s panem Anderlem.
On pejska našel.
Jméno původního majitele jsem nezjistila.
Původní majitel s ním jezdil v týmu a když pes nemohl, někde ho odložil. (tohle nepovažuju za dobrý nápad..)
Prý se pes ztratil ten den (v tom případě byla kondice psa opravdu nedobrá)

Pan Anderle se stal majitelem tohoto pejska po dohodě s původním majitelem.
Protože však již má vlastního psa, se kterým by se tento obtížně snášel, bude mu hledat umístění v opravdu dobrých rukou. Určitě ne do týmu, kam by se pes po špatných zkušenostech nehodil.
Chtěla bych mu tímto poděkovat, že mu nebyl osud psa lhostejný a takto to vyřešil.

 


Offline Elina

  • **
  • Příspěvků: 79
  • Karma: +4/-14
    • E-mail
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #26 kdy: 20 Leden, 2010, 20:20 »
Helo díky za pomoc, sice trošku nechápu dnešní výrok pana Anderleho do telefonu, že si psa majitel ráno vyzvedl, ale hlavně že už je jasno.

MiVo

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #27 kdy: 20 Leden, 2010, 20:21 »
Jméno původního majitele jsem nezjistila.
Původní majitel s ním jezdil v týmu a když pes nemohl, někde ho odložil. (tohle nepovažuju za dobrý nápad..)


Takový trochu alibismus, zachránce hrdina, viník neznámý. Jestli chce někdo něco změnit, měl by překročit vlastní stín a nebát se na někoho ukázat !!! Už jednou jsem kritizoval metodu M.Merhauta tréninku ve stylu postupného uvazování pomalých psů podél tratě.

Helo, tady něco není v pořádku, je to buď na trestní oznámení za týrání zvířat ( každý majitel je zotpovědný za svého psa ) a nebo na pořádnou nakládačku!!!
 

Offline kavej

  • ****
  • Příspěvků: 307
  • Karma: +13/-30
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #28 kdy: 20 Leden, 2010, 20:33 »
Loni i predloni se ukazalo, na jine pripady, a nikdo nic neresil, nebo resil se smesnym postihem. Jestli byl takhle dorasovany po treninku a ne po narazu autem, tak je to humus.... Katka Kurakova

Offline HelaL

  • Global moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 975
  • Karma: +95/-74
    • MushGo
    • E-mail
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #29 kdy: 20 Leden, 2010, 20:44 »
Takový trochu alibismus, zachránce hrdina, viník neznámý. Jestli chce někdo něco změnit, měl by překročit vlastní stín a nebát se na někoho ukázat !!! Už jednou jsem kritizoval metodu M.Merhauta tréninku ve stylu postupného uvazování pomalých psů podél tratě.

Helo, tady něco není v pořádku, je to buď na trestní oznámení za týrání zvířat ( každý majitel je zotpovědný za svého psa ) a nebo na pořádnou nakládačku!!!
 

Do zachránce bych se vůbec nenavážela, nebo zas další člověk dojde k názoru, že kdo udělá nějaký dobrý skutek, bude za něj po zásluze potrestrán! Každý má hranice statečnosti jinde.

Nebudu dělat soudy, dokud nevyslechnu druhou stranu, věci se mohou různě zvrnout a překroutit...
Napřed musím zjistit jméno.
Pokud někdo víte, mailněte mi, ať ušetřím čas a peníze za telefony.
Závěry sem napíšu.