Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 nález zbídačený ESP o. Domažlice

Autor Téma: nález zbídačený ESP o. Domažlice  (Přečteno 194170 krát)

0 uživatelů a 8 Hostů prohlíží toto téma.

Offline Hanaka

  • **
  • Příspěvků: 53
  • Karma: +4/-18
    • E-mail
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #90 kdy: 22 Leden, 2010, 20:32 »
JJ máš pravdu, jenže to chce lidi, kteří již mají určité zkušenosti.Tohle byl pes sportovní, tak nevím, má to v krvi i když má negativní zkušenosti.Možná, že zpočátku se bude pohybu bránit a tan gaučing bude to nej..
ale geneticky je to pes běhací, tak aby nějakým hodným lidem neudělal časem problémy

chey

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #91 kdy: 23 Leden, 2010, 03:56 »
Pokud chcete informace o tyranych hafanech z Klenci ozvete se. Mam jednoho z nich doma. Snad se nam spolecne podari najit reseni. Psi jsou v opravdu katastrofalnim stavu. 721109134

martin

  • Host
Re: anti heller
« Odpověď #92 kdy: 23 Leden, 2010, 13:27 »
zdravím vás pejskaři. jsem blízký přítel majitele zbídačeného psa. volal mi v týdnu kvůli tomu co se ohledně toho psa děje. dnes jsem si po návratu z montáže přečetl tuto diskusi která nabírá na obrátkách.já sám mám jezevčíka a o vašem sportu vím pramálo.vím však ,že tato záležitost je nepřiměřeně nafukována a to hlavně kvůli jejich vzájemným vztahům( klenečského představenstva a majitele psa). jméno již padlo ,já se však radka chci zastat,protože jsem mu byl několikráte pomáhat  krmit ,či zapřahat a vím že to co jeho psi spořádají by uživilo menší africkou vesnici. ale to hlavní co chci napsat je:dejte mu prostor se vyjádřit. nemá přístup k netu. já jsem mu ho na zítra přislíbil. takže si zítra budete moc pokecat on line a konečně mít vyjádření zúčastněného. protože omílání toho samého dokola jen s jednostrannými názory je o hovně. jinak vás všechny zdravím a nesuďte nikoho bez něj. o nás bez nás tu bylo a jak víme všichni -bylo to hrozné

Offline dejavu

  • *
  • Příspěvků: 17
  • Karma: +0/-0
    • Seznam útulků
    • E-mail
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #93 kdy: 23 Leden, 2010, 14:05 »
Ano, Martine, bude mít prostor vyjádřit, zde jsou další fotky nejen toho jednoho zbědovaného chudinky http://galerie.albumfotek.cz/30007/
Zde je svědectví sousedky : "On je s majitelem ještě jiný problém. Od března minulého roku, kdy dostal výpověď na pronajatý pozemek - tam má asi 19 psů - neplatí nájem ani se nestěhuje, nemá kam, je zadlužený, kam se podívá, v bytě má snad jen postel, odstřiženou elektriku atd. Nemůže tedy psy dobře zajistit, přesto se jich nechce vzdát. O nějaké lásce ke zvířatům nemůže být ani řeč. Bydlím nedaleko, tak slyším, jak na ně řve, sama jsem ho šla jednou okřiknout a pohrozila policií. Nevidím  jediný důvod, proč ty psy má. Celý rok stojí uvázaní u hrozných budek a čekají, až je jednou, maximálně dvakrát za rok zapřáhne, to pak také sĺyšíme také jen řev a nadávky. Jinak volám panu Bobálovi, aby přijel a psy odebral. Bude třeba Hellerovi zakázat činnost, je schopen
za 14 dní mít další smečku a týrat dál. Nesmírným způsobem si vymýšlí. Psi nemají vodu, líží sníh. Chňapou po všem, protože mají hrozný hlad. Psi se majitele hrozně bojí."


No, tedy představentstvu jsem dodala zákony , návrh trestního oznámení a kontakty, kam se mají obrátit, jsem ráda, že to budou řešit, takže se může vyjádřit do policejního protokolu, veterinárním úředníkům a dokonce bude i slavný, protože přijede televize.
  
« Poslední změna: 23 Leden, 2010, 14:20 od dejavu »

Offline HuskyW

  • ***
  • Příspěvků: 175
  • Karma: +16/-6
    • HuskyW
    • E-mail
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #94 kdy: 23 Leden, 2010, 14:13 »
Pokud zjevně nestačí dávka pro menší africkou vesnici, budu muset krmit dávkou pro dvě menší či větší africké vesnice. Možná i tři...  ::)

cheynnee

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #95 kdy: 23 Leden, 2010, 15:46 »
Mily Martine a byl sis pejsky prohlednout ted? Udelej to a mozna prehodnotis termin pratelstvi. Pes je ten nejoddanejsi pritel cloveka a takhle se mu jeho laska fakt neoplaci at jsi musher nebo mas jen jezevcika!!!

Offline eva

  • **
  • Příspěvků: 68
  • Karma: +3/-1
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #96 kdy: 23 Leden, 2010, 16:54 »
Myslím si,že ty fotky mluví za vše.V mrazech takto vyhublí psi,uvázaný u kůlu,bez přísunu jídla a pítí, mají malou šanci na přežití.Je to šílený,jak tohle chce omluvit,to jsem teda fakt zvědavá. ???Na takový pohled zbídačených psů,žádná omluva nemůže existovat. :-\
A co se týká toho, ??? co psi spořádají...., ???tak proč je má,když na to nemá? když je neuživí???Proč je má,když zapřahá 1-2 krát do roka ??? ???To utulek by pro ty psy, byl  ráj.To snad není pravda..... ???
Heller je  ostuda tohoto sportu!
 
« Poslední změna: 24 Leden, 2010, 02:12 od eva »

skoty13

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #97 kdy: 23 Leden, 2010, 17:44 »
To není ostuda tohoto sportu, ten za to nemůže, je to selhání člověka, který je povinen se o psy postarat a nedělá to... Taky nechápu, proč si psy pořizuje člověk, co není schopen je ukrmit a ustájit v dobrých podmínkách. Stále platí jedna hezká a pravdivá věta : Člověče, jsi zodpovědný za to, cos k sobě připoutal...

kača

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #98 kdy: 23 Leden, 2010, 19:24 »
vypadá fakt hrozně, ať je to jak je to, takhle by se k psům chovat neměl, dát jim najíst je to minimum...ale tohle, takhle pas za den nezhubne, jak někoho může napadnout to omlouvat?chudát malej, kdybych neměla takového žárlivku, kterej by si na něj vyskakoval, už by byl u mě

Týna

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #99 kdy: 24 Leden, 2010, 00:01 »
Hlavně pana Hellera moc nepodcenit. To co umí výborně je používat pusu a je jedničkou v tom se ze všeho vykroutit a otočit to ve svůj prospěch. Stejně jako kdysi jeho bratr, který měl podobné problémy a nakonec se z něj udělal mediálně chudáček, který vlastně za nic nemůže a vše vyšumělo. Ráda bych viděla tvrdý a nekompromisní postih  ze strany úřadů, ale nevěřím tomu, že se stane něco vyjímečného. Spíše se to bude omlouvat tíživou životní situací. RÁDA BYCH SE MÝLILA

Cigi

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #100 kdy: 24 Leden, 2010, 11:32 »

Offline ježura

  • *****
  • Příspěvků: 587
  • Karma: +15/-0
    • E-mail
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #101 kdy: 24 Leden, 2010, 13:24 »
Takže zřejmě víc než na právníka by bylo potřeba uspořádat sbírku na ty psy (uhradit pobyt v útulku či u dočasných pečovatelů)

Offline Olina+Ája

  • *
  • Příspěvků: 19
  • Karma: +0/-1
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #102 kdy: 24 Leden, 2010, 14:21 »
jsem pro - "zde je 2000 Kč", kterymi rada prispeju. V prilozene diskuzi jsem nasla kontakt na pana Bobala, tak asi pres nej nebo chces udelat sbirku primo v ramci "mushingu" ?

Offline ježura

  • *****
  • Příspěvků: 587
  • Karma: +15/-0
    • E-mail
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #103 kdy: 24 Leden, 2010, 14:25 »
Asi je jednodušší poukázat peníze přímo než dělat nějakou "mezisbírku" a pak odesílat hromadně.

Offline eva

  • **
  • Příspěvků: 68
  • Karma: +3/-1
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #104 kdy: 24 Leden, 2010, 14:35 »
Nikde jsem eště neviděla založenou sbírku na psíky.Chybí jim peníze na převoz,taky ráda pošlu,ale nevím zatím kam.Jen at už sou odtamtud pryč :-\
« Poslední změna: 24 Leden, 2010, 14:37 od eva »