Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Horké výsledky ME Esdra 2010, PL

Autor Téma: Horké výsledky ME Esdra 2010, PL  (Přečteno 19164 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Djihad

  • ****
  • Příspěvků: 457
  • Karma: +42/-23
  • Zkušenosti jsou nepřenosné.
    • www.sleddogs.cz
    • E-mail
Re: Horké výsledky ME Esdra 2010, PL
« Odpověď #15 kdy: 08 Únor, 2010, 15:44 »
To musela bejt hlína ten masovej start čtyřek.
-17 x Alaskan husky/ESP, L.P.1996
-Unlimited MID a LONG, komerční jízdy se psy
-krmím masem
-nerozumím dogtrekingu, caniccrossu, bikejoringu, skijoringu, služeb. výcviku a výstavám
-miluji zrzky



Offline sulika

  • STK
  • *
  • Příspěvků: 313
  • Karma: +20/-42
    • www.zerodc.cz
Re: Horké výsledky ME Esdra 2010, PL
« Odpověď #16 kdy: 08 Únor, 2010, 15:49 »
Mám video z kamery co měla Dáša na hlavě.

Offline HelaL

  • Global moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 975
  • Karma: +95/-74
    • MushGo
    • E-mail
Re: Horké výsledky ME Esdra 2010, PL
« Odpověď #17 kdy: 08 Únor, 2010, 16:00 »
To musela bejt hlína ten masovej start čtyřek.
Byla jsem tam a věřím, že se povede prosadit, aby se hromadný start nesměl dělat v podmínkách, kdy je tak krátká startovní dráha. Nebylo to dobré pro psy.

Offline Djihad

  • ****
  • Příspěvků: 457
  • Karma: +42/-23
  • Zkušenosti jsou nepřenosné.
    • www.sleddogs.cz
    • E-mail
Re: Horké výsledky ME Esdra 2010, PL
« Odpověď #18 kdy: 08 Únor, 2010, 16:10 »
Tak to koukej vyvěsit
-17 x Alaskan husky/ESP, L.P.1996
-Unlimited MID a LONG, komerční jízdy se psy
-krmím masem
-nerozumím dogtrekingu, caniccrossu, bikejoringu, skijoringu, služeb. výcviku a výstavám
-miluji zrzky



Offline TomH - www.rebelsport.cz

  • ***
  • Příspěvků: 189
  • Karma: +14/-0
    • Kennel T.H.
    • E-mail
« Poslední změna: 08 Únor, 2010, 17:29 od TomH - www.alaskan.cz »
Tom H. / www.rebelsport.cz / ENVY EXTREME TEAM / Ostrava !!!

Offline sulika

  • STK
  • *
  • Příspěvků: 313
  • Karma: +20/-42
    • www.zerodc.cz
Re: Horké výsledky ME Esdra 2010, PL
« Odpověď #20 kdy: 08 Únor, 2010, 17:52 »
Zpracuji a dám.Za podmínek jako byly na Kubalonce už do toho nikdy nepůjdu,resp.nevím jak dobré by musely být aby si Dáša na takový start někdy stoupla.A Gundersen byl taky jedlý.Dáša má odřeniny a modřiny po celém těle.Michal Bohatý skončil v nemocnici s vykloubeným ramenem.Dášiny psi zachránil jeden Francouz,který zastavil a chytil,počkal až Dáša doběhne.Koryto úzké jen na skůtr v něm pět čtyřek,všichni chtějí vpřed.A to byl jen Gundersen.Michal ležel ve sněhu půl hodiny než k němu přijeli a začali něco dělat.Přitom pořadatelé to od Dáši a toho Francouze věděli hned.
Hromadný start byla jatka,která jen zázrakem neskončila katastrofou.Panjuchin co stál vedle mně letěl po nárazu saní dva metry do výšky,padl na saně a psy,skončil s velkou ranou na hlavě.Dášinu anabázi ukončili pořadatelé,kteří v zatáčce manipulovali se sítí do které se naši psi chytili jak ryby a nebyli k vymotání a když to do nás napálila mladá Švédka saněmi,Dáša raději závod vypustila.Přesto,že byla na stanovišti pořadatelů, nikdo nedal zprávu do cíle.Když jsem viděl co se dějě měl jsem hrozný strach.Pavel Šarkovský čekal na Dášu v cíli a s ostatními jsme běželi Dášu hledat na trať.Mezitím nám Sláva řekl,že Dášu viděl stát u pořadatelů na trati,ale v místě kde měla být už nebyla,mezitím jí pustili dojet do cíle ,ale nikomu to opět neřekli.Naštěstí to dobře dopadlo,ale byla to moc ošklivá půlhodina.Neumím si představt jak by řešili hromadnou rvačku psů,navíc teta co seděla v sanitce měla snad jen aspirin a náplast.Většina toho o čem píšu je na videu vidět.Ještě je zajímavé jak  někteří si na trati nadávali. >:(

RastoS

  • Host
Re: Horké výsledky ME Esdra 2010, PL
« Odpověď #21 kdy: 08 Únor, 2010, 18:16 »
počul som tiež...že to bolo o držku.To video bude určite hardcore.

Offline VencaN

  • *****
  • Příspěvků: 888
  • Karma: +130/-109
  • G.Attla :...pes nikdy nedělá chybu...
    • E-mail
Re: Horké výsledky ME Esdra 2010, PL
« Odpověď #22 kdy: 08 Únor, 2010, 18:18 »
 no nazdar Jirko, ty tak zkušenej a pustíš Dášu do takovýho (lehce předvídatelného) masakru  ???
:( zlatej NONSTOP  :D  ;) pohoda, klídek... jen ty a psi uprostřed hluboké noci...čelovka, cigáro... do cíle kousek
( tam kafe + G + bramboráček) ...a nebo dáme ještě jedno kolo, když to tak pěkně ubejvá ? co pesani ?  ...etc.  :D
Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů,
pokud to lze vysvětlit jejich debilitou.

Peter

  • Host
Re: Horké výsledky ME Esdra 2010, PL
« Odpověď #23 kdy: 08 Únor, 2010, 18:48 »
Celkovo to poliaci nezvladli, trať bola strasna a to som bol este mierny...ked Ti rozotne nohu pahýľ dreva co trči uprostred trati na ME europy, ked si niekto skráti trať a nie su ochotný ani prijat protest a ani neriesia ci doticný dosiel cez kontrolny bod....atd, dalo by sa rozprávat este dlhoooo....
Proste pretek v hornej dolnej lehote

Houba 1

  • Host
Re: Horké výsledky ME Esdra 2010, PL
« Odpověď #24 kdy: 08 Únor, 2010, 19:32 »
Nazdar vespolek. Už se na Jirkovo video těším - musela to bejt řežba. Smál jsem se už když jsem viděl některé fotky z trati - na tomhle bych snad ani netrénoval ;D. No jo - zlatej fistek - ještě budete rádi vzpomínat na doby závodění s čistejma :)
Houba

Offline Djihad

  • ****
  • Příspěvků: 457
  • Karma: +42/-23
  • Zkušenosti jsou nepřenosné.
    • www.sleddogs.cz
    • E-mail
Re: Horké výsledky ME Esdra 2010, PL
« Odpověď #25 kdy: 08 Únor, 2010, 19:55 »
Houba, než do smrti jezdit 1+1+1, tak to radši jednou z čas vydržím tohle.

P.S. 1+1+1 znamená jeden pes, jedny saně a jeden Houba, tomu se zase směji já.
-17 x Alaskan husky/ESP, L.P.1996
-Unlimited MID a LONG, komerční jízdy se psy
-krmím masem
-nerozumím dogtrekingu, caniccrossu, bikejoringu, skijoringu, služeb. výcviku a výstavám
-miluji zrzky



Houba 1

  • Host
Re: Horké výsledky ME Esdra 2010, PL
« Odpověď #26 kdy: 08 Únor, 2010, 20:23 »
Ty trubko - jezdím 2+1+1  :D - teda teď už spíš ne (teď se to podobá 1+1+2 - tj. Houba vezoucí na saních 2 psy ;D)

Offline sulika

  • STK
  • *
  • Příspěvků: 313
  • Karma: +20/-42
    • www.zerodc.cz
Re: Horké výsledky ME Esdra 2010, PL
« Odpověď #27 kdy: 08 Únor, 2010, 20:56 »
To Venca N.
Po poradě s Dášou jsme to chtěli zkusit,byla to i naše myšlenka něco takového dělat, ale tohle z praxe neznáme. Teď máme zkušenost a o další nestojíme.

FB

  • Host

Offline zimon

  • ****
  • Příspěvků: 255
  • Karma: +28/-1
    • E-mail
Re: Horké výsledky ME Esdra 2010, PL
« Odpověď #29 kdy: 09 Únor, 2010, 08:19 »
No, z pozice divaka se mi hromadny start ctyrek libil.  Nestal jsem tedy primo na startu, ale v prvnim kopci, kde se trat potkavala, takze jsem v kazdym kole jezdce videl 3-krat.  A treba jiz zmineny Quentin Soulier jel moc pekne, narozdil od Igora Tracze, tak nenasilne, nikam se netlacil za kazdou cenu, startoval z druhy lajny a stejne dokazal vyhrat s velkym naskokem.