Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 4th FISTC - CART European Championship, v Raingers

Diskuzní fórum > Závody

4th FISTC - CART European Championship, v Raingers

(1/7) > >>

RomanH:
info o závodě na hlavní stránce časopisu. Zatím asi nikdo nechcete jet  ???

Dan:
Já určitě jedu,sem se ti hlásil a žádal o změnu ze sprintu na MID.Takže pojedu určitěna Mid se 6 AM.
Peníze pošlu co nejdříve.

VencaN:
 ;) tak se ti HABAS tímto definitivně odhlašuji, moji důchodci (i kdybych si půjčil lehkou káru) tak to s průměrkou potřebnou na bednu (si myslím tak min cca 18 - 20km/hod) nedaj... :( tou dobou sice už budem na cca 2 hod práce, ale furt v klusu (30kg/psa a tak s 12 -14km/hod)
 navíc obvyklé startovné 300Kč navýšené o 500% (sprinterum vychází 1km tratě na 100 Kč  ??? mi přijde srandovní (to asi bude vysypána trať zlatonosným pískem, nebo že by tolik stály vlajky? ) a nehodlám Frankovi M (a spol)  dělat  křoví pro slávu FISTeCu takže  pa  ;)
a někdy někde čus ;)

Dan:
Bohužel nemohu nikde najít propozice :o
Jediné co jsem našel že bude slavnostní zahájení ve čtvrtek v 19hod ;D
Kvuli příjezdu by mně zajímalo kdy bude veterinární přejímka,abych si mohl udělat nějaký plán kvuli práci.
habas prosímtě zkus něco zjistit :-*

RomanH:
http://www.facebook.com/pages/Europameisterschaft-2010-Schlittenhunde-Carts/114152438614858?ref=ts

Dane,
program je všude stejný, Příjezd ve čtvrtek nejpozději do 12.00 h. Od rána budou probíhat přejímky psů, prezentace a kontrola vybavení. Kára a její hmotnost, brzdy atd. Večer slavnostní zahájení od 19.00.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi