Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 MS Německo 2015

Autor Téma: MS Německo 2015  (Přečteno 54258 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Jana Zetková

  • Host
MS Německo 2015
« kdy: 02 Leden, 2015, 11:10 »
Vzhledem k tomu, že se pomalu blíží termín přihlášek na MS v Německu 2015, chtěla jsem se zeptat, zda bude zveřejněné nějaké info ohledně plateb startovného, přihlášek, podmínek účasti atd.

Offline sulika

  • STK
  • *
  • Příspěvků: 313
  • Karma: +20/-42
    • www.zerodc.cz
Re:MS Německo 2015
« Odpověď #1 kdy: 02 Leden, 2015, 22:26 »
Jani všechno má Jirka Trnka ml. , kam jsem to posílal před vánoci . Zítra to pošťourám.

Offline michalcz

  • ***
  • Příspěvků: 146
  • Karma: +5/-2
    • E-mail
Re:MS Německo 2015
« Odpověď #2 kdy: 05 Leden, 2015, 12:41 »
Také bych rád znal nějaké informace, jak to vše bude. Je to za chvilku...  :-[

Offline Czech Racing Kennel

  • ***
  • Příspěvků: 176
  • Karma: +26/-15
    • Czech Racing Kennel
    • E-mail
Re:MS Německo 2015
« Odpověď #3 kdy: 05 Leden, 2015, 14:50 »
Souhlasím, mohlo by tu už něco být.
Na druhou stranu, ofiko web IFSS umí najít snad každej a těch deset lidí co tam pojede, určitě zvládne pochopit hned z prvního pdf-ka, kolik má poslat éček a kdy jeho ktg startuje. Co víc je potřeba vědět?
A Jura určitě pohlídá, aby se dalo zavčas avízo kvůli poslání startovnýho.

http://www.sleddogsport.net/world-championships/

Jana Zetková

  • Host
Re:MS Německo 2015
« Odpověď #4 kdy: 06 Leden, 2015, 07:59 »
Jasně, informace kolik km, kdy kde apod. si skutečně může najít každý na stránkách IFSS, ale mně šlo o to, že startovné a přihlášky by měl oficiálně poslat svaz a tím pádem se do nějakého data budou muset peníze a přihlášky poslat na svaz. Hlavně si nemyslím, že by tam chtělo jet jenom 10 lidí a tím pádem mě zajímalo, jestli se může přihlásit kdokoliv nebo jestli budou např. od svazu nebo IFSS nějaká nominační kriteria...

Offline Czech Racing Kennel

  • ***
  • Příspěvků: 176
  • Karma: +26/-15
    • Czech Racing Kennel
    • E-mail
Re:MS Německo 2015
« Odpověď #5 kdy: 06 Leden, 2015, 10:01 »
Nominační kritéria.... jsem jejich zastáncem :-)
Ovšem ty mají být jasně daný PŘED sezónou, nikoliv je řešit v průběhu. Jasně, je to za kopcem, takže se tam vypraví snad vícero lidí. Nicméně nastavovat teď jakýkoli pravidla, by byla od svazu docela podpásovka. Kde to bude bylo daný dost dopředu, takže to mohlo někoho napadnout, že se tam bude hrnout víc lidí než někam do tramtárie. Takže předpokládám, že svaz udělá maximum proto, aby mohli jet všici kdo zaplatí :-)

Jinak, standartně 3 místa na jednu ktg na stát + tuším 1 místo za každou? bednu za pohár či svěťák (možná ještě jedno extra za zlatou, nevím přesně, nepamatuju). Když má ňáká federace potřebu přihlásit víc lidí, musí požádat. Samozřejmě záleží, ale většinou to odklepnou. Přece jen, každý euro do prázdný pokladny dobrý, že?
« Poslední změna: 06 Leden, 2015, 11:34 od Dog Friendly Kennel »

Offline sulika

  • STK
  • *
  • Příspěvků: 313
  • Karma: +20/-42
    • www.zerodc.cz
Re:MS Německo 2015
« Odpověď #6 kdy: 07 Leden, 2015, 18:34 »
Takže, vážení , pokyny k platbě startovného jsou na titulce. Vzhledem k tomu , že si každý platí start sám je jedinou podmínkou poslat J. Trnkovi přihlášku a peníze na svazový účet včas a ve správné výši. Nepamatuji za posledních 25 let , že by pořadatel odmítl přihlášku za kterou inkasoval platbu(peníze jsou až na prvním místě  ;) ). Přeji hodně úspěchů.
« Poslední změna: 07 Leden, 2015, 20:17 od sulika »

Offline Czech Racing Kennel

  • ***
  • Příspěvků: 176
  • Karma: +26/-15
    • Czech Racing Kennel
    • E-mail
Re:MS Německo 2015
« Odpověď #7 kdy: 08 Leden, 2015, 08:23 »
2Jiřík: Kdo je TL u nás? Jelikož SP6 jedou až druhej víkend. Nebo to dá oboje?

Offline sulika

  • STK
  • *
  • Příspěvků: 313
  • Karma: +20/-42
    • www.zerodc.cz
Re:MS Německo 2015
« Odpověď #8 kdy: 08 Leden, 2015, 11:49 »
Vidíš , to mně nenapadlo . Jestli by ti to nevadilo tak to vem . ;)

Offline Czech Racing Kennel

  • ***
  • Příspěvků: 176
  • Karma: +26/-15
    • Czech Racing Kennel
    • E-mail
Re:MS Německo 2015
« Odpověď #9 kdy: 08 Leden, 2015, 14:05 »
Lákavý, ale Šimon prý nasadil posledně laťku tak vysoko, že se mi ji ani nechce zkusit dorovnat, ne tak překonat. Takže bych to radši nechal jemu :-)

Offline sulika

  • STK
  • *
  • Příspěvků: 313
  • Karma: +20/-42
    • www.zerodc.cz
Re:MS Německo 2015
« Odpověď #10 kdy: 08 Leden, 2015, 21:08 »
Se Šimonem rozhodně nemám problém , zavolám mu.  ;D

vojta

  • Host
Re:MS Německo 2015
« Odpověď #11 kdy: 11 Leden, 2015, 18:41 »

Ahoj všichni
nikde jsem nenašel jaká kategorie je pro mid čistokrevných co je v čechách MB2 Malamut,Groňák,Samojed? Pokud se vůbec taková kategorie jede.. Jde mi o to,aby jsme nebyli v kategorii s ESP nebo haskounama..
Nevíte někdo jak to je? Děkuju

Offline Czech Racing Kennel

  • ***
  • Příspěvků: 176
  • Karma: +26/-15
    • Czech Racing Kennel
    • E-mail
Re:MS Německo 2015
« Odpověď #12 kdy: 12 Leden, 2015, 08:28 »
I. Entry rules
3. Dogs
bod 3.4
Eligibility of dogs is not restricted to certain breeds. Providing there are in a class at least five (5) teams starting the first heat of the race, the RGO may divide each class between Registered Nordic Breed (RNB) teams and other teams and even separate Registered Siberian Husky teams (RNB1) from other RNB teams (RNB2).

Vojta

  • Host
Re:MS Německo 2015
« Odpověď #13 kdy: 18 Leden, 2015, 19:46 »
To už jsem si taky našel,jen z toho nejsem zrovna nejmoudřejší... Takže chápu to správně, že do přihlášky vyplním RNB2 a je to jako u nás,že budeme v kategorii jen Malamut,Groňák,Samojed? jinak by to pro nás nemělo význam a termín uzávěrky přihlášek už se blíží..



Michal

  • Host
Re:MS Německo 2015
« Odpověď #14 kdy: 18 Leden, 2015, 20:54 »
Ví tady někdo jak to bude se startovným v případě nekonají šampionátu. Bude vrácena nějaká poměrná část?  Při obsazení všech individuálních kategorii to nejsou zrovna malé peníze. A v místě stále není žádný sníh  :-\