Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 RUN GPS

Autor Téma: RUN GPS  (Přečteno 26879 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline šaman

  • ****
  • Příspěvků: 251
  • Karma: +41/-22
    • SAMAN - KENNEL
    • E-mail
RUN GPS
« kdy: 06 Listopad, 2008, 11:49 »
Ahoj, nepoužíváte někdonáhodou RUN GPS? něco mi na něm nefunguje a přivítal bych radu
Díky, šaman
nemec@os-prevent.cz
Šaman

SAMAN-KENNEL
+420 602 716 904
nemec@os-prevent.cz

Offline šaman

  • ****
  • Příspěvků: 251
  • Karma: +41/-22
    • SAMAN - KENNEL
    • E-mail
Re: RUN GPS
« Odpověď #1 kdy: 06 Listopad, 2008, 14:27 »
Záhadu už mi pomoh vyřešit Martin Vrtěl ( http://severani.cz/ ) ... šlo mi o tohle http://www.gps-sport.net/users/saman_kennel martin je na http://www.gps-sport.net/users/dacan ... Máme ještě někoho s RUN.GPS? ...jinak fakt doporučuju, jednoduchý sw pro PDA s GPS za asi 40,-dolarů...
« Poslední změna: 06 Listopad, 2008, 14:40 od šaman »
Šaman

SAMAN-KENNEL
+420 602 716 904
nemec@os-prevent.cz

Offline RadekKotesovec

  • support
  • **
  • Příspěvků: 64
  • Karma: +2/-0
    • kennel.kotesovec.info
    • E-mail
Re: RUN GPS
« Odpověď #2 kdy: 06 Listopad, 2008, 17:19 »
jdu vyzkouset ... :) - zda se, ze by to mohlo bejt presne to, co hledam... Ozi je sice dobrej, ale - se statistikama teda nic moc...
Mapy stahujete z googlemaps? Nebo daj se pouzit i nejaky jiny? (treba z oziho?)

Offline danhakl

  • ***
  • Příspěvků: 167
  • Karma: +3/-1
    • E-mail
Re: RUN GPS
« Odpověď #3 kdy: 06 Listopad, 2008, 19:03 »
Ahoj,
nevite nekdo jestli existuje nejake zarizeni naramkove - na ruku, kde by treba tento program sel pouzit?
Zvazuju koupi neceho jako treba Garmin Forerunner (...205, 305, 405).
Chtel bych neco, co mi umozni merit vzdalenost a cas a z toho vyplyvajici veci. Abych mohl pri behu kontrolovat tempo...atd.

Offline Buráci

  • ***
  • Příspěvků: 122
  • Karma: +3/-9
    • Honzíkův blog
Re: RUN GPS
« Odpověď #4 kdy: 06 Listopad, 2008, 20:17 »

Offline danhakl

  • ***
  • Příspěvků: 167
  • Karma: +3/-1
    • E-mail
Re: RUN GPS
« Odpověď #5 kdy: 06 Listopad, 2008, 20:20 »
jojo. dik. to jsem cetl. ja myslel, jestli nekdo nezna neco podobnyho ale levnejsiho. treba neco jako gps modul do kapsy (ledvinky) propojenej bezdratove s nejakejma hodinkama, ktery ukazujou ty udaje. a aby to stalo tak petikilo   ;D

Offline šaman

  • ****
  • Příspěvků: 251
  • Karma: +41/-22
    • SAMAN - KENNEL
    • E-mail
Re: RUN GPS
« Odpověď #6 kdy: 07 Listopad, 2008, 09:59 »
na run.gps.net najdeš i nějaká zařízení na ruku, ale za pětikilo to nebude...
Pro Radka K. - mapy jsem ještě nestahoval, do PDA jen nasoukám data při tréninku, pak je dám jednoduše na web a tam už je vše automaticky. Zřídíš si profil, který bez jak=éhokoli nastavení vypadá jako ten můj. Já i Martin jsem zkoušeli spoustu jiných softů, ale run.gps se jeví jako nejlepší. Zkus to.
šaman
Šaman

SAMAN-KENNEL
+420 602 716 904
nemec@os-prevent.cz

martin

  • Host
Re: RUN GPS
« Odpověď #7 kdy: 07 Listopad, 2008, 10:05 »
plus minus petikilo stoji jen ten soft :-)

ad radek) je to kompatibilni jak s googlemaps tak googleearth, ostatni sem nezkousel, resp. nezjistoval, pac to jako navigon nepouzivam, ale primo na jejich webu si muzes stahnout manual a tam to snad dohledas...

Offline RadekKotesovec

  • support
  • **
  • Příspěvků: 64
  • Karma: +2/-0
    • kennel.kotesovec.info
    • E-mail
Re: RUN GPS
« Odpověď #8 kdy: 07 Listopad, 2008, 11:53 »
nainstaloval, vyzkousel... mno, a jsem chudsi o 40 dolaru :D - je to presne to, co jsem shanel :) - chybi mi jen jedina vec, jakesi 'replay' na pristroji (zrychlene... apod.), ale to je 'blbustka navic', neni potreba...
Jen by to chtelo neco udelat s tim hlasenim kalorii...  ;D
Jinak - i na pristroji by bylo fajn mit nejakou normalni mapu, zkousel jsem stahovat ty jejich, ale... to je hlavne na silnice :(

Offline Djihad

  • ****
  • Příspěvků: 457
  • Karma: +42/-23
  • Zkušenosti jsou nepřenosné.
    • www.sleddogs.cz
    • E-mail
Re: RUN GPS
« Odpověď #9 kdy: 07 Listopad, 2008, 12:42 »
Jen ještě pro doplnění, alternativa -
MySportTraining + VidaOne GPS,
další je GPS Tuner (i česky).
Nejstabinější  a nejméně energeticky náročný prošel předloni testy MySportTraining, (externí modul GPS a MDA Compact).
Run GPS, a GPS Tuner, padaly, žrali baterky, ono v mrazech je každé procento baterie potřeba( 3-4.hody tréninku, + poslech muziky do sluchátek.)
MySport má ovšem jen možnost mapy pouze upload na web, a prohlížení doma v teple, zapisuje data v pda do vlastního kalendáře a má i velký výběr nastavení statistik.
GPS tuner zase i tvorbu vlastních map do pda, není vázán na Earth nebo GoogleMaps. Má vlastní editor map pro PC. Platí se zvlášt.
Takže každý si vybere jaký s mu hodí podle toho jaký je hračička.
-17 x Alaskan husky/ESP, L.P.1996
-Unlimited MID a LONG, komerční jízdy se psy
-krmím masem
-nerozumím dogtrekingu, caniccrossu, bikejoringu, skijoringu, služeb. výcviku a výstavám
-miluji zrzky



martin

  • Host
Re: RUN GPS
« Odpověď #10 kdy: 07 Listopad, 2008, 14:05 »
Jen by to chtelo neco udelat s tim hlasenim kalorii...

mam dojem, ze hlaseni (co a po jake dobe) jde nastavit nekde v options...

Offline Djihad

  • ****
  • Příspěvků: 457
  • Karma: +42/-23
  • Zkušenosti jsou nepřenosné.
    • www.sleddogs.cz
    • E-mail
Re: RUN GPS
« Odpověď #11 kdy: 07 Listopad, 2008, 14:52 »
Jde vypnout uplně. Kdysi jsem měl i čísla i hlášky namluvené česky, jen musíte nechat původní názvy souborů. No a PDA nemusí ani z kapsy. Ale žere to baterky.
-17 x Alaskan husky/ESP, L.P.1996
-Unlimited MID a LONG, komerční jízdy se psy
-krmím masem
-nerozumím dogtrekingu, caniccrossu, bikejoringu, skijoringu, služeb. výcviku a výstavám
-miluji zrzky



martin

  • Host
Re: RUN GPS
« Odpověď #12 kdy: 07 Listopad, 2008, 15:32 »
Jde vypnout uplně.

ano, jde-li nastavit, mel by jit i vypnout :-)
hlaseni treba jen casu a km po volitelne dobe zatim vyuzivam, alepson clovek vi, jak dlouho uz jede...

to djihad: zkousel si kolik ti vydrzi ciste jen gps, vyply vse ostatni, v zime? a jaky to pda mas?

Offline cztweety

  • *
  • Příspěvků: 19
  • Karma: +0/-0
    • cztweety
    • E-mail
Re: RUN GPS
« Odpověď #13 kdy: 07 Listopad, 2008, 16:05 »
To vypada zajimave  ;) V jakem formatu to ukladu trasu ?

Me PDA neprijde moc bytelne  :(  ja radsi primo GPS od Garmina, takze evidenci vedu v MapSource, ale tohle umoznuje sledovat zajimave informace   :)

Offline RadekKotesovec

  • support
  • **
  • Příspěvků: 64
  • Karma: +2/-0
    • kennel.kotesovec.info
    • E-mail
Re: RUN GPS
« Odpověď #14 kdy: 07 Listopad, 2008, 16:22 »
To vypada zajimave  ;) V jakem formatu to ukladu trasu ?

Me PDA neprijde moc bytelne  :(  ja radsi primo GPS od Garmina, takze evidenci vedu v MapSource, ale tohle umoznuje sledovat zajimave informace   :)
Prakticky jakykoli format, co se da pouzit... GPX, KML or CSV, nejvic pouzitelny je asi KML ...
Zalezi 'jake PDA', popr. jakej obal na nej zvolis... Treba na HTC TyTN2 - Kaiser se da poridit hlinikove pouzdro, mobil mi prezil i zasah naplno rozjetym ocelovym kotoucem od motorove kosy (behem pripravy trati mi mobil vypadnul z kapsy a nasledne byl prejet motorovou kosou :D )