Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Vetamix po x-té

Autor Téma: Vetamix po x-té  (Přečteno 17254 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Hanka

  • *
  • Příspěvků: 31
  • Karma: +1/-1
    • E-mail
Vetamix po x-té
« kdy: 10 Červenec, 2009, 10:05 »
Ahoj, měla bych takový dotaz. Zdá se mi, že drůbeží mleté (to jak se prodává i ve velkých blocích) je zase nějak nahrubo namleté. Mám totiž takový dojem, že minule jak jsme to tu probírali a potom se ozval i majitel Vetamixu, tak že bylo chvíli to maso jemněji namleté- že tam nebyly ty ostré úlomky kostí a maso vypadalo více jako drůbeží pasta. Teď nacházím v kotci vyzvracené právě tyhle ostré  úlomky kostí. Je to tak, že je zase více nahrubo nebo jsem si to jen vsugerovala? Protože ani psi se do jídla tak nehrnou, když vidí, že je to zase tohle "kostičkové". Přitom kdyby to bylo více na jemno, tak by se lépe využil i vápník z těch kostiček, psi by jej jedli s větší chutí.  Jak to máte s vašimi psy?

matess

  • Host
Re: Vetamix po x-té
« Odpověď #1 kdy: 10 Červenec, 2009, 13:28 »
Vsichni uz od vetamixu odesli kuli kvalite,rozmrzlemu masu...fialovemu masu ...apod tak to ted asi ceka i tebe.... nic jineho stim neudelas.
Ja sem si v zime koupil hovezi hrubomlete a bylo tam vic kurecich kosti nez hoveziho masa:-)...

Offline ježura

  • *****
  • Příspěvků: 587
  • Karma: +15/-0
    • E-mail
Re: Vetamix po x-té
« Odpověď #2 kdy: 10 Červenec, 2009, 19:46 »
Teď jsem vzala na léto na střídačku psům taky drůbeží mletý. Hruběji mleté to je, ale zatím jsem nějaký vyblitý nebo vykaděný kosti nenašla, psi žerou s chutí. Ale zase podle nás se moc nepořídíš, co malamut schvátí již nikdy nenavrátí  ;D
Jinak já hlásím, že s Vetamixem (kvalitou) jsem zatím problém neměla (zkažený, smradlavý, rozmrzlý...)
Ale nevím jak je to teď na rozvozech, co otevřeli sklad v Olomouci, tak si jezdím pro maso sama.

Offline Gwen a Dinulka

  • **
  • Příspěvků: 75
  • Karma: +12/-2
    • Moje fotky
    • E-mail
Re: Vetamix po x-té
« Odpověď #3 kdy: 11 Červenec, 2009, 06:42 »
Beru hovězí a drůbeží směs, ta je v pohodě. A taky mletý ryby jsou u nás oblíbený.  :) S kvalitou masa jsme nikdy problém neměli, i když občas bylo něco rozmrzlé, nikdy to nesmrdělo.

Offline Hanka

  • *
  • Příspěvků: 31
  • Karma: +1/-1
    • E-mail
Re: Vetamix po x-té
« Odpověď #4 kdy: 13 Červenec, 2009, 07:58 »
No právě, já tedy nemám ani rozmrzlé ani smradlavé. Vše OK až na to drůbeží. Nechce se mi odejít, jejich služby jsou pro mě jinak po všech stránkách super......... :-[

Clara

  • Host
Re: Vetamix po x-té
« Odpověď #5 kdy: 13 Červenec, 2009, 08:35 »
řidiči vetamixu většinou nestíhaj, slíbí mi ráno a přijedou v osm večer, ale pokud chladící auto funguje,tak
dorazí se zmrzlým masem. Poslední dobou je kvalita trochu horší, ale psi baští, akorát se jim všem začal dělat zubní kámen, tak nevim jestli to dělá to maso nebo bych jim měla víc čistit zuby...dentální tyčky atd asi nestačí...

VZ

  • Host
Re: Vetamix po x-té
« Odpověď #6 kdy: 13 Červenec, 2009, 15:19 »
Ahojky,taky dáváme psům Vetamix i drůbeží přes léto a naopak jsem raději ,když je to hrubé ,než ta paštika co nejde ani ven.Maso nám chodí v pohodě jen jednou nám přišla křídla co hned letěla:-).Naší Orince vyhovují nejlépe kuřata pěkně celá a nic neblinká:-)Krásný a doufam krátké léto . ;)Venca

Offline Hrobníci

  • **
  • Příspěvků: 74
  • Karma: +0/-2
    • E-mail
Re: Vetamix po x-té
« Odpověď #7 kdy: 13 Červenec, 2009, 22:33 »
...v poslední době "no problem". V minulosti nebyla vyjímka, že Vetamix na nás zkrátka zapomněl a nepřijeli, a nebo už večer po tmě. V tý době už byli šišky vážně "na pochodu". Ale teď si nemůžu stěžovat. Jak píše Venca, tak mám radši taky hrubější strukturu. Přes léto drůbeží, na zimu hovězí s drůbežím. Hrobnice

martin

  • Host
Re: Vetamix po x-té
« Odpověď #8 kdy: 14 Červenec, 2009, 10:52 »
njn, novy koste dobre mete... jestli je to ted lepsi, neni tolikero s podivem, spis jak dlouho jim to vydrzi... jestli je to teda ted takova bomba...

sarka

  • Host
Re: Vetamix po x-té
« Odpověď #9 kdy: 14 Červenec, 2009, 11:22 »
Vypadá to, že teď se Vetamix opravdu polepšil, nejhorší to bylo v zimě, měla jsem objednaný hovězí 5kg šišky, 20 ks, těsně před Šediváčkem, do telefonu jsem jim zdůrazňovala, že to maso opradvu potřebuju, jelikož jedu na závody-- :'(, no a zrovna když jsem nebyla doma, přijela várka, místo 20 ks sklopili 2 ks, no děs, naštěstí mi  to nechali u kámoše v Budějicích, měla jsem tam cestu.

Pak vyzvídali, od koho beru maso, když ne od nich, teď jsem zas začala brát od nich, mometálně krmím celá kuřata, k naprosté spokojenosti. Mleté směsi ale s kvatilou pokulhavají, to je fakt.

Asi by bylo nejlepší mít víc dodavatelů a střídat to podle toho, jak to zrovna jde. Jenže neznám jinou firmu, co mi přiveze 50 kg až domů.

Offline šaman

  • ****
  • Příspěvků: 251
  • Karma: +41/-22
    • SAMAN - KENNEL
    • E-mail
Re: Vetamix po x-té
« Odpověď #10 kdy: 20 Červenec, 2009, 22:55 »
Možná trochu záleží, kde kdo bydlí... jsou lokality,, jako třeba ta naše, kam se zmrzlé maso nedostane... a tvrdí, že toho maj tolik, že nestíhají zmrazit, přitom ty šišky mají trochu zmrzlé prostředky... (že by nový poznatek vědy - maso mrzne směrem od středu na povrch?)... prostě řidiči nechladí... a to zelený maso, za to můžou ve výrobě, ...za to nechutný vyzvídání odkud odjinud beru krmení a za ty kritický komentáře, že si dovoluju kritizovat ty jejich výtvory, za to nevim, kdo může... no, a za ty strašný ceny, za ty si můžete semi, že jste ochotní za to tolik dávat. Za 2 roky, co jsem tím krmil jsem byl z 80% nespokojen. Vím, že jsou i ti, kteří spokojeni jsou. Možná mají štěstí, možná menší nároky a třeba taky s Vetamixem užší svazky, jako třeba... no, ...ano.
Už jsem to několikrát psal do diskuse, občas se ozval sám pan Brejcha, jakože se mu to nelíbí, co o nich píšeme... pak mi do soukromýho mailu hodil omluvu a ujištění, že vše bude OK... no, a poslal mi 200 kg zelenýho rozmrzlýho... patrně v naději, že to cestou v tom teple dozraje... ...a to nebylo jednou...
Ať si každej dělá co chce, ale u nás Vetamix fakt ne....
šaman
Šaman

SAMAN-KENNEL
+420 602 716 904
nemec@os-prevent.cz

Offline ježura

  • *****
  • Příspěvků: 587
  • Karma: +15/-0
    • E-mail
Re: Vetamix po x-té
« Odpověď #11 kdy: 21 Červenec, 2009, 07:54 »
Ať si každej dělá co chce, ale u nás Vetamix fakt ne....

Když Vetamix ne, tak teda co? Pokud je něco levnější kvalitnější, ráda se na to nechám ukecat.

Clara

  • Host
Re: Vetamix po x-té
« Odpověď #12 kdy: 21 Červenec, 2009, 08:01 »
nějaké tajné zdroje.....ale do diskuze to šaman asi nenapíše  ::) ::) :'(

martin

  • Host
Re: Vetamix po x-té
« Odpověď #13 kdy: 21 Červenec, 2009, 09:07 »
nějaké tajné zdroje.....ale do diskuze to šaman asi nenapíše  ::) ::) :'(

Ať si každej dělá co chce, ale u nás Vetamix fakt ne....
Když Vetamix ne, tak teda co? Pokud je něco levnější kvalitnější, ráda se na to nechám ukecat.

jj, tajny, pouze pro zednare a bratrstvo kocici pracky...
tak co teda? tak treba hledat... vsichni ocividne furt sedi u komplu, tak co treba zkusit zadat "jatka, jatky, porazka, kruty, kravy, ovce, mysi..."

ale je fakt, ze pohodlnost je svina... o nic se nestarat, nechat si to dovezt domu, navic pro mne v idealne zabalenym stavu, a ze je to zeleny, pripadne plny musich vajicek, nasakly vodou kvuli vaze, neskutecne to smrdi a sama kost? moje zkusenost s posledni varkou. o vysoky cene nemluve :-( co uz...
na druhou stranu, vozit si sam domu odnekud bloky masa, porcovat je, pripadne si to jeste balit...

nastesti ma kazdy na vyber :-)

s radou je to trochu kriz... jelikoz jsme po vetsinou z ruznych koutu CR, tak asi nema moc smysl radit plzenakovi co je v brne k mani, ne claro?
 
« Poslední změna: 21 Červenec, 2009, 09:27 od martin_severani.cz »

Offline Stoky

  • **
  • Příspěvků: 89
  • Karma: +14/-7
    • Chovatelské potřeby
    • E-mail
Re: Vetamix po x-té
« Odpověď #14 kdy: 21 Červenec, 2009, 09:49 »
řidiči vetamixu většinou nestíhaj, slíbí mi ráno a přijedou v osm večer, ale pokud chladící auto funguje,tak
dorazí se zmrzlým masem. Poslední dobou je kvalita trochu horší, ale psi baští, akorát se jim všem začal dělat zubní kámen, tak nevim jestli to dělá to maso nebo bych jim měla víc čistit zuby...dentální tyčky atd asi nestačí...


Ahoj,

Při krmení pouze měkkou stravou bývá zubní kámen častý problém, hoď pesanům občas pěkný kosti a kámen se bude přirozeně obrušovat.  :)