Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Bike se dvěma psy

Diskuzní fórum > Co se jinam nevešlo

Bike se dvěma psy

(1/7) > >>

Katkak:
Zdravím, mám takový menší dotaz :). Neuvažovalo se někdy o otevření kategorie bike se dvojkou? Ke kolobce mám velký respekt, vysekala bych se v první zatáčce, ale pokud to mladýho bude fakt bavit, bylo by mi líto jednoho z nich nechávat na stakeoutu  :)

Profesor:
no, z vlastní zkušenosti ...  ;D je to DOST o hubu, pokud to nejsou jorkšíři nebo něco takovýho. neubrzdíš to, hůř se z toho vystupuje. máš-li respekt ke kolobce (taky ji nemusím), vem trojkolku ...

Katkak:

--- Citace: Profesor  30 Říjen, 2012, 21:38 ---no, z vlastní zkušenosti ...  ;D je to DOST o hubu, pokud to nejsou jorkšíři nebo něco takovýho. neubrzdíš to, hůř se z toho vystupuje. máš-li respekt ke kolobce (taky ji nemusím), vem trojkolku ...

--- Konce citace ---
trojkolku by nedali   :D jedno je mix bordera x beardeta, už závodící, a mladej vypadá, že ho to taky bude bavit, ale to je zas mix bordery, vipeta a bůhvíčeho, takže má tak 10 kilo  ;D

VencaN:
 :) v prehistorii (88-89?) jsem jezdil na skládačce se 3 SH  ;) (a LaBro s 3 AM na ukrajině) nízko sedačku, že jsi si jen stoupla a kolo odfrčelo než se někde seklo  ;D ,ale tato událost se stala 1x (maximálně 2 x za  ??? )... za to se 4 už to fakt nešlo ...tak jsem musel koupit svou první káru od Jardy Komína  ;)
takže s tou dvojkou cos popsala (navíc snadno "vycepovatelnou") to dáš v pohodě  ;)

Katkak:

--- Citace: VencaN  30 Říjen, 2012, 23:12 --- :) v prehistorii (88-89?) jsem jezdil na skládačce se 3 SH  ;) (a LaBro s 3 AM na ukrajině) nízko sedačku, že jsi si jen stoupla a kolo odfrčelo než se někde seklo  ;D ,ale tato událost se stala 1x (maximálně 2 x za  ??? )... za to se 4 už to fakt nešlo ...tak jsem musel koupit svou první káru od Jardy Komína  ;)
takže s tou dvojkou cos popsala (navíc snadno "vycepovatelnou") to dáš v pohodě  ;)

--- Konce citace ---
Tak představa 4 AM před kolem je dost vtipná  :D.
Jasný, venku je to v pohodě, navíc ta starší kdyžtak mladýho zatočí  ;D, myslela jsem to spíš na závody, kde se vypisuje jen kolo s jedním psem a mladej bude muset zůstavat.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi