Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 nález zbídačený ESP o. Domažlice

Autor Téma: nález zbídačený ESP o. Domažlice  (Přečteno 194365 krát)

0 uživatelů a 12 Hostů prohlíží toto téma.

pejskař

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #225 kdy: 28 Leden, 2010, 00:28 »
tady je odkaz na útulek, kde jsou fotky a popisky týraných pesků, které je možno si adoptovat a vytvořit jim hezký domov, který do teď bohužel neměli. Určitě se vám za to budou vděční a budou vám věrnými kamarády.

http://utulek-tachov.wbs.cz/lidske-krutosti.html

Offline Stepa

  • *
  • Příspěvků: 2
  • Karma: +0/-0
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #226 kdy: 28 Leden, 2010, 07:12 »
K tomu jak psala Lenka Bahu s SOS pro psy je spoustu sdruzeni, ktera pomahaji psum v nouzi a vyjdou vstric pokud je to mozne a psa docasne ubytuji, ale bylo by potreba v takovych situacich zapojit sve sily a psy nasledne ubytovat na stalo - v tomhle pripade s Pavlem a s Hellerem je to o to tezsi, protoze to neni jeden pes v nouzi, ale s Pavlovou smeckou se to podarilo celkem rychle. Pres takove organizace je mozne pak delat kontroly, samozrejme na vlastni naklady. Sama delam kontroly utulku s kterym spolupracuju, protoze se smeckou jaksi neni cas pomoc s vencenim utulkacu, ale muzu nalozit smecku naplanovat 2-3 kontroly v okoli, vyvencim, zkontroluju. Kdyz se mi to nelibi, zavolam klukum do utulku a oni dojedou psa odebrat, protoze dle smlouvy podepsane v utulku na to pravo maji. Pak nemam problem si u nich ubytovat tyracky, kdyz zrovna neni plny stav a pro psa si sama co nejdriv sezenu novy domov - bohuzel ted mame stop stav, jako vetsina utulku, pres zimu je to vzdycky horsi, hlavne diky nechtenym vanocnim darku. Jak zde psala Jitka Hellerovic psy je potreba ubytovat na stalo - ne docasne, proto je to komplikovanejsi, docasne ubytovani nabidly holky pres cz-psa, ale to situaci neresi - nejsou to zadne organizace, jen lide ochotni pomoc.

MiVo

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #227 kdy: 28 Leden, 2010, 09:32 »

To není anarchie, ale diktát! Platíme daně, máme soudní systém a policii, tak se ho naučte využívat. A nebojte se, oni ten zájmovej chov nakonec taky zdaněj a bude po prdeli.


Dyť jsem říkal že je to anarchistická myšlenka. Je jasné že se v této společnosti nemůže ujmout  ;D .
Moje příspěvky můžou vypadat jako arogantní, samolíbé,..... ale vvycházejí pouze z fakt.
Jestli tady mluvíš o policii a o nějakém soudním systému, tak v tomto případě to byli slušní lidé kteří začali jednat.
Pokavaď tady mluvíš o nějakých daních, tak mi ukaž někoho kdo naseká několik vrhů a prodej štěňat uvede do daňového přiznání.
Hele tuhle jsem slyšel něco o recyklačním příplatku, nevíš co to je? Ale stejně to bude nějaké kravina, platíme daně,......
Budu se snažit už tu nevířit vodu, takže až mě zase něco zvedne ze židle budu se snažit sem nic nepsat  ;D

Sopta

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #228 kdy: 28 Leden, 2010, 10:42 »
Od začátku sleduji tuto diskuzi. Nerozumím Vašemu sportu, na závodech jsem byla pouze jednou jako divák. Vlastním pouze jednoho psa a koně, ale opravdu nechápu postoj Vás musherů. Tahle diskuze má na mě, jako člověka Vaší oblastí "nepolíbeného", hodně negativní dojem.  :-\ Neustále se zde handrkujete, kdo, co, jak, proč, neproč...!!! Jeden druhého vyzýváte, ať nějak zakročí, podá podnět k trestnému stíhání...to máte tak naděláno v kalhotech? K čemu máte ten Váš spolek, když nejste schopni se distancovat od tohoto prasáckého chování na psech? Nevím, možná se tak stalo, ale proč nevydá STK (či jak se jmenuje) aspoň prohlášení, který se distancuje od takového jednání se psy? Jsou tu max 3-4 osoby, které nějak zasáhly, ale co zbytek? Kolik je Vás aktivních v tomto sportu?

Kora

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #229 kdy: 28 Leden, 2010, 19:36 »
Viděla jsem Hellera v televizi, opravdu nevypadal na chudáka ! Nevím jak ho ještě na této diskuzi může někdo titulovat "pan Heller". Za to co způsobil psům si zaslouží jen pohrdání, to, že mu již nikdy žádný pejskař ruku nepodá a vždy se k němu otočí zády. Je to jediná možnost, kterou jeho známí pejskaři a sportovci mají. Pochoitelně v jeho sportu doživotní zákaz startu. Není nic jednoduššího, než to, že všichni slušní musheři odstoupí ze závodu, ve kterém by snad chtěl startovat. Prostě absolutní bojkot. Jinak smekám před všemi, kteří pejskům pomohou.Kora

J.

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #230 kdy: 28 Leden, 2010, 20:11 »
Martine, zdá se ti i tento pes 100% v pořádku (není to Solo) ?



to je ten pejsek? hrůza

jak se tedy zastanete těch psů??? a co uděláte aby se to neopakovalo? když to projde jednomu tak pak to může procházet vše dalším



> Datum: 26.01.2010 19:50
> Předmět: Fwd: Fwd: Fwd: Fwd: Fwd: Fwd: Fwd: Fwd: Fwd: Fwd: Fwd: Fwd: Fwd: Fwd: odpolední TN 24.1.2010 - Beník
>
O Beníkovi hned druhá reportáž (cca 1,5 minuty od začátku):
> Předmět: odpolední TN 24.1.2010
>
http://archiv.nova.cz/multimedia/odpoledni-noviny-24-1-2010.html?s=0

cheynnee

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #231 kdy: 29 Leden, 2010, 11:36 »
Uvádím číslo účtu, na které mohou lidé, kterým není osud týraných klenečských psů lhostejný. Předem moc děkujeme za příspěvky na veterinární péči případně výpomoc s dopravou pejsků do vzdálenějších oblastí naší republiky. Jitka
Č.ú.: 194210638/0600, variabilní symbol: 33333333

Offline Hanaka

  • **
  • Příspěvků: 53
  • Karma: +4/-18
    • E-mail
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #232 kdy: 29 Leden, 2010, 19:57 »
Tak konečně č. ú. na psy od R.H.je stejné jako číslo tachovského útulku, jen musíte poslat také variabilní symbol 33333333,jinak to půjde do útulku a ne pro ty lidičky, kteří se starají o tyto psíky. TAK LIDI, JDEME DO TOHO .Diskuze se válela delší dobu a teď máme konečně možnost krapítek pomoci.Nikomu ,kdo chová psy, jistě neubude nějaký ten zlaťák, když malou částkou přispěje.Mluvila jsem s Jitkou a je mi velmi těžko...Tak co? Každá kačka je pomocí.
Jen malé memento na rok 2OO1, vrátili jsme se z dovolené a měli jen na rohlíky, jelikož uspořené prašule na jednom fondu NĚKDO vytuneloval, Bylo nás tisíce, kdo tam peníze vložil, bylo to mnohokrát v televizi a ti lidé jsou v poho.  :'(Dokonce tráví volníčko na Novém Zélandu atd... Také nám tenkrát  pomohli blízcí lidé.

Offline eva

  • **
  • Příspěvků: 68
  • Karma: +3/-1
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #233 kdy: 29 Leden, 2010, 21:14 »
Jj, určo pošlu a jak je to s pejskama?Už má někerej domov?

Offline Olina+Ája

  • *
  • Příspěvků: 19
  • Karma: +0/-1
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #234 kdy: 29 Leden, 2010, 21:40 »
zitra si jedeme pro dve fenecky. urcite se podelime o fotecky a zazitky. a samozrejme o co pokud mozno autenticke zazitky. brnenska vyprava

Offline eva

  • **
  • Příspěvků: 68
  • Karma: +3/-1
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #235 kdy: 29 Leden, 2010, 21:50 »
Můžu si tipnout která pojede s Vámi dom?Myslím si ,že to bude mala alaskánka č.1 a č.5. fenka, rok nar. 2008, kříženec Husky a Malamut.Brzo napište a fotečky taky,snad už bude pro ně jenom lépe :-[

Offline Olina+Ája

  • *
  • Příspěvků: 19
  • Karma: +0/-1
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #236 kdy: 29 Leden, 2010, 21:57 »
ahoj evo - tip je spravny. nicmene, pokud nebudou volni tito pejsci, tak bereme jakekoli dalsi. z meho pohledu jsou naprosto uzasni vsichni :-)

Offline Olina+Ája

  • *
  • Příspěvků: 19
  • Karma: +0/-1
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #237 kdy: 29 Leden, 2010, 22:07 »
to sulika - pane nesnero, dekuji vam za vase prispevky, ktere mi vyrazne prispely k ujasneni si situace, kterou funkcionari zastavajici. 

Offline eva

  • **
  • Příspěvků: 68
  • Karma: +3/-1
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #238 kdy: 29 Leden, 2010, 22:10 »
Tak dobré pořízení !A přeji ,aby jste s nima měli hezkej život a oni s vámi taky.Nudit se nebudete :)

Offline Olina+Ája

  • *
  • Příspěvků: 19
  • Karma: +0/-1
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #239 kdy: 29 Leden, 2010, 22:15 »
to urcite nebudeme - treba se potkame na nejakych akcich - zatim na DT a pak se uvidi :-). Zahalet je nechame :-) - jen doufam, ze to ustoji nase fyzicka:-)