Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Aktivní licence 2016/2017

Autor Téma: Aktivní licence 2016/2017  (Přečteno 7049 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline MaUr

  • ****
  • Příspěvků: 327
  • Karma: +29/-7
    • http://espdog.wbs.cz/
    • E-mail
Aktivní licence 2016/2017
« kdy: 13 Srpen, 2016, 15:25 »
Prosím nezapomeňte na aktivní licenci pro sezónu 2016/2017. Došlo ke změnám, zejména týkající se nutnosti mít aktivní licenci i na závody III. třídy. Více info zde: http://mushing.cz/index.php?kod=&modul=casopis&m1=clanek&id_clanku=774

Jen poznámka k dotazům co mi chodí.
Aktivní licenci u mládeže musí mít ten, kdo dovrší 15 let. Mladší licenci platit nemusí. Rozhoduje den narození. Tzn. máš-li v den závodu 15 let, musíš mít zaplacenou aktivní licenci (100,-Kč).

Offline MaUr

  • ****
  • Příspěvků: 327
  • Karma: +29/-7
    • http://espdog.wbs.cz/
    • E-mail
Re:Aktivní licence 2016/2017
« Odpověď #1 kdy: 18 Září, 2016, 23:27 »
Dnes skončila možnost, aby kluby zaplatily za své členy aktivní licenci na sezonu 2016/2017. Z platných klubů toto učinily:
3   Obří skály
9   Krušnohorský
16   Hanácký
17   Děčín
20   Metuje
25   Krakonoš
30   Český Ráj
35   Kladno
36   Start Křivoklát
40   Plzeň
45   Bílá Stopa
51   Samota
55   Česká Sibiř
56   ČHP
57   Long Hair Tails
58   Maxičky
49   Askino
59   MC jičin
62   SK Děti Severu
63   MTO Ostrava
64   JCC

Veškeré informace k aktivní (placené) licenci najdete zde: http://mushing.cz/index.php?kod=&modul=casopis&m1=clanek&id_clanku=774

Dodatečná platba jednotlivců je možná stejně jako loni. Informace jak toto učinit najdete ve výše uvedeném odkazu. Ve zkratce:
1. Platba (1000,-Kč nebo 100,-Kč u mládeže nad 15 let) musí být připsána na účet SVAZU  7168299001/5500 nejpozději v den uzávěrky přihlášek daného závodu, který aktivní licenci vyžaduje (všechny závody uvedené v termínovém kalendáři na mushing.cz). Do poznámky uveďte: jméno příjmeno, aktivní licence
2. Na email martinurbancik@seznam.cz zašlete zprávu, kde uveďte: DID, jméno a příjmení. Do názvu zprávy napište jméno, příjmení a "aktivní licence".
 
Podotýkám, že u individuální platby nebude zpět vráceno klubu ani vám 60 procent ze zaplacené částky.

Martin
« Poslední změna: 06 Říjen, 2016, 13:33 od MaUr »

Offline MaUr

  • ****
  • Příspěvků: 327
  • Karma: +29/-7
    • http://espdog.wbs.cz/
    • E-mail
Re:Aktivní licence 2016/2017
« Odpověď #2 kdy: 06 Říjen, 2016, 10:19 »
Jen pro zajímavost si dovoluju zveřejnit trochu statistických údajů o českém mushingu, ať víte jak si vedeme a jak "velký" sport jsme. Je to jen statistika, takže skutečnost bude malinko odlišná.

Máme registrováno v současnosti 28 klubů.
O aktivní licenci projevili zájem členové z 22 klubů.
Zajímavé je, že členskou databázi aktualizovalo na jaře pouze 15 klubů i přesto, že je za to 1000,-Kč.
Celkem máme registrováno (mají ID) v těchto "funkčních klubech"   1088 členů
Licenci závodníka - DID má z těchto "funkčních klubů"   786  členů.
A z těchto 786 členů požádalo letos k dnešnímu dni 397 členů.
Z těchto 397 členů je 25 juniorů (nad 15let). Děti do 15 aktivní licenci mít nemusí.
Celkově máme přiděleno za celou dobu fungování mushingu 2150 ID (zahrnuje všechny přidělené ID).

Martin  ;)

Offline Profesor

  • ****
  • Příspěvků: 258
  • Karma: +22/-9
    • KSKPS
    • E-mail
Re:Aktivní licence 2016/2017
« Odpověď #3 kdy: 06 Říjen, 2016, 10:29 »
hezký :-) statistika věda je ... a zelený je strom života, že?! co s lidma z "nefunkčních" klubů, kteří mají licenci? ;-)

Šárka MÍik

  • Host
Re:Aktivní licence 2016/2017
« Odpověď #4 kdy: 06 Říjen, 2016, 11:03 »
Zajímalo by mě, co bych teda měla dělat. Měla jsem přidělené did, linecnci mám taky, ale psi už jsou starý a na zavody s těmito psy už nepojedu. Ale až budu mít nové psy, chtěla bych se opět účastnit závodu. Ale nechci mít staré a mladé psy zároveň, takže to bude cca 5 let trvat.
ps: Je to velice zvláštní  pocit když jdu se 6 haskounkami na vodítku a ony ani nenapnou vodítko.

Offline sulika

  • STK
  • *
  • Příspěvků: 313
  • Karma: +20/-42
    • www.zerodc.cz
Re:Aktivní licence 2016/2017
« Odpověď #5 kdy: 06 Říjen, 2016, 11:34 »
Funguje to tak , že DID zůstává navždy resp. do možné změny řádů a pravidel . V sezoně kdy budete chtít znovu závodit si prostě zaplatíte aktivaci a jede se dál.  ;)

Offline sulika

  • STK
  • *
  • Příspěvků: 313
  • Karma: +20/-42
    • www.zerodc.cz
Re:Aktivní licence 2016/2017
« Odpověď #6 kdy: 06 Říjen, 2016, 11:38 »
Pro Profesora.Nefunkční kluby jsou problém . Buď se lidi ujmou vedení takového klubu a rozhýbou ho , nebo přestoupí jinam , kde to funguje a poslední řešení je podle nových zákonů vytvořit nový zapsaný spolek . Jinak kluby nepřevedené na z.s. s účinností od 1.1.2017 stejně nebudou mít právní subjektivitu. Tedy pokud někdo tu hranici opět neposune. Jinak zaplatit si zatím mohou , ale bez klubu není zpětná dotace na činnost.

Offline Profesor

  • ****
  • Příspěvků: 258
  • Karma: +22/-9
    • KSKPS
    • E-mail
Re:Aktivní licence 2016/2017
« Odpověď #7 kdy: 06 Říjen, 2016, 12:18 »
takže, jestli ti, Jirko, dobře rozumím, kluby existují jen a pouze kvůli dotacím, případně "předpřipravení" administrativy ...

Offline Alesh

  • *
  • Příspěvků: 38
  • Karma: +6/-1
    • E-mail
Re:Aktivní licence 2016/2017
« Odpověď #8 kdy: 06 Říjen, 2016, 12:47 »
Ahoj,
klub jako zapsaný spolek z pohledu legislativního ti umožní vůbec vyvíjet činnost, získávat pro ni peníze (třeba dotace), organizovat závody apod. Důležité je to i pro komunikaci s úřady.
Já v klubu ale vidím i další důležitou součást a to je parta lidí semknutým v tento subjekt, kteří mají společné cíle a zájmy. Je jen na každém, jak klub pracuje a co všechno dělá. Já mám vždycky radost, když se sejdu s lidmi na pravidelných klubových setkáních.
Je důležité být součástí fungujícího klubu, který něco přináší a tvoří. Být jenom součástí seznamu členů na papíře je k ničemu.
Aleš Pícl

Offline Profesor

  • ****
  • Příspěvků: 258
  • Karma: +22/-9
    • KSKPS
    • E-mail
Re:Aktivní licence 2016/2017
« Odpověď #9 kdy: 06 Říjen, 2016, 13:01 »
Aleši dík za info :-) bod 2 (parta) je asi to nejpodstatnější pro mne, bod 1 mi malinko unik, nehrabu se v legislativě, je mi tak nějak šumák, spíš jsem mě přepadlo přemejšlení, co a jak se bude dít s lidma z těch "nefunkčních" klubů ... teď už asi vím ... ;-)

Offline MaUr

  • ****
  • Příspěvků: 327
  • Karma: +29/-7
    • http://espdog.wbs.cz/
    • E-mail
Re:Aktivní licence 2016/2017
« Odpověď #10 kdy: 06 Říjen, 2016, 13:31 »
Pro p. Profesora:   Má představa jako člověka, který se v tom teď tak trochu hrabe. Jakmile zanikne z jakéhokoliv důvodů nějaký klub, tak  jeho členy převedu do "bez klubu" (vidím to jen já a správci s vyšším oprávněním). Tomuto členovi stále zůstává DID a ID. Když chce ofiko fungovat, tak si najde obratem nový klub do které bude převeden a stále mu zůstává jeho DID a ID. Pokud nějakou dobu fungovat nebude nebo nechce, zůstává v "bez klubu". Až si někdy vzpomene, že by chtěl závodit, dá podnět a je zpět "ve hře". Podle mě velmi jednoduché. Tento systém je právě kvůli tomu, že nám stárnou psi a nemusíme být nepřetržitě aktivní. U některých nefunkčních klubů ještě lidé figurují, ale v 99% platí, že kdo chce závodit, tak se snaží najít nový klub. A to že některé kluby byly zneplatněny je právě kvůli legislativy a také z praktického důvodu, že když nějaký nováček-musher chtěl vstoupit do nového klubu, tak než se dovolal na nějaký fungující klub, tak to docela trvalo.

Offline Profesor

  • ****
  • Příspěvků: 258
  • Karma: +22/-9
    • KSKPS
    • E-mail
Re:Aktivní licence 2016/2017
« Odpověď #11 kdy: 06 Říjen, 2016, 14:01 »
ok, dík :-) mě to přepadlo teď, když mi choděj přihlášky od "bezprizorních" ... tak jsem se zajímal :-)

Offline MaUr

  • ****
  • Příspěvků: 327
  • Karma: +29/-7
    • http://espdog.wbs.cz/
    • E-mail
Re:Aktivní licence 2016/2017
« Odpověď #12 kdy: 06 Říjen, 2016, 14:18 »
Jasné  :)  Právě proto by měly všechny kluby poslat na jaře aktualizaci. Já porovnám seznam zaslaný předsedou se seznamem na mushing.cz a jakmile tam někoho nemáš a není domluven převod do jiného klubu, tak ho z klubu převedu do "bez klubu".

Bezprizorní.....jasný máš pravdu, to věřím. Lidé se moc nezajímají co se děje a většina ani neví, že jejich klub vlastně nefunguje. Teď se hodně lidi začalo zajímat jen díky povinnosti mít aktivní licenci na danou sezonu. A stále je dost těch, kteří toto zjistí, až poté co jim pořadatel závodu řekne, že nemohou startovat, neb nemají aktivní licenci. To máš vidět, jak se pak všichni zajímají. Chvilku to bude asi trvat, než se to zaběhne.....


Online xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 58020
  • Karma: +0/-0
Re:Aktivní licence 2016/2017
« Odpověď #14 kdy: 03 Listopad, 2023, 07:02 »
audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru