Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 ježdění v praze???

Diskuzní fórum > Trénink

ježdění v praze???

(1/3) > >>

brázdič:
i to je možné, ale popravdě letište točná a jeho okolí jsou normální vesnice, které k praze kdosi přilepil... zima byla krásná..:/ no, na všem zlém se dá najít něco pěkného a pro káry a bike je to vlastně ideální...takže trocha ježdění na dost technické trati, kdo máte chuť a 11 minut čas...dneska jsem to projel i na káře, ale to už bylo za hranou- exponované úseky, které jsou na videu vidět, nešly bezpečně projet ani s trojkou, natož s něčim silnějším. tak budu hledat dál...
https://www.youtube.com/watch?v=UFj0V9GVQmI

Tobi:
Jezdil jsem to na biku s dvojkou od hriste z Cholupic :-) Pod letistem muzes sjet dolu ke Komoranum, pak nahoru pod Tocnou a zpet. Bude to klidne i 8-9km. Podle toho kudy se vratis.  ;D

pb:
óóó, díky za tip! pojedu tam mrknout.. jednou jsem sjel až do komořan mezi baráky a to nebylo moc dobrý...;)

Tobi:
Je tam toho spoustu. Jeste lepsi tj pres silnici smerem do Phy. Beranek, Modranska rokle a k Tocne. Jen je tam dost lidi. Uz jsem tam ale nebyl roky. Snad tam nevyrostly domy :-) Tobi

danhakl:
i v praze se da jezdit vsude mozne, kdyz vychytas, aby tam nebyli lidi

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi