Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 nález zbídačený ESP o. Domažlice

Autor Téma: nález zbídačený ESP o. Domažlice  (Přečteno 194432 krát)

0 uživatelů a 28 Hostů prohlíží toto téma.

Offline Hanaka

  • **
  • Příspěvků: 53
  • Karma: +4/-18
    • E-mail
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #300 kdy: 02 Únor, 2010, 21:24 »
pro MiVa: máš příliš málo psů než aby jsi pochopil,že někteří jsou k ničemu, já mám jen jednoho, tak to také nechápu!!! Většina z mushingu dává  psy k dispozisi jiným, pokud se jim nehodí, ale jsou druzí, kteří nechají MATKU PŘÍRODU, ať se postará.Ber to tak.Většinou, když je zdravotní problém, jdou k vetovi, pak jsou ti druzí.Ale to již není o lásce k mushingu, ale o uspokojování vlastních potřeb, jestli se projedu v poho nebo jestli jim to nějaká BESTIE zkazí.Je to tak, jako v lidském životě. Jsou totální  duševní asociálové a např. týrají své děti, které jim životní sny nesplnily a nejsou mezi nimi negramoti - to jsi  poznal i z přízpěvků R.H. a jeho kámoše.Absolutně inteligentní názory, které si ale odporují se skutečností.Tak ahoj a teď místo abych šla k Tobě do kanálu, jsem ráda, že si to někdo z těch dotyčných přečetl.

cheynnee

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #301 kdy: 03 Únor, 2010, 02:14 »
Dobry vecer. Chtela bych jen trosku uvest veci na pravou miru. Hafani, kteri jeste hledaji sve nove panicky jsou na strankach utulku, ale opravdu se jeste nachazeji u Hellera. Cekalo se na odezvu pripadnych zajemcu a zbyle pejsky rozmistime do utulku. Jedna se o tri psy. Fenky uz maji svuj azyl u pani Petry, kde je o ne dobre postarano! Pro slecnu, ktera mela zajem o fenku c. 1: Slecno, psala jsem vam sms, jestli jeste mate zajem se na fenku prijet podivat, kdyz neprisla odezva, bylo  mem zajmu, fenky postoupit co nejrychleji zajemcum jinym a to byla pani Olina! Pokud ma nekdo zajem o zbyvajici 3 hafany, ozvete se na tel. c. 721 109 134 nebo na tel. pana Bobala, ktery najdete na web strankach utulku u Smudliny, kde je take cislo konta na ktere muzete prispet. Konto bude slouzit na vet. peci Sola a na stravu, pripadne poplatek za pejska, ktereho budeme muset umistit do utulku. Sam pan Bobal dovezl Hellerovi maso pro psy a tudiz si od nej absolutne nezaslouzi kritiku!!! Dekuji vsem, kteri se rozhodli hafanum finacne pomoci a timto prispevkem se s vami vsemi loucim. Pokud budete mit zajem o pejsky, budu dostupna na vyse uvedenem cisle. Jitka Polackova

Offline Elina

  • **
  • Příspěvků: 79
  • Karma: +4/-14
    • E-mail
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #302 kdy: 03 Únor, 2010, 08:29 »
 ;D cheynnee bohužel mi žádná sms nedorazila, ale je asi zbytečné to dále rozebírat.

Offline dejavu

  • *
  • Příspěvků: 17
  • Karma: +0/-0
    • Seznam útulků
    • E-mail
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #303 kdy: 03 Únor, 2010, 09:16 »
No, asi se někde něco pokazilo cestou, to se občas stane, ale nebylo by tedy možné fenečku převést od Petry k Elině a místo ní tam odvézt pejska?

Romana Bieliková

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #304 kdy: 03 Únor, 2010, 14:52 »

Takže vážení,právě se vracím od Radka Hellera a všechny co zajímá pravda mají možnost brnknout.Pouze osobně!!Za sebe vás chci požádat-skončete se zlobou a napadáním.Radek kohokoliv přivítá,máte možnost vše posoudit na vlastní oči.Nebo alespoň zde http://romanabielikova.rajce.idnes.cz/Psi_Radka_Hellera_dnes_dopoledne_03.02.2010/S Radkem jsem mluvila a jsem přesvědčená,že ho tato událost mrzí. Radek se snaží aby bylo vše co nejdříve opět v pořádku. Po dohodě s paní Císlerovou z odboru žp si vezu Haynýho(3pes) domů ,i když dle mého názoru zbytečně.Tento pejsek nás mile přivítal,aniž by jevil známky strachu či stresu.S Lentilkou si pobude 2 měsíce a jakmile bude mít Radek dozařízené nové bydlení pro hafíky - pejska mu vrátím. To co jsem dnes viděla podle mě rozhodně není na smetení ze zeměkoule tak,jak zde po tom někteří volají.Mrzí mě za sebe ,že jsme nemohli přijet  pomoc dříve.Důvodem byl časově náročný Šediváček. S pozdravem Romana

wonouš

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #305 kdy: 03 Únor, 2010, 15:31 »
Zdravím, nevím zda si znás děláte sradndu! Na NOVE jsme vyděli ty žebra psů a  dál i fotky! A Solo, nebo jak jse jmenuje mluví  na fotkách sám za sebe! A nemoc, to je dobrá výmluva pro každého! A pak za 10dní psa vykrmíte k nepoznání. A když jste takoví kamarádi, kdo ví zda jste je nev..., vždyť jsou někteří podobní jak vejce vejci. Zda tyto bafani  jsou vůbec jeho.  W.

Cigi

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #306 kdy: 03 Únor, 2010, 21:07 »
No, jestli má někoho přesvědčit bezva současný stav smečky z fotek paní/slečny Bielikové, tak to má být žert? Vždyť třeba tento pes  je vychrtlý stejně jak Solo, jen je chlupatější. A ostatních hubeňourů je mi taky moc líto.
No mě jste teda nepřesvědčila, i když jsem tedy doufala.
http://romanabielikova.rajce.idnes.cz/Psi_Radka_Hellera_dnes_dopoledne_03.02.2010/#P1050943.JPG

scot

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #307 kdy: 03 Únor, 2010, 22:13 »
diskuse kde to nikdo Hellerovi nebaští narozdíl odtud:


http://www.cz-pes.cz/diskuse/10_10593_0.html

Offline Qba

  • **
  • Příspěvků: 82
  • Karma: +7/-9
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #308 kdy: 03 Únor, 2010, 22:39 »
Mám doma (podotýkám jediného) psa - a nebýt chlupatější, vypadá na fotce ještě hůř než ten "vychrtlý" na http://romanabielikova.rajce.idnes.cz/Psi_Radka_Hellera_dnes_dopoledne_03.02.2010/#P1050943.JPG. Prostě se nedá vykrmit. Leda bych ho futroval trychtýřem... Pošlete na mě taky Novu? A rovnou říkám, že misku s vodou u něj taky nenajdete - to by se v záběrech moc pěkně vyjímalo! Protože ji prostě v zimě ignoruje a radši žere sníh.

Radka Hellera neznám a názor na něj nemám jednoznačný. Co je ale neoddiskutovatelné je že:
- k sobě pustil televizi - nepráskl jim dveřma před kamerou, ale spolupracoval. Není to úplně běžné v podobných případech...
- "přišel" i sem a odpovídal do diskuse - taky ne zcela všední přístup někoho, kdo je virtuálně lynčován...

Na druhou stranu - pokud bych byl na jeho místě a bral maso od Vetamixu jak píše - není nic jednoduššího než naskenovat dodáky za poslední půlrok (nebo udělat screenshoty z historie objednávek na webu) a někde je vyvěsit na netu. A sklaplo by všem. Tedy s výjimkou "milovníků zvířat", co chtějí kamenovat, protože už si dlouho na nikoho nehodili a mají absťák...

A navíc - sorry, ale příspěvky (duplikovaných) hostů nebo těch, co se zaregistrovali od začátku kauzy a přispívají jen do ní (viď, dejavu a cheynnee  ;D ), ztráci trochu na důverohodnosti...  :P

Offline martinez

  • *
  • Příspěvků: 24
  • Karma: +1/-0
  • I cesta...může být cíl
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #309 kdy: 03 Únor, 2010, 22:51 »
Trochu osvěty: Radek jezdí dlouhé tratě. Psi na takovéto výkony jsou šlachovití a hubení standartně. Nepleťte si pojmy podvýživený a šlachovitý! Postavte vedle nich psy běhající sprinty a uvidíte velký rozdíl. Ale to je naprosto v pořádku! Jako když postavíte vedle sebe Kipketera a Powela. Je snad Kip. týranej? ??? Navíc si tady pletete Sola s Benem.
Nechtěl jsem sem vůbec vstupovat, ale tyhle třesky plesky nactiutrhačů a jinejch wonoušů mě už nadzvedly. Pro ně budou moje postřehy sice jen házením hrachu, ale ti ostatní si z toho snad něco vezmou.
(pokračování zítra)
PS:Romano klid. 8)
Martin K.

Offline Tchor

  • *
  • Příspěvků: 6
  • Karma: +0/-0
    • E-mail
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #310 kdy: 03 Únor, 2010, 23:03 »
Puvodne jsem vubec do tehle diskuze nechtel zasahovat, (taky jsem jede z lidi kteri se na tohle forum prihlasili a kuli tehle kauze) ale to co se tu deje me opravdu uz zvedlo ze zidle. Sice delam se psama jinej sport, ale pohybuju se mezi psama vic jak dvacet let a od psu potrebuju taky vykon.

1) Kratkosrsty zvire v mrazech jako jsou letos potrebuje minimalne zateplenou boudu pro udrzeni telesne teploty, mnohem prospesnejsi je bouda vytapena alespon na teplotu cca 5 stupnu, protoze psovi trva pomerne dlouho nez i zateplenou vymrzlou boudu vyhreje.
2) zvire hubeny kuli vykonu vypada jinak nez zvire hubeny pro nedostatek energeticky vydatneho krmeni
3) nektery ty zvirata maji na nohach znamky krivice pri vyvoji rozhodne to nesvedci o rozumne strave pri odrustani.
4)pomerne hluboky odreniny na mnoha mistech u nekolika psu taky nesvedci o prikladne peci o ty zvirata.
5)atd.

PS: Prezdivka dejavu je na netu mezi pejskarema znama minimalne od 1995 roku (stejne jako moje prezdivka) pouziva ji jedna konkretni osoba ktera ma s praci s tejranema zviratama uz minimalne 30let praxe.

Offline Tchor

  • *
  • Příspěvků: 6
  • Karma: +0/-0
    • E-mail
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #311 kdy: 03 Únor, 2010, 23:05 »
Trochu osvěty: Radek jezdí dlouhé tratě. Psi na takovéto výkony jsou šlachovití a hubení standartně. Nepleťte si pojmy podvýživený a šlachovitý

Ty zvirata na fotkach maji atrofovany svaly na nohach to neni slachovitost vytrvalostniho psa.

cheynnee

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #312 kdy: 04 Únor, 2010, 01:26 »
Pro Qba: Pisu sama za sebe. Jsem sousedkou pana Hellera a cele deni mam opravdu z prvni ruky. Jsem v novinach na fotkach s peskem, ktereho jsem od Hellera sama odvedla a i v televizi jsem to ja! Nemam zde zadne dve identity. Prihlasila jsem se sem kvuli tomu, ze jsem verila, ze tu najdu nove pany pro psy, kterym je treba najit novy domov, ze zde je vice lidi se zkusenostmi se psy tohoto typu! Nevim, kdo jste, ale nic vam nebranilo mi zavolat a zjistit, jak se veci maji. Neresim Vas, ale ty psy, ktere mam denne na ocich a pomoc potrebuji! Klidne se ozvete, rada si dam tu praci a vse vam do detailu objasnim. S pozdravem. Jitka Polackova.

cheynnee

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #313 kdy: 04 Únor, 2010, 01:49 »
Pro Elinu: Netusim, jestli jste to vy, ale slecna ktera mi volala z Prahy a mela zajem o fenku/stene, chtela ji do bytu ke sve fene, ale nedomlouvala na pevno, chtela se prijet jen podivat, ode me sms dostala na cislo, ze ktereho mi volala! Vypis o doruceni mi prisel, odpoved opravdu ne. V tomto pripade se neda cekat, ale psi se musi dostat pryc co nejrychleji. Pokud jste to vy, tak doufam, ze me chapete. Diky.

Offline Elina

  • **
  • Příspěvků: 79
  • Karma: +4/-14
    • E-mail
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #314 kdy: 04 Únor, 2010, 09:27 »
Jitko máte SZ.