Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Prosím o pomoc - ukradené 4týdenní štěně KAO v Praze!

Diskuzní fórum > SOS pes

Prosím o pomoc - ukradené 4týdenní štěně KAO v Praze!

(1/3) > >>

Wami:
Snad takový případ nebude nikomu lhostejný, třebaže nejde o seveřany...

Na dnešek v noci došlo v Praze Uhříněvsi ke krádeži malého štěněte kavkazáčka. Štěňata ještě nejsou odstavená!!!

Zloděj se vloupal do objektu, fenu neskutečným způsobem dobil a ukradl jednoho pejska. PROSÍM KAŽDÉHO KDO BY NĚJAKÝM ZPŮSOBEM MOHL POMOCI- I TŘEBA JEN TÍM, ŽE TO BUDE ŠÍŘIT DÁL, TAK JESTLI MŮŽE PŘILOŽIT RUKU K DÍLU. Mám strach, že až zloděj zjistí, že štěndo je závislé ještě na mateřském mléku, tak.... . MOC PROSÍM. MĚJTE OČI OTEVŘENÝ, KDYBY SE NĚKDE VYSKYTLO NEČEKANĚ ŠTĚNĚ PEJSEK KAVKAZANA, ČI BYSTE COKOLIV VĚDĚLI,informujte prosím Lídu Švecovou, LAJDN, svecova@vuzv.cz



Wami:
Nová info:
za vrácení, či nález štěněte BUDE PENĚŽITÁ ODMĚNA!!!

Djihad:
Hele, lhostejný mi to není, je to hnus.


Ale přeci jenom fena kavkazana, která si nechá ukrást štěně, aniž by přitom někoho zabila, ta by snad ani štěňata mít neměla, někde je chyba.
Navíc tenhle inzerát je jako vir na všech možnejch fórech po internetu, že by zvláštní způsob reklamy?
No, já bych takového kavkazana nechtěl. A ten zloděj musí bejt veeelkeej frajer.

VencaN:
 ;) je to celý nějaký divný  ??? kdyby chtěli ukrást ty daňky (co údajně měla hlídat)
tak je to sice blbý , ale "nějak" pochopitelný  :-X , ale zmlátit fenu aby ji ukradli 1 štěně z x nemá vůbec logiku ...

šaman:
Mě to divný nepřijde, mám praxi s delikventama a jejich chování a podněty mnohdy postrádají naši běžnou logiku...
šaman

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi