Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Sušené maso z inzerce

Autor Téma: Sušené maso z inzerce  (Přečteno 22328 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Djihad

  • ****
  • Příspěvků: 457
  • Karma: +42/-23
  • Zkušenosti jsou nepřenosné.
    • www.sleddogs.cz
    • E-mail
Re: Sušené maso z inzerce
« Odpověď #15 kdy: 24 Duben, 2008, 15:29 »
Ted cca 12+1+1+2, Mates taky tak, takže živíme 25-30 psů.
(12 k ježdění,1 důchodce,1 borderka,2 štěňata).
No a z dalšího vrhu si minimálně 4 zase nechám.

Já to na peníze ani radši nikdy nepočítal. Nejsem sebevrah, mohlo by mě klepnout, nejspíš v ten okamžik kdy se rosvítí displej s výsledkem.
-17 x Alaskan husky/ESP, L.P.1996
-Unlimited MID a LONG, komerční jízdy se psy
-krmím masem
-nerozumím dogtrekingu, caniccrossu, bikejoringu, skijoringu, služeb. výcviku a výstavám
-miluji zrzky



Offline hafan23

  • *
  • Příspěvků: 36
  • Karma: +3/-13
Re: Sušené maso z inzerce
« Odpověď #16 kdy: 24 Duben, 2008, 18:53 »
Krmíme taky masem+granule 25 psů za cca 7000,-měsíčně,a maso máme za 6 kaček takže neřešim žádné jiné zdroje.Zaplať pánbuh za to

Offline Hrobníci

  • **
  • Příspěvků: 74
  • Karma: +0/-2
    • E-mail
Re: Sušené maso z inzerce
« Odpověď #17 kdy: 24 Duben, 2008, 21:55 »
...ježkovo voko, taky jsem to spočítala a 11 psů sežere měsíčně 132 kg masa(Vetamixu)+33 kg granulí+8 přepravek kuřecích skeletů=ročně asi 1,5 t Vetamixu+400kg granulí+100 přepravek kuřecích skeletů...no to jsou fakt numera,peníze počítat nebudu, to by se Hrobník zhrozil.

Offline šaman

  • ****
  • Příspěvků: 251
  • Karma: +41/-22
    • SAMAN - KENNEL
    • E-mail
Re: Sušené maso z inzerce
« Odpověď #18 kdy: 24 Duben, 2008, 22:12 »
ještě pár slov ... jestli tomu sušenému produktu něco nechybí, tak to je bílkovinná složka... dostávám k tomu laboratorní rozbory. Patrně to bude něco jiného, než myslí kolega ze Slovenska. Ale největším ujištěním je pro mě zkušenost s krmením té "novoty"... Tu jsem popsal, nic víc k tomu nemám. Nemám čas tady obhajovat něco, co se mi sice líbí, ale vlastně je mi jedno, co si o tom kdo myslí... Podělil jsem se, o to mi šlo.
Přeju vám podobný zkušenosti a více klidu.
šaman
Šaman

SAMAN-KENNEL
+420 602 716 904
nemec@os-prevent.cz

eva

  • Host
Re: Sušené maso z inzerce
« Odpověď #19 kdy: 24 Duben, 2008, 22:25 »
 ???  :)  :)  :)

eva

  • Host
Re: Sušené maso z inzerce
« Odpověď #20 kdy: 24 Duben, 2008, 22:40 »
Výživa živého organismu je dlouhodobý proces a proto nechápu,že někdo může napsat ,že jeho pes je po pár měsících podávání změněné  stravy ,ve velice dobré kondici. ;D

Milena

  • Host
Re: Sušené maso z inzerce
« Odpověď #21 kdy: 25 Duben, 2008, 07:29 »
   Evo, změny v kondici psa při změně žrádla poznáš  ne po pár měsících, ale po několika dnech- stav srsti, váhový úbytek, stolice, chuť běhat, nálada...Takže když někdo napíše, že po několika měsících jsou psi v lepší kondici, věřila bych mu.
K dalším příspěvkům: souhlasím s Lenkou, pes potřebuje i ty kosti a flaxy, proto těm svým kombinuju ty steaky za 54Kč/kg, které jim taky dopřávám jen semo tamo, právě s tím mletým hovězím s droby za 23Kč/kg nebo s vnitřnostmi a do toho nožičky, kuřata a granule a nově chci vyzkoušet to vařené sušené. Psy mám tři, nevím, jak to budu dělat, až jich bude více, potom třeba na ty steaky opravdu nebude ( nebo jen o svátcích  :D). Jen jsem tím chtěla říct, že to žrádlo z Vetamixu není jen samý blaf a že pro psa je syrové maso nejpřirozenějším zdrojem živin a sušené zase nejpraktičtější na cesty.

Offline Djihad

  • ****
  • Příspěvků: 457
  • Karma: +42/-23
  • Zkušenosti jsou nepřenosné.
    • www.sleddogs.cz
    • E-mail
Re: Sušené maso z inzerce
« Odpověď #22 kdy: 25 Duben, 2008, 12:02 »
Výživa živého organismu je dlouhodobý proces a proto nechápu,že někdo může napsat ,že jeho pes je po pár měsících podávání změněné  stravy ,ve velice dobré kondici. ;D
Dlouhodobý proces, to mi připomíná cigánovu kobylu, co jí zkoušel odnaučit žrát, a když už to skoro uměla tak chcípla. Taky se to mohla naučit rychleji, mohla ještě žít.

Dlouhodobý proces je tak možná u hadů, nebo Djihadů, i když já mám hlad každý čtyři hodiny a né čtyři měsíce.

-17 x Alaskan husky/ESP, L.P.1996
-Unlimited MID a LONG, komerční jízdy se psy
-krmím masem
-nerozumím dogtrekingu, caniccrossu, bikejoringu, skijoringu, služeb. výcviku a výstavám
-miluji zrzky



eva

  • Host
Re: Sušené maso z inzerce
« Odpověď #23 kdy: 25 Duben, 2008, 15:39 »
 ;D  -ale myslela jsem to tak,že nesprávná výživa je spouštěčem chorob,které se projevují pozvolna a po dlouhé době.Nemoci kostí,ledvin ,jater,kůže atd.Někdy se důsledky nesprávné výživy  nemusí vůbec projevit, ale zkrátí psovi život. :P

Offline mates

  • *
  • Příspěvků: 14
  • Karma: +0/-0
    • E-mail
Re: Sušené maso z inzerce
« Odpověď #24 kdy: 13 Červenec, 2008, 12:24 »
Dobrý den
 Chtěl bych Vám nabídnout sušené maso(royal cook standart) .Maso je vařené, sušené,
 balené po 20kg pytlích.
 Složení: hovězí maso 95%, vepřové maso 5% -tuk 18% bílkoviny 72%.
 Upotřebení:
 Royal COOK je určen výhradně jako základní proteinová složka krmiva pro
 výživu
 psů.Vyrobeno z masa pro lidskou spotřebu(tzn. žádné odpady z výroby,  svalovina z Holstýnského skotu.
 Pemican je převážně z Charolais nebo jejich kříženců.
 Podává se zalitý vodou. Přidáním 330.g
 Royal COOK do 670 ml važné.vody získáte po nabobtnání 1 kg vařeného masa.
 Doporučuji podávat s vařenou rýží,těstovinami ci strouhankou...(NIKDY v
 suchem stavu!)
 
 
 Cena 40kč/kg suchého........po nabobtnání 13kč/kg!Minimálni odběr 20kg.
 Stačí jen nasypat a zalít vodou......Maso nezapácha, je drcené bez vedlejších
 přídavků a barviv.Doba spotřeby u pytle 3měsíce u kýble 1rok.
 Pro objednání či další informace stačí poslat email.
...


Novinky: 
Royal Cook – Predátor

Toto krmivo je řazeno do skupin přídavných doplňkových krmiv
Hovězí maso s přídavkem unikátní směsi ovoce, bylin (vše ručně sbírané a přírodně sušené) a panenského,za studena lisovaného oleje.Tato pečlivě volená kombinace upravuje metabolismus a přispívá tak k maximální tělesné a duševní pohodě. Vašeho psa.             
 Toto krmivo není dotován syntetickými vitamíny ani minerály,přesto však obsahuje všechny potřebné látky včetně vápníku a fosforu ve správném poměru.
 Byliny v něm obsažené působí jako přirozené probiotikum.Látky z těchto bylin působí jako bariéra proti enteropatogením zárodkům .Vše co je ve výrobku obsažené pochází pouze ze základních přírodních surovin.Výrobek není granulován, a to z důvodu možnosti zničení přírodních vitamínů,a dalších specifických prvků.
Použití:
 hlavní masitá složka krmiva bez nutnosti přídavku minerálů a vitamínů
Lze použít jako přídavek krmných granulí nebo jako hlavní proteinová složka                                 jakékoliv vhodné přílohy.
Příprava: 100g zalít 1.5 dl. vlažné vody, zamíchat,nechat 3.minuty odstát a podávat samostatně nebo zamíchat do vhodné přílohy.
Doporučené dávkování:
 ke krmné příloze typu těstovin v poměru 1:1
 ke granulím-odebrat 1/3- 1/2 váhy granulí a nahradit váhou RC-Predátor
Složení:
 hovězí maso, směs bylin a ovoce,olej.
...


Royal Cook – Pemican
                 krmná pasta(určeno pro extrémní zátěž)

Toto krmivo je řazeno do skupin new way –nová cesta
Hovězí maso s přídavkem unikátní směsi ovoce, bylin (vše ručně sbírané a přírodně sušené) a panenského,za studena lisovaného slunečnicového a olivového oleje.Tato pečlivě volená kombinace upravuje metabolismus a přispívá tak k maximální tělesné a duševní pohodě. Vašeho psa.
Royal Cook-Pemican je určen pro ty z Vás,kteří uznávají teorii přirozené výživy psů, jako hlavní masité krmivo.Je určen především pro špatně krmitelné psy při vysoké fyzické a psychické zátěži. Absence obilných nebo bramborových škrobů způsobuje lepší přenos kyslíku v krvi a takřka absolutní stravitelnost.Vysoká hmotnost krmiva při malém objemu eliminuje vznik žaludeční torze..
Byliny v krmivu obsažené působí jako přirozené probiotikum.Látky z těchto bylin působí jako bariéra proti enteropatogením zárodkům .( E Coli,Salmonela).  Složení bylin umožňuje využití vysokého obsahu tuku a bílkovin.Vše co je ve výrobku obsažené pochází pouze ze základních přírodních surovin.Výrobek není granulován, je dodáván ve formě krmné pasty a to z důvodu možnosti zničení přírodních vitamínů,a dalších specifických prvků.
Použití:
 hlavní masité krmivo.
Doporučujeme podávat samostatně, lze jej však použít i jako přídavek krmných granulí nebo jako hlavní proteinová složka  jakékoliv vhodné přílohy.
Příprava: nezalévat vodou, podávat samostatně, nebo zamíchat do vhodné přílohy.
Doporučené dávkování:
Při podávání samostatně, je doporučená min. denní krmná dávka podle vzorce:
Váha psa děleno 80.-krmná dávka v g. Tuto dávku rozdělit na ranní a večerní krmení.
ke krmné příloze typu těstovin v poměru 2 díly RC:1dílu přílohy
 ke granulím-odebrat 1/3-1/2 váhy granulí a nahradit váhou RC-Pemican
Složení:
 hovězí svalovina, oleje, směs bylin a ovoce,.minerální premix
Tuk 41%. Bílkovina 41%
Doba použitelnosti 9 měsíců od data výroby.

...

složění royal cook standart


Parametr            Analýza    Teorie  I Parametr            Analýza    Teorie  I Komponenta                       číslo složení
================================================================================================================================
Původní hmota    %    93.39     87.80  I Vápník           %     0.38            I Hovězí maso (svalovina)              9201T 100.00
NL               %    72.08     59.97  I Fosfor           %     0.42     
SNLm             %    61.98     51.57  I Sodík            %                     I
Tuk              %    18.55     13.17  I Draslík          %             
Vláknina         %     0.01      1.67  I Hořčík           %               
Popel            %     2.53            I Železo       mg/kg                     I
Škrob            %                     I Měď          mg/kg                     I
LR cukry         %                     I Mangan       mg/kg                     I
BNVL             %               1.84  I Zinek        mg/kg                     I
BE           MJ/kg    24.64     20.22  I Selen        mg/kg                     I
-------------------------------------- I -------------------------------------- I
      ### MASOŽRAVÍ ###                I Jód          mg/kg                     I
MEm          MJ/kg    15.02     11.97  I Kobalt       mg/kg                     I
MEm_451      MJ/kg              13.74  I Molybden     mg/kg                     I
MEmD_451     MJ/kg              13.73  I Chrom        mg/kg                     I
                                       I Nikl         mg/kg                     I
                                       I Kadmium      mg/kg                     I
                                       I Olovo        mg/kg                     I
                                       I Rtuť         mg/kg                     I
                                       I Arsen        mg/kg                     I
                                       I                                        I         
 ------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ceník:

Royal COOK standart hovězí maso                       20 Kg pytel                         800 Kč
                                                                    10 Kg plast                         499 Kč
                                                                     3  Kg plast                         150 Kč
                                                                               
Royal COOK   Predátor                                                                                                                                               
                                                                                            20 Kg pytel                       875 Kč
      l                                                                                     10 Kg plast                        599 Kč
                                                                                            3 Kg plast                         180 Kč

Roval COOK     Pemican                          10 Kg plast                       645 Kč
                                                          3  Kg plast                       195 Kč
                                                                       


 Děkuji za pozornost
 S pozdravem
 Martin Bílý
 606 718 214
 mayt@seznam.cz
 www.sleddogs.cz
mates- sleddogs.cz

Offline Verča J.

  • ***
  • Příspěvků: 117
  • Karma: +0/-8
    • Spřežení Luna-Agu-Ilima
    • E-mail
Re: Sušené maso z inzerce
« Odpověď #25 kdy: 20 Červenec, 2008, 20:03 »
Ahoj,chtela jsem se zeptat jestli se nekde neda sehnat mensi mnozstvi suseneho,tak kilo,dve.Jak jsem jiz kdysi psala tak mam  nemocnou fenecku haskynku a nemuzu ji prinutit nic jist.Vyzkousela jsem uplne vsechno krom asi tady tohodle suseneho masa.Kdyztak mi prosim napiste na forum kontakt a ja se ozvu,dekuji.

sarka

  • Host
Re: Sušené maso z inzerce
« Odpověď #26 kdy: 20 Červenec, 2008, 21:09 »
mas na me kontakt na svm meilu, ja to maso mam doma

Offline Verča J.

  • ***
  • Příspěvků: 117
  • Karma: +0/-8
    • Spřežení Luna-Agu-Ilima
    • E-mail
Re: Sušené maso z inzerce
« Odpověď #27 kdy: 21 Červenec, 2008, 09:08 »
Supr,dík moc ozvu se! :)

eva

  • Host
Re: Sušené maso z inzerce
« Odpověď #28 kdy: 21 Červenec, 2008, 18:07 »
Verčo,nebyl by lepší pro tu tvojí huskounku ten Premican?Máš tam kyblík 3kg za 195,- a složení je výborný.Teda myslím -na tu její slinivku,víš.A už se ti zlepšila ?A přibrala?

Offline Verča J.

  • ***
  • Příspěvků: 117
  • Karma: +0/-8
    • Spřežení Luna-Agu-Ilima
    • E-mail
Re: Sušené maso z inzerce
« Odpověď #29 kdy: 23 Červenec, 2008, 15:34 »
Ahoj,nemuselo by to byt spatne,asi by ji to ani tak nezatetovalo tu nemocnou slinivku.Jinak ted jsme byli u vet. a lepsi se to, akorat sama ani tuka,musime dal zkouset a nebo ji vozit krmit po znamych.Ona nam totiz mrska ted ukazala ze ji chutna vsude jinde,jen ne doma,tak nevim asi ji budem vozit davat zrat kazdy den na jine misto.Ted nam vet. rikal,krmit pouze temi specialnimi konzervami nez bude mit 17kg,ma 15,2kg.Jinak vcera z nich dostala prujem,tak ji nechavam den bez jidla a davam jen trosky piskotu at se to spravi,snad se to spravi.Az se na tech 17 kg dostanem,tak zacnem vic experimentovat s jidlem,ale uz i tak mam doma miliony vzorku ruznych granuli,mas a vsech moznych pochoutek a zatim jsem ji na nic nenachytala,vyzkousim este susene maso od Sarky-Sari moc dekuju za vzorek!!!