Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Vetamix - kvalita

Autor Téma: Vetamix - kvalita  (Přečteno 24167 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Gwen a Dinulka

  • **
  • Příspěvků: 75
  • Karma: +12/-2
    • Moje fotky
    • E-mail
Re: Vetamix - kvalita
« Odpověď #15 kdy: 18 Leden, 2010, 20:13 »
Já teda nechápu, proč to nereklamujete rovnou na místě, netvrďte mi, že toho berete tolik, že to nejste schopní aspoň zběžně prohlídnout. Kňourání na netu, když už je maso zkrmený, je dost k ničemu.... :-X

Offline Majký

  • *
  • Příspěvků: 9
  • Karma: +0/-0
    • E-mail
Re: Vetamix - kvalita
« Odpověď #16 kdy: 18 Leden, 2010, 20:33 »
Jak Pepa píše, na přebírku jezdí na skok z práce a je to poprvé co se nám něco takového stalo a najdi si díru o rozměru 1x1mm.. Nejen to, Pepa mě dneska upozornil a já našel docela hnusné kousky a to jen v 20ks, fakt by mě to nenapadlo u prvních sedmi jsem to vpohodě přešel, jako-že stane se, ale když jsem dneska zjistil, že to bylo u všech 20, to nase..

Offline Kacer

  • **
  • Příspěvků: 51
  • Karma: +0/-7
Re: Vetamix - kvalita
« Odpověď #17 kdy: 18 Leden, 2010, 20:39 »
JJ, mam na prebrani par minut, sofera z vetamixu pred barakem blokujiciho provoz, takze nemam cas fakt kontrolovat, maximalne tak zkouknu pocet a vysypu to na zem v kuchyni a mazu vratit bedny soferovi at muze odjet, pak rychle nahrnu maso do mrazaku a mazu zpatky do kanclu.

Offline Helena

  • *
  • Příspěvků: 20
  • Karma: +2/-2
    • E-mail
Re: Vetamix - kvalita
« Odpověď #18 kdy: 19 Leden, 2010, 10:50 »
ahojda Kluci,
to jsem ráda, že jsem se s váma nesvezla v objednávce pro Vetamix (Mlsík+Fík). Po 4 měsících jsem koupila opět zpušebně hrubomletý hovězí a bylo ok, ale beru to jako náhodu !!! Od srpna jsem od Vetamixu nic nebrala kvůli špatné kvalitě.
Kačere, hoď sem potom mail co ti z Vetamixu odpoví  ;).

Offline Kacer

  • **
  • Příspěvků: 51
  • Karma: +0/-7
Re: Vetamix - kvalita
« Odpověď #19 kdy: 19 Leden, 2010, 10:54 »
Tak mi shodou okolnosti volali z vetamixu jestli budu neco objednavat a pri te prizelitosti jsem ji rekl co se stalo. Takze zitra priveze ridic nove a odveze si nakousane.

tenhle problem mel jenom Mlsik. Vsech 30 Fiku v poradku. Kazdopadne od ted jenom maso ;) a v lete si budu delat vylet s mrazici taskou do Pribrami. Nebo, ze by konecne otevreli prodejnu v Praze? A nebo udelame super kseft Zurfikovcum ;)

Offline ŽufrikTeam

  • *
  • Příspěvků: 39
  • Karma: +4/-11
    • E-mail
Re: Vetamix - kvalita
« Odpověď #20 kdy: 19 Leden, 2010, 15:54 »
No jistěěěěěěě  ;D ;D Jezdím i mimo Prahu a prvotní kontrolu provádím já, a co se mi nezdá, snědí naši kluci ;D A bereme i od Falca  ;)

Offline Helena

  • *
  • Příspěvků: 20
  • Karma: +2/-2
    • E-mail
Re: Vetamix - kvalita
« Odpověď #21 kdy: 20 Leden, 2010, 09:23 »
ahoj Žufrikovci, nemůžu se dostat k vám na e-shop a když se to konečně povede, tak to nejde dál  :-[   .  Jinak jdou vaše stránky ok, jen ten e-shop ne. Nemáte tam nějakou chybku  ??? Mám silný počítač pro otevírání grafiky a jinak nett fachčí na 100%.

Offline Akim

  • ***
  • Příspěvků: 107
  • Karma: +13/-19
    • ZOO ve dvoře
    • E-mail
Re: Vetamix - kvalita
« Odpověď #22 kdy: 20 Leden, 2010, 09:46 »
www.zoovedvore.cz, Praha - vedeme i Vetamix, minerály a přílohy.
www.zoovedvore.cz
Jirka Sochor

Offline Kacer

  • **
  • Příspěvků: 51
  • Karma: +0/-7
Re: Vetamix - kvalita
« Odpověď #23 kdy: 20 Leden, 2010, 10:37 »
ahoj Žufrikovci, nemůžu se dostat k vám na e-shop a když se to konečně povede, tak to nejde dál  :-[   .  Jinak jdou vaše stránky ok, jen ten e-shop ne. Nemáte tam nějakou chybku  ??? Mám silný počítač pro otevírání grafiky a jinak nett fachčí na 100%.

Noooo ja bych to uplne jako chybu u zurfiku mozna nevidel :)))

eshop funhuje jak ma, jak v ie tak firefoxu. zkus to otevrit v novem okne.

Kacer

Offline Kacer

  • **
  • Příspěvků: 51
  • Karma: +0/-7
Re: Vetamix - kvalita
« Odpověď #24 kdy: 20 Leden, 2010, 10:38 »
www.zoovedvore.cz, Praha - vedeme i Vetamix, minerály a přílohy.

Hoj Akime, mate i Mikros - Pes?

Dikes

Offline ŽufrikTeam

  • *
  • Příspěvků: 39
  • Karma: +4/-11
    • E-mail
Re: Vetamix - kvalita
« Odpověď #25 kdy: 20 Leden, 2010, 15:58 »
ahoj Žufrikovci, nemůžu se dostat k vám na e-shop a když se to konečně povede, tak to nejde dál  :-[   .  Jinak jdou vaše stránky ok, jen ten e-shop ne. Nemáte tam nějakou chybku  ??? Mám silný počítač pro otevírání grafiky a jinak nett fachčí na 100%.

Noooo ja bych to uplne jako chybu u zurfiku mozna nevidel :)))

eshop funhuje jak ma, jak v ie tak firefoxu. zkus to otevrit v novem okne.

Kacer
No mám od známých ověřeno, že funguje v IE, Firefoxu, GoogleChromu i v Mozzile- tam jen blbě posouvá obrázky... mně to jde...

Offline Akim

  • ***
  • Příspěvků: 107
  • Karma: +13/-19
    • ZOO ve dvoře
    • E-mail
Re: Vetamix - kvalita
« Odpověď #26 kdy: 20 Leden, 2010, 21:45 »
Ahoj
Mikros nevedeme a ani jsem teď k němu nesehnal žádné informace, pouze že stojí cca 50. K masu máme od Biofaktory Nutrimix, Aminosol ap. Roboran máme taky. Já osobně používám pro psy jako základ Nutrimix. Obsahuje vše důležité, možná vzhledem výrazně blbému poměru P a Ca v mase by mohl mít trochu víc Ca a navíc - testováno Pavlem Pfeifrem, Radkem Havrdou, Jirkou Vondrákem atd...Ale jistě existují i jiné kvalitní doplňky. Je jich spousta a složení na obalu mají dost podobné.

www.zoovedvore.cz
Jirka Sochor

Dadule

  • Host
Re: Vetamix - kvalita
« Odpověď #27 kdy: 11 Květen, 2010, 08:41 »
Opravdu je to tak hrozné ? Myslela jsem ,že bych od nich brala ,až mi ale tato diskuze nahnala hrůzu.


Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 64607
  • Karma: +0/-0
Re:Vetamix - kvalita
« Odpověď #29 kdy: 01 Listopad, 2023, 06:56 »
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт