Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 ME sprint FISTC - Donovaly 2010

Autor Téma: ME sprint FISTC - Donovaly 2010  (Přečteno 15764 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Clara

  • Host
Re: ME sprint FISTC - Donovaly 2010
« Odpověď #30 kdy: 18 Únor, 2010, 14:37 »
 :D

co by asi řekli na moje línie..... ;D

Offline Tobi

  • ****
  • Příspěvků: 334
  • Karma: +32/-9
    • E-mail
Re: ME sprint FISTC - Donovaly 2010
« Odpověď #31 kdy: 18 Únor, 2010, 14:41 »
...o zivocisnem druhu stale jeste nejsem uplne presvedceny...  ;D  ;D  T.
http://www.fchfoto.cz/www/sport/belec%2005/ME%20Esdra%202005%20-%20192jpg.html

Clara

  • Host
Re: ME sprint FISTC - Donovaly 2010
« Odpověď #32 kdy: 18 Únor, 2010, 14:46 »
a spolknul i babičku i Karkulku i košík s buchtama.... ;D ;D
no to je tlamička....

já zas furt pátram co to mam doma za hnědý zvíře....otec beauceron, matka vypadala jako černej labrador, ale to moje zvíře má znaky ridgebacka a barváře (večerníček Madla a ťap) ale lídruje spřežení, je to taková vostrotypka divá, takže proto u nás vede Vořech...  ;)
http://clairin.rajce.idnes.cz/unor_2010_-_portrety/#IMG_8535.JPG
« Poslední změna: 18 Únor, 2010, 14:49 od Clara »

Offline zimon

  • ****
  • Příspěvků: 255
  • Karma: +28/-1
    • E-mail
Re: ME sprint FISTC - Donovaly 2010
« Odpověď #33 kdy: 18 Únor, 2010, 15:04 »
To Clara:  Hodne podobny zvire mam taky doma, je z utulku, tak taky nevim, co to je.  Noo, sveho casu behal hodne dobre, ted uz jen na kousek.

Clara

  • Host
Re: ME sprint FISTC - Donovaly 2010
« Odpověď #34 kdy: 18 Únor, 2010, 15:14 »
to Zimon: pošli foto  ;)

Offline zimon

  • ****
  • Příspěvků: 255
  • Karma: +28/-1
    • E-mail
Re: ME sprint FISTC - Donovaly 2010
« Odpověď #35 kdy: 18 Únor, 2010, 15:20 »

Offline kavej

  • ****
  • Příspěvků: 307
  • Karma: +13/-30
Re: ME sprint FISTC - Donovaly 2010
« Odpověď #36 kdy: 18 Únor, 2010, 18:26 »
Tak musim opravit obludy ve smyslu plemene SH, presneji dle FCI, aby to nevypadalo, ze mi krome SH pripadaji vsichni psi nehezci :). K.K.

Houba 1

  • Host
Re: ME sprint FISTC - Donovaly 2010
« Odpověď #37 kdy: 18 Únor, 2010, 20:36 »
Trochu ma prekvapuje, Peto ze ty nemas prehlad....minimalne Stepan Krkoska(B1) a aj jeho Otec(v SKJ2), Brož v C1, Zapletal v C2 by medaile okupovali....len je otazka či ten paškvil ME fistc mali chut absolvovat-alebo ci ich niekto nominoval :-)....Manato jede postupne v dol , tam kam patri...98 pretekarov v po milu Jarmilu kategorii je toho dosledkom....jedine co pomoze je zlučenie Fistc a WSA...
Ono aj trať na Donovaloch a pristup k tomu moc ludi neprilaka....aj ked je pravda ze je to TOP pripravene....to sa napriklad s ME ESDRA nedalo porovnavať ani z lietadla....:-)

Ahoj tatíku - dlouho ses mi neozval - plno práce doma, viď  ;) Nu jinak, kdyby sis těch mejch pár vět přečetl až do konce, tak netvrdím, že tu nikdo není, ale že je jich tu hodně málo a za tím si stojím. A to že se běhá u FISTC čím dál tím víc s "obludama" co pouze hodně vzdáleně připomínají SH a spíš se pohybem a vzhledem blíží k AH tak to pravda je. Jenom si vzpomeň jak jsi proti některým remcal. Myslím si, že touha po vítězství ve spoustě případech přetlouká ducha fair play - co se čistoty rasy týče a kříží se s kde čím, hlavně ať je to rychlý. Do budoucna to bude asi tak, že bude jedna organizace (FISTC + WSA), kde se bude jezdit s tím co má papíry - poctiváci budou jezdit od poloviny dál a ti co budou chtít obsazovat přední místa budou křížit s AH.
Jinak pozdavuj maminu a malou - Houba

Offline HuskyW

  • ***
  • Příspěvků: 175
  • Karma: +16/-6
    • HuskyW
    • E-mail
Re: ME sprint FISTC - Donovaly 2010
« Odpověď #38 kdy: 18 Únor, 2010, 21:33 »
Katko, prosím tě. Neřeš, co je haskoun a co není. Je to tvůj subjektivní pohled. Přemýšlela jsem, kterou haskounku z tvých považuješ za tu sportovní - usoudila jsem, že asi myslíš Mínu od Ochozky. Promiň, to je ale pořád výstavák, vzhledově rozhodně, tak to neposuzuj v porovnání s opravdu závodními psy. Taky mě třeba udivil tvůj zájem o Jenny/Lupo, která taky neodpovídá představě "českého" standartu (ale je to hasky naprosto standartní).
To všechno je způsobené tím, že když se haskouni dostali do ČR, tak se šlechtili na barvy. Kdysi jsem se bavila s Frantou Dolejšem o tomhle (nebo spíš moji rodiče, já dělala před těmi třinácti čtrnácti lety samozřejmě spíš jen doprovod) a říkal, že když přivezl haskouny, tak všichni chtěli bílého chlupatého psa. Vyhověl. Potom se začalo jít po modrookých - tak kryl modrooké. Potom se začali lidem líbil ty vykreslené masky. Jemu to bylo samozřejmě jedno, běhal se psama dobře, byli to velice dobří haskouni, ať měli jeho psy jakoukoliv barvu a tak nějak (samozřejmě spolu se Síbrtem) vytvořili to, co je v ČR haskoun. Franta to měl vzhledově o něco víc do výstaváka, ale pořád to byli nádherní sportovní haskouni. Síbrtovská linie je dodnes myslím ta nejhezčí. Stojí za to se podívat deset let nazpět, že tenkrát haskouni vypadali skoro všichni stejně. Potom se teprve začala dělit ta výstavní těžkopádná linie (která podle mě neodpovídá standartu lehkého pracovního plemene), obzvláště okořeněná o "slavné" importy z Ameriky. Najednou tu bylo obrovské množství haskounů a každý nový chovatel si začal vytvářet svojí linii. Nebudu raději jmenovat, ale každý si nějakou takovou CHS najde.

A co je to původní haskoun? Podívej se třeba na tuhle stránku, haskouni jsou prostě různí: http://www.kossok.com/kossok/Early_Dogs.html
Já nevím, proč dráždíš hada bosou nohou, navíc začínáš v diskuzi příspěvkem s větou ve smyslu "tomu nerozumím/o tom nic nevím/to neznám".

Offline kavej

  • ****
  • Příspěvků: 307
  • Karma: +13/-30
Re: ME sprint FISTC - Donovaly 2010
« Odpověď #39 kdy: 18 Únor, 2010, 21:49 »
Lucko, chapu Tvuj postoj, kdyz mas neco podobneho doma a jak jsem psala, je to vec nazoru, vkusu ,pohledu na vec a ucelu, k jakym psa potrebujes.
Lupo je moc hezky staveny pes, barva nehraje roli, kdyz standart povoluje vsechny, a mozna jsi zapomnela, je z "nestandartniho" spojeni vystavacka x sportak, jeji otec mel osobnost, z techto duvodu je pro me zajimave ji sledovat.
K.K.

Offline HuskyW

  • ***
  • Příspěvků: 175
  • Karma: +16/-6
    • HuskyW
    • E-mail
Re: ME sprint FISTC - Donovaly 2010
« Odpověď #40 kdy: 18 Únor, 2010, 22:03 »
Pro mě je zajímavější její děda než otec, ale to nebudeme řešit tady (taky bych si ji jako štěně nevzala, protože kdyby z ní vyrostl výstavák, tak bych radost neměla).
A co já mám podobného doma? Myslíš sportovní linii nebo haskouny, co nemají dostat kulaté razítko? Já to na tebe nemyslela jako nějaký útok, jen jsem tě chtěla upozornit, že zrovna tady se do toho na internetu navážet nemá smysl. Až něco zajedeš s výstaváky, tak mě přesvědčíš o tom, že jsou i oni pracovní. I když zrovna já mám 12-ti letou výstavačku ve spřežení, je z osmičky nejstarší a ještě letos běhá i s mlaďochy. Jenže se mi na tom nelíbí to, že je vlastně "ochuzená" o výkonnost. Její nožičky jsou poloviční, než by měly být, neustále má sklony k tloustnutí, myslím, že i díky jejímu "jezevčíkovitému" tělu jí bolí páteř dříve, než 12-ti letou New Mush... Proto se mi nelíbí výstavní linie, dělají z haskounů něco, co být nemají. Hasky je prostě pracovní plemeno a jeho vzhled tomu má odpovídat.

Offline kavej

  • ****
  • Příspěvků: 307
  • Karma: +13/-30
Re: ME sprint FISTC - Donovaly 2010
« Odpověď #41 kdy: 18 Únor, 2010, 22:45 »
Lucko, ja to jako utok nebrala, proste nazor :). Naopak jsem se zase dovedela neco dalsiho z historie SH v Cechach a i ty fotky prvnich huskounu jsou bezva. A tohle neni o propagaci vystavaku na zavodech, ale o tom, aby na nich behali SH jeste odpovidajici standartu. Ten zbytek by byl opravdu na diskusi, vcetne pohledu na nasi Minu :), tak treba nekdy nekde ;). K.
« Poslední změna: 18 Únor, 2010, 23:03 od kavej »

Peter

  • Host
Re: ME sprint FISTC - Donovaly 2010
« Odpověď #42 kdy: 11 Březen, 2010, 14:00 »


Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 64607
  • Karma: +0/-0
Re:ME sprint FISTC - Donovaly 2010
« Odpověď #44 kdy: 01 Listopad, 2023, 07:57 »
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт