Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 nález zbídačený ESP o. Domažlice

Autor Téma: nález zbídačený ESP o. Domažlice  (Přečteno 194281 krát)

0 uživatelů a 8 Hostů prohlíží toto téma.

Offline eva

  • **
  • Příspěvků: 68
  • Karma: +3/-1
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #180 kdy: 25 Leden, 2010, 19:50 »
 ???tak to nechápu a proč?chtěl přec pesana umístit ,ne?sám si ho nechat nemůže,kvůli své fence rotwajlera,jak sám řekl ???

Offline Olina+Ája

  • *
  • Příspěvků: 19
  • Karma: +0/-1
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #181 kdy: 25 Leden, 2010, 20:06 »
fakt nevim -zkusila jsem telf. cisla na odkazy, ktere mi dal, ale nic nefunguje - nedostupne nebo neexistujici. vazne to nechapu :-( nabidla jsem okamzite vysetreni s vysledky do 2 nekolika hod, kdy se da mnoho podniknout, aby pes nemel nasledky hlavne se cokoli dalo lecit. jsem dosti zklamana :-)

Offline eva

  • **
  • Příspěvků: 68
  • Karma: +3/-1
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #182 kdy: 25 Leden, 2010, 20:16 »
cituji:Pokud chcete informace o tyranych hafanech z Klenci ozvete se. Mam jednoho z nich doma. Snad se nam spolecne podari najit reseni. Psi jsou v opravdu katastrofalnim stavu. 721109134



no a co tohle číslo?Třeba by bylo potřeba pomoci tomu třetímu pejskovi,o tom se nikdo nezmiňuje  ???

Offline Olina+Ája

  • *
  • Příspěvků: 19
  • Karma: +0/-1
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #183 kdy: 25 Leden, 2010, 21:00 »
prosim, zatim vydrzete - jsem v tuto chvili pripravena v brna vyjet ke kteremukoli pejskovi - vsechna uvedena cisla jsem jiz obvolala. podam zpravu, jakmile se neco hne. olina

Offline HelaL

  • Global moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 975
  • Karma: +95/-74
    • MushGo
    • E-mail
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #184 kdy: 25 Leden, 2010, 21:09 »
cituji:Pokud chcete informace o tyranych hafanech z Klenci ozvete se. Mam jednoho z nich doma. Snad se nam spolecne podari najit reseni. Psi jsou v opravdu katastrofalnim stavu. 721109134
no a co tohle číslo?Třeba by bylo potřeba pomoci tomu třetímu pejskovi,o tom se nikdo nezmiňuje  ???

Pod uvedeným číslem je paní Poláčková, která má u sebe druhého psa. Netřeba ji v tuto chvíli obtěžovat kvantem telefonátů.

Je tak laskava, že se snaží společně s místními orgány i Radkem Hellerem situaci řešit.

Přislíbila, že během zítřka by mělo být jasnější, kolik psů se vlastně bude řešit. Pak by chtěla psy nafotit a zveřejnit i s kontakty.

Zlatý člověk! Díky.

Karel Bobál

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #185 kdy: 25 Leden, 2010, 21:11 »
DOTAZ NA PANI OLINU+ÁJU !!!

Paní Olino, chci se Vás zeptat zda máte doma fenku borderterierku?
Dále proč tady píšete , že se nikomu nemůžete na uvedená čísla dovolat? Mluvila jste se mnou a já Vám předal číslo na pana starostu...
Dále se chci zeptat, Vy bydlíte v bytovce? Kam teda chcete dát ty vykoupené psy?

Děkuji za odpověď.

Offline Olina+Ája

  • *
  • Příspěvků: 19
  • Karma: +0/-1
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #186 kdy: 25 Leden, 2010, 21:16 »
pane bobále. V bytovce nebydlim, borderku nemam,psy nevykupuji - na cca 2 vyse uvedena cisla jsem se nedovolala nebo respekive uvedeni nemeli zajem na tom, abych se angazovala v okamzitem vysetreni a umisteni. S Vami jsem komunikovala ohledne prispevku, ktery jsem Vam take poslala pres ucet. Olina

Offline Olina+Ája

  • *
  • Příspěvků: 19
  • Karma: +0/-1
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #187 kdy: 25 Leden, 2010, 21:19 »
dovetek pro pana bobala. moje kamaradka ma psi hotel a ubytovnu, kde by psi byli umisteni. Olina p.s. je zajimave, ze se diskuse zacina zvrhavat proti tem, kteri chteji pomoci. doufam, ze jste stejne angazovany pane bobalei vuci tem, kteri psi skutecne tyraji

Bobál

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #188 kdy: 25 Leden, 2010, 21:35 »
Zeptal jsem se z toho důvodu, že mi volala nějaká pani Olina z Brna, která chtěla mobil na p. Hellera a že vykoupí pejsky a že tam pojede ještě dnes večer... Já jenom , aby neskončili někde v uzavřeném bytě :o, jak jsem se dozvěděl po telefonu.



návštěvník

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #189 kdy: 25 Leden, 2010, 21:42 »
Jen poznámka ke stanovám a řádům. Překvapuje mě, že sport, postavený čistě na práci psů, nemá ve svých stanovách
v tomto směru zakotvené žádné klauzule.
Nestálo by za to přehodnotit stanovy a doplnit je? Aby nebyla vaše organizace proti takovým případům tak bezzubá?
Dle stávajících stanov moc pravomocí nemáte, to je pravda. Ale není to trochu alibizmus?
Je tam pouze klauzule, že by člen neměl dělat špatné jméno (nebo tak nějak..). Toť vše.

A k těm, co by chtěli diskuzi mazat.
Je přeci dobře, že lidi nejsou lhostejní, že se o týrání mluví a že je možné posbírat poznatky, jak postupovat.
Nebo má někdo zájem na tom, aby se to ututlalo?

Offline Olina+Ája

  • *
  • Příspěvků: 19
  • Karma: +0/-1
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #190 kdy: 25 Leden, 2010, 21:48 »
pane bobále, z brna jsem, z bytu nikoli - zitra probehne na netu inzerce psiku. V pripade dotazu volejte pani Jitku Polackovou na telefonnim cisle 721 109134. Olina
p.s. psiky jsem odhodlana odvezt za ucelem klinickeho vysetreni a nasledne lecby a pote umisteni.

Petra

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #191 kdy: 25 Leden, 2010, 22:17 »
Dobry vecer,
dekuji vsem, co zase jen zbytecne netlachaji a snazi se kokretne pomoct. Jak vsichni vime, cekat na kroky vet. spravy nebo policie nema smysl...potvrdilo se mi to ve vsech kauzach tyrani psu, kterym jsem byla pritomna - viz. napr. Jarosov, Bartu mnozi vesele dal, jen se prestehovala o par km dal...
Pejsci, pro ktere chtela jen Olina meli jit ke mne - www.bully.cz, mame oplocenych 6ha, ale hlavne by byli v teple meli by plnou misku...
Petra Chlebnicanova

návštěvník

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #192 kdy: 26 Leden, 2010, 00:00 »
Myslím, že je naprosto vpořádku , že si pan Bobál ověřuje informace.
Svědčí to o jeho zodpovědnosti.

cheynnee

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #193 kdy: 26 Leden, 2010, 01:10 »
Dobry vecer vsem. Bohuzel jsem se sem driv nedostala, kvuli spouste telefonatu od zajemcu o pejsky. Chtela bych vsem rici, ze vysetrovani cele veci pokracuje a veci se zacinaji opravdu hybat. Dnes se mi podarilo domluvit se s panem Hellerem a on je ochotny, bez cekani na vyrok policie velikou cast hafanku, kteri jsou v teto chvili jeste na pozemku, darovat. Myslim, ze i on si uz uvedomil, ze po zlem se nic nesvede a i kdyz jsem na nej nastvana mozna jeste vic, nez vy vsichni, protoze to mam denne pred ocima, tak jsem kvuli hafikum vazne rada, ze se  nebude muset cekat a pejskum se tim rychleji najde dobry a laskyplny domov. Zitra bychom chteli psiky nafotit a spolu s udaji o nich je zde nabidnout novym panickum. Chci jen upozornit, ze ve spolupraci s panem Bobalem, kteremu timto patri velky dik, budeme postupovat jako u pejsku z utulku a samozrejmosti je pak nasledna mozna kontrola sverenych psu. To je jen opatreni, aby se dostali do opravdu bezvadnych podminek. Zaroven bych jeste jednou chtela uklidnit vsechny, kdo maji o pejsky obavy. O Tri ESP, kteri na tom byli velice kriticky, je ted dobre postarano a jsou pod dohledem veterinare. Verte mi, ze tato vec neutichne a nebude minimalne z me strany zametena pod stul, dokud vse nebude tak, jak ma byt. Zdravim vsechny Jitka a hafik. Pro pripadne otazky pripojuji me tel. cislo 721109134

Offline eva

  • **
  • Příspěvků: 68
  • Karma: +3/-1
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #194 kdy: 26 Leden, 2010, 08:51 »
Tak to je po dlouhé době pěkná zpráva,
hlavně,že pan Heller přišel k rozumu a tak maj pejsci šanci prožít dříve,zbytek života kvalitněji,ale měl by dát všechny pejsky,ne jen většinu. :-\Aby se celá věc za rok neopakovala. >:(
« Poslední změna: 26 Leden, 2010, 19:26 od eva »