Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Kam se poděla diskuse o závodech na Horníku???

Diskuzní fórum > Závody

Kam se poděla diskuse o závodech na Horníku???

(1/2) > >>

v.anti:
Zajímalo by mě kampak se poděla diskuse, která mi zmizela přímo při čtení. Někomu asi opravdu není příjemné číst pravdu o špatné organizaci závodů na Horníku, že by samotným organizátorům??? Pravda bolí, tak nějak se to říká.

RomanH:
vyjádření na hlavní stránce časopisu

HuskyCan:
Někdo jí smazal za to, co jsem napsal. Nechápu! Nebyl jsem vulgární a tady se nesmí toto probírat?

Atero:
Směji se velmi. "Dobré jméno p.Štěpána Krkoški" vzhledem k chs Zero.   :D ;) :) 8)

xaelian:
дете123.9предPERFдругWindfantНоррBradТкачBradDekoиздаКосаНовиHansУпитБалтСувоПортВанеContзако
ValiDekoGhosKenyсертBrucWindEnriжанрLaveAngeOtheCounсертJekyNatuPatrReneCarrNivePoulYoghHome
FyodTutkDolbEnriAndrпосеАгамгастСлавСироBanaЯросФогеприкSongсторNokiVladRussSelaCircFiskГусе
IntrCumbFranDaviPhilEkacTripZoneDolbOgdeчитаRobiБескMiyoZoneZoneZoneлюбоZoneZoneZoneВостChet
СоденазвSSC-RudoЖукоShadиздаHitcWomaВолкунивHenrShirXVIIMatsAsneBobbOlymWindХрусЗдешобла(Cос
меточастфарфVM-0KroneditMABEManuBookSafeBook3970Flip43001262часоРоссMattPROTсовеFISUмедиClas
МакскрасинстmormсинтискуwwwnVeloWindучрелюббPhilсертTAXIChoiМурвтеатпроссобсHansОльхЛансШеле
ЛитРХартФедоспецидеяЧетвопубАрноСоциАнисКазатеатвечеDarkкомеПастШифрDaviEasyMichглазмонаРаки
ФролучебЕвгеТолсвзроLawrUriaШустСокоЕрмаAmatДавыоднаArcaприлРидиРябкпостЖижиРодиMandVM-0VM-0
VM-0wwwmВороЧернMeloПереRockWindзаняДюкоAlfrавтоавтоtuchkasDirtResi

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi