Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 vztah k domácím zvířatům

Diskuzní fórum > Co se jinam nevešlo

vztah k domácím zvířatům

(1/6) > >>

tomek:
zdravim
jenom se chci zeptat,jestli má někdo zkušenost s tím,jak mu psi reagují na ovce,kozy,koně atd..(slepice sou mi už dávno jasný)..jedná se o SH a AM..jestli je nepožerou nebo tak..o koně se tolik nebojím ale taková ovečka..díky

svepat:
 Doporučuju Ti bát se i o koně !!

Profesor:
reakce jsou veskrze pozitivní - chutnaj  ;D

tomek:
takže mi chcete říct,že se psi rozběhnou na koně a sundaj ho,jo..?kočky atd chápu..aji slepice..ale aby měli až tak loveckej pud,že by u nich v podstatě nemohlo být žádný zvíře..?

zimon:

--- Citace: tomek  25 Duben, 2012, 14:10 ---takže mi chcete říct,že se psi rozběhnou na koně a sundaj ho,jo..?kočky atd chápu..aji slepice..ale aby měli až tak loveckej pud,že by u nich v podstatě nemohlo být žádný zvíře..?

--- Konce citace ---

...Alenka v risi divu.:)))))))))))

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi