Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 výpomoc svazu

Autor Téma: výpomoc svazu  (Přečteno 20116 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Siberian Husky Kennel V pohybu

  • ***
  • Příspěvků: 122
  • Karma: +7/-11
    • SH Kennel "V pohybu"
    • E-mail
Re:výpomoc svazu
« Odpověď #30 kdy: 03 Únor, 2015, 08:30 »
Snažím se to tu sledovat, ale ještě sem tu nenašel inzerát že by naše organizace hledala ochotného šikovného nadšence pro plnění zmíněných ukolů.. Vždyt takových lidí by se tu určitě pár našlo, i pro nějakého vysokoškoláka by to mohla být zajímavá praxe, to se mi nějak nechce zdát.. a to nemluvím o odměně 25 000 čistého..
Tom Kubín

606 258 301

http://vpohybu.webnode.cz

Offline manra

  • *
  • Příspěvků: 20
  • Karma: +7/-3
    • E-mail
Re:výpomoc svazu
« Odpověď #31 kdy: 03 Únor, 2015, 09:49 »
A toaletní papír !!!!

anča

  • Host
Re:výpomoc svazu
« Odpověď #32 kdy: 03 Únor, 2015, 10:16 »
Takže vlastně z jednoho dotazu Janičky Zetkové, zda se bude vracet startovné, už máme rozpočet na 3 miliony za kancelář o třech lidech, to si z nás paní Helenko asi děláte pr..., že? Pracuju celý život jako ekonom, i pro sportovní organizace, kde jim vše funguje tak jak má včetně ww stránek, závodů apod. a zvláštní je, že takový rozpočet na IT služby a kancelář nemají. 

Offline HelaL

  • Global moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 975
  • Karma: +95/-74
    • MushGo
    • E-mail
Re:výpomoc svazu
« Odpověď #33 kdy: 03 Únor, 2015, 10:30 »
Takže vlastně z jednoho dotazu Janičky Zetkové, zda se bude vracet startovné, už máme rozpočet na 3 miliony za kancelář o třech lidech, to si z nás paní Helenko asi děláte pr..., že? Pracuju celý život jako ekonom, i pro sportovní organizace, kde jim vše funguje tak jak má včetně ww stránek, závodů apod. a zvláštní je, že takový rozpočet na IT služby a kancelář nemají.

Mažu co jsem vložila, nejsem ekonom, personalista, nehodlám se tu s nikým boxovat. Za každý pokus něco vysvětlit dostane člověk do nosu. :D ..Ráda pokecám s odborníkem ..raděj osobně .. je super že jsou party, kde všechno vyřešili a lze jim gratulovat!


Jink zpět k nám  - pro mne mushing není bitva u klávesnice na diskusi, pokud chci něco někam posunout, musím osobně - na co dosáhnu... a bitky na diskusi (s anonymy co překrucují slovíčka :) ) jsou slepou cestou. Mějte se báječně, doufám že tu pár dní nebudu :D
« Poslední změna: 03 Únor, 2015, 10:42 od HelaL »

Jana Francová

  • Host
Re:výpomoc svazu
« Odpověď #34 kdy: 03 Únor, 2015, 13:40 »
Dobrý den.

s mushingem nemám nic společného, jen se občas s rodinou jedeme podívat na závody v okolí. Psy nemáme, ale tento sport se nám líbí.
Veškerou diskuzi sleduji již několik let. Poctivě. A velmi se bavím. Lidi, kteří sem píšou osobně neznám, ale u některých příspěvků poznám autora, aniž bych věděla, kdo to jím je.
Upřímně, 300000 za fungující web? To je fakt přestřelené. Akorát jsem nikde nenašla vlákno, kde by bylo napsáno, že se uvažuje o novém webu, že jsou tyto a tyto požadavky.  Jistě by se mezi mushery našel někdo, kdo se programování věnuje a práci by nacenil. A nevěřím, že by se našel jeden, každý má známého…takže jupí, když to bude příliš drahé, máte odrazový můstek a není problém poptat firmu mimo mushing. Jen je potřeba definovat požadavky – a to je kámen úrazu. Kdo to udělá-vedení? má se to připomenout za rok na schůzi….?
Promiňte, ale odkontrolovat platby – zaplatil-nezaplatil – vzhledem k tomu, že se platí jednou za rok, tak to vidím na maximálně na 12 hodin ročně a to ještě u sledování televize.
Víte, vedení stále píše, že to nejde, „ Sulika“ každého vyzývá , ať jde něco dělat. Ale způsobem, jakým někoho vyzývá – tento způsob už rovnou otráví každého, kdo by nad tím uvažoval. Nikde jsem nečetla (a to diskuzi čtu opravdu každý den), slovíčko prosím. Myslím, že kdyby vzniklo vlákno, kde bude vypsáno, co je potřeba a s čím je potřeba pomoci (a bylo tam to zmiňované prosím a ne – můžeš to dělat, ale budeš muset do Nymburka  a o víkendech…. A musíš a musíš….) dobrovolníci se jistě najdou.
Sama za sebe musím říci, že si myslím, že nikomu nejde o 200Kč jako takových, ale o způsob, jakým se dozvěděli, že to mají zaplatit. Přišel hromadný email všem členům s požadavkem a vysvětlením? Asi ne, když vedení nemá emaily na členy, pže se dlouho neviděli.
Zkuste najít člověka na částečný úvazek, zkuste popsat náplň práce a uvidí se, zda je to reálné či ne. Potom se dá uvažovat o rozšíření úvazku….
Určitě někdo z členů umí mzdové účetnictví – povede-li toho jednoho zaměstnance, zabere mu to, když to přepísknu, hodinu měsíčně. A určitě to rád povede zdarma.
Stejně tak finanční účetnictví – když mu výše zmiňovaný zaměstnanec bude připravovat podklady, jistě to zvládnou, a to bez vícenákladů.
Ale chybí zde ten přístup, prosím, potřebujeme pomoc. Jasně, těžko se prosí o pomoc a těžko se přiznává, že se něco nezvládá, ale to je to, co chybí vedení. Nevím, jak to nazvat – pokora?
Vlastně po čtení si říkám, ještě, že nemáte dvakrát či třikrát větší základnu, to by se opravdu nedalo zvládnout.
Mějte hezký den a přeji hodně úspěchů, třeba na zmiňovaném MS Německo 2015

Offline Weru

  • ***
  • Příspěvků: 100
  • Karma: +12/-7
    • Dog-sport
    • E-mail
Re:výpomoc svazu
« Odpověď #35 kdy: 03 Únor, 2015, 14:09 »
V předchozím příspěvku to bylo hezky shrnuto. Očividně to jde vidět i navenek. Pokud by byla snaha rozšířit základny pomocníků, cesta by se jistě našla. I málo by přispělo k lepší funkčnosti. Každopádně vedení už dost lidí odmítlo i přímé a osobní nabídky pomoci. Proč?
No každopádně můj mail je navratilova.verca@gmail.com. Není tak těžké ho najít, vzhledem k fungující canicrossové skupině a vlastně ho mám vyplněný i v profilu zde na mushingu :-)
Veronika Navrátilová

Offline sulika

  • STK
  • *
  • Příspěvků: 313
  • Karma: +20/-42
    • www.zerodc.cz
Re:výpomoc svazu
« Odpověď #36 kdy: 03 Únor, 2015, 19:29 »
Dík Weru za mail . Komunikaci stáhneme na jiný kanál  ;)

Offline sulika

  • STK
  • *
  • Příspěvků: 313
  • Karma: +20/-42
    • www.zerodc.cz
Re:výpomoc svazu
« Odpověď #37 kdy: 03 Únor, 2015, 19:49 »
Pro Janu Francovou.

Výzva ke spolupráci je těžká věc. Všichni slíbí , někdo splní zčásti , někdo poprvé , podruhé dobře a potom ticho. Nakonec v tom člověk opět lítá sám , resp. s lidma kteří to vláčeli za sebou vždy. A internetové výkřiky , to jsou jen výkřiky. Finále je stejně vždycky u osvědčených "pitomců".  :-[

Rozesílání e-mailů lidem aby splnili svoji malinkatou povinnost? Je tady mnoho let osvědčený komunikační kanál kde to vždy je . A letos to nebylo poprvé , takže jsme dospělí ?

Ceny webu.
Web by měl být vlastně e-shop. Nevím jak se živíte , ale mně e-shop mimo jiné mnoho let živí a ne špatně. Takže o cenách stavby takového webu trochu něco málo vím , neboť to platím.

Hezký večer

P.S.

cením si , že jste se podepsala  ;)

Offline manra

  • *
  • Příspěvků: 20
  • Karma: +7/-3
    • E-mail
Re:výpomoc svazu
« Odpověď #38 kdy: 03 Únor, 2015, 20:05 »
HUSKIES DĚKUJI!!!
Je to tu jak za totáče. Zase se vše překrucuje. problém se neřeší. A manipulace je, lživá tvrzení o anonymitě. Každý kdo sem píše, musí dát jméno a email. Přestaňte z nás dělat opice, které včera slezly ze stromu.

Offline sulika

  • STK
  • *
  • Příspěvků: 313
  • Karma: +20/-42
    • www.zerodc.cz
Re:výpomoc svazu
« Odpověď #39 kdy: 03 Únor, 2015, 20:59 »
Manro , já nevidím víc než ty . Tady to vlastní a spravuje Tombru. Nemám žádná oprávnění sledovat pisatele příspěvků a po pravdě řečeno ,  u těch které neznám si držím trochu odstup. Nikdy jsem se po autorech nesháněl a ani nebudu . Prostě mně to nezajímá.

Je to tak admine?

anča

  • Host
Re:výpomoc svazu
« Odpověď #40 kdy: 03 Únor, 2015, 21:11 »
Jestli je to kvůli mně, omlouvám se, že jsem se nepodepsala - ono se pak neví, komu má být voláno, nebo o co jde? Třeba o to lidi ani nestojí, to vás nenapadlo? Ono by bylo možná užitečnější než se zdržovat neustálým telefonováním rebelům, třeba konečně zformulovat zápis ze schůze. Jinak taková věc, kolik se kde platí za IT služby apod. je vlastně úplně jedno, moje peníze to nejsou.
Přeji všem krásný večer, Anna Seifertová.

Offline manra

  • *
  • Příspěvků: 20
  • Karma: +7/-3
    • E-mail
Re:výpomoc svazu
« Odpověď #41 kdy: 03 Únor, 2015, 21:15 »
Děkuji za vysvětlení, bohužel, pokud email vidí admin, pak to není anonymní a nic to nemění,že to nevidíte vy.

Offline sulika

  • STK
  • *
  • Příspěvků: 313
  • Karma: +20/-42
    • www.zerodc.cz
Re:výpomoc svazu
« Odpověď #42 kdy: 03 Únor, 2015, 21:21 »
Pro Anču , já jsem nikomu nikdy nevolal . Ti co mně znají vědí , že své problémy umím řešit tváří v tvář. A o penězích za web ? Ještě se nikomu nic nezaplatilo a nezaplatí , dokud nebudeme znát nejlepší nabídky.
« Poslední změna: 03 Únor, 2015, 21:33 od sulika »

Offline manra

  • *
  • Příspěvků: 20
  • Karma: +7/-3
    • E-mail
Re:výpomoc svazu
« Odpověď #43 kdy: 04 Únor, 2015, 07:14 »
Tak je to správné, tak to má být. Kázeň musí být. Navrhuji odebrání tříkolky, při dalším prohřešku odebrat postroje a kotvu. Zákaz v příští sezóně přispívat na web.
Tato diskuse je už trošku moc pod mojí úroveň, takže se jí nemíním účastnit.
Sláva vedení . SLÁVA, SLÁVA, SLÁVA !!!
Čest práci, držte hubu a krok a nikdy jinak.
Prosím nevolat, škvarky nepotřebuji.

Offline manra

  • *
  • Příspěvků: 20
  • Karma: +7/-3
    • E-mail
Re:výpomoc svazu
« Odpověď #44 kdy: 04 Únor, 2015, 09:39 »
Jo a máme tu oblíbenou disciplínu: mazání příspěvků.