Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Členské příspěvky do Siberian Husky Klubu CR byly sníženy na 50Kč

Autor Téma: Členské příspěvky do Siberian Husky Klubu CR byly sníženy na 50Kč  (Přečteno 5058 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline kavej

  • ****
  • Příspěvků: 307
  • Karma: +13/-30
Členské příspěvky pro rok 2014 byly schváleny  v jednotné výši 50 Kč za člena.
Věřím, že všechny stávající členy tato novinka potěší a pro spoustu nových členů to bude milé usnadnění podmínek ke vstupu.
Jelikož usilujeme o uznání samostatného chovatelského klubu pro sibiřské husky a mimo jiné, jsou podmínkami stanovený počet členů - minimálně 150 a chovných psů - minimálně 50. Doufáme, že pomocí snížení členských příspěvků těchto počtů snáze dosáhneme.
Kdyby se přihlásil dostatečný počet členů, je možné, že členské příspěvky mohou zůstat na této výši i v dalších letech. Zatím omezíme vydávání časopisu pouze na 1 díl ročně. Samozřejmě vítáme jakýkoli sponzorský dar :).

Pokud byste i vy rádi viděli v ČR samostatný klub pro SH, stačí vyplnit přihlášku v pravém sloupci na www.siberianhuskyklub.com , zaslat ji poštou nebo mailem a převodem uhradit 50Kč na transparentní účet klubu č. 5202844001/5500 do 31.5.2014.

Úspěšný rok všem přeje

Jirka Valko

  • Host
Tí, kteří se zajímají o plemeno SH, vědí, že i minulost nám ukazuje spoustu tváří SH a i když se to líbí, či ne, měli bychom to respektovat. Pokud budem respektovat i jiné linie SH, pak teprve můžem oslovit širší okolí a snažit se, aby SIBERIAN HUSKY KLUB byl uznán samostatným chovatelským klubem. Vždyť už dnes jsou v klubu SHK osobnosti českého mushingu, tak proč né vy. Udělějte něco pro své Haskáče a zaslužte se o uznaný chovatelský klub.  8)

Offline Siberian Husky Kennel V pohybu

  • ***
  • Příspěvků: 122
  • Karma: +7/-11
    • SH Kennel "V pohybu"
    • E-mail
Zeptám se možná hloupě ale k čemu to členství mužu potřebovat??
Tom Kubín

606 258 301

http://vpohybu.webnode.cz

Offline kavej

  • ****
  • Příspěvků: 307
  • Karma: +13/-30
Ahoj Mayo, pokud by Tě to opravdu zajímalo, přijeď na Husky vycházku tento víkend  nebo Husky tábor v květnu, dáme řeč.  Plus dá se něco dohledat na domovském webu ev. ve starších diskusích. Pokud je Tvá otázka jen rozstřel pro prostor na rýpání, tak na slohová cvičení za tímto účelem nemám čas. Hezký zbytek dne :)! Kačka

Jirka Valko

  • Host
Pokud je Tvá otázka jen rozstřel pro prostor na rýpání, tak na slohová cvičení za tímto účelem nemám čas. Hezký zbytek dne ! Kačka

Kačko,Kačko, Maya se vůbec nezeptala hloupě ale dobře. Všechno funguje pod KSP, a na členech SHK je, aby všem ostatním objasnily, proč udělat SHK chovatelskym klubem. Co jim to přinese a jaký by k tomu měli důvod. Já možná vypadám jako rejpal, co se týká SH, jenomže nikdo neví, že i já mám něco společného se zmíněnou CHS. Tak že kdybych někoho hanil, tak bych hanil sám sebe a to by bylo dost divné. Takhle nikoho nezískáš a to je škoda. 8)

Offline kavej

  • ****
  • Příspěvků: 307
  • Karma: +13/-30
Jirko, ale já opravdu nemám čas na psaní sáhodlouhých textů  a tohle není na jeden řádek. A bude to prostor pro rýpaly, ať chceš nebo ne (a nemusí to být zrovna Maya). Koukni se na poslední diskuse (včetně Kalevaly  :-[) a inzeráty. Můžeš to myslet sebelíp a stejně se nějaký frflal najde. Je to smutný a nemám to zapotřebí :).
Jak jsem slečně/paní Maye psala, pokud ji to zajímá, může přijet na některou z akcí, , projít diskuse a weby, ev. telefon je taky celkem rychlý způsob komunikace. Pokud mám shrnout materiální výhody, těch je pár: slevy u Manmatu, malá sleva u Tektossu, klubové časopisy, levnější výrobky v našem minieshopu a nižší poplatky na některých našich akcích.
Ostatní ráda proberu osobně. Plus nezapomeň, že to je i o osobní vizi v kombinaci s názory ostatních členů. A vše je dočasné - funkce jsou volitelné :).
Tak dobrou a v sobotu se těším na vás a vaše chlupáče :)!

Jirka Valko

  • Host
Nikdo do ničeho nerýpal, právě naopak a já jsem moc rád, že se ostatní zapojily. Podle mě to mělo hlavu i patu. Minulost SH je jenom jedna. Než jsem to napsal, tak jsem si vše zjistil a ověřil. Když se zajímáš, tak taky zjistíš, že CHS Vargevass je úzce propojená s Anadyr a jinými CHS. Asi funguje jako záchranný pracovní bod pro světovou populaci SH. Někteří musheři ve světě mají linii Vargevass a svoji linii, která nemá s Vargevass nic společného mají tzv.bokem. Stačí se pouze široce zajímat a všichni jsou moc vstřícní, když vědí jak moc se o toto plemeno zajímáš. Je to na rozsáhlé povídání a jeden si u toho užije opravdu velkou legraci. Taky zjistíš že lidi to dělají opravdu s láskou. Když jsem byl začátečník, tak jsem jen koukal, ale až teprve teď jsem pochopil co je SH a zajímám se i o předky tohoto plemene a to až do roku 1911. Stačí se jenom kouknout a pochopit. 8) Každý kdo mě zná, tak ví, že já bych něco takového jen tak nepsal.

Offline Siberian Husky Kennel V pohybu

  • ***
  • Příspěvků: 122
  • Karma: +7/-11
    • SH Kennel "V pohybu"
    • E-mail
Odpovim az budu u pocitace. Z mobilu to neni nic moc. A nesklebte se. Ja sem to nemyslel zle.

Tom Kubin
Tom Kubín

606 258 301

http://vpohybu.webnode.cz

AmaLAMA

  • Host
Jirko - prosím tě. Co mají tyhle tvoje povídky společného s Mayi dotazem, k čemu je dobré být v SHK klubu? Nějak ti z posledních příspěvků nerozumím. Nejsi jediný na světě, kdo se zajímá o SH Jirko, rádi pokecáme někde u piva, ale tady? Nemělo by se odpovídat spíše k tématu?

Peace všem  :D

Jirka Valko

  • Host
To pivo beru v každém případě. Já jen myslel, že když chce někdo uznaný klub, tak za něj bude bojovat, ale nic se něděje. Tak u piva, to zní lákavě a tady už toho nechám. Všechno co jsem chtěl, jsem už napsal.

Online xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 58960
  • Karma: +0/-0

Online xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 58960
  • Karma: +0/-0
audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru

Online xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 58960
  • Karma: +0/-0

Online xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 58960
  • Karma: +0/-0
audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru