Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Očkování proti vzteklině na 3 roky

Autor Téma: Očkování proti vzteklině na 3 roky  (Přečteno 6317 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline MaUr

  • ****
  • Příspěvků: 327
  • Karma: +29/-7
    • http://espdog.wbs.cz/
    • E-mail
Očkování proti vzteklině na 3 roky
« kdy: 17 Listopad, 2014, 11:25 »
Jaké máte zkušenosti s očkováním proti vzteklině na 3 roky? Můj veterinář mi aplikoval očkovací látku na 3 roky a přesvědčoval mě, že je to v dnešní době normální, že látka na tak dlouhou dobu je všude uznávaná. Na ostatní očkování chodím co rok. Teď mi však bylo sděleno zahraničním veterinářem, že očkování na 3 roky mi platí pouze v mém státě kde bydlím, což je ČR, ale že evropská unie požaduje, abych když jezdím na území jiných států měl psy proti vzteklině očkované každý rok. Ne jenom že můžu mít problémy s veterináři na mushingových závodech, ale hlavně s policisty a celníky jiných států. Veterinář ještě s úsměvem dodal, že mám asi dobrého veterináře, protože si "nechce vydělat" :-)

martina št.

  • Host
Re:Očkování proti vzteklině na 3 roky
« Odpověď #1 kdy: 17 Listopad, 2014, 13:44 »
Martine,je pravda,že už tenkrát na ME v Kubalonce na sněhu s tim měli Ceši problém,že měli vzteklinu očkovanou a platnou na 2 roky a nechtěli jim to uznat. Myslím si,že i snad neuznali....nebo nevím jak to dopadlo nakonec. To by odpověděl přesně ten,koho se to tam tykalo. Matně si vzpomínam,ze snad chtěli aby si to někde "za hranicí v Čechách" nechali přeočkovat... Takže já radši nechám veta vydělat a za rok přijdu znova :D

Jana Zetková

  • Host
Re:Očkování proti vzteklině na 3 roky
« Odpověď #2 kdy: 17 Listopad, 2014, 14:47 »
Tak konkrétně v Kubalonce jsme s tím měli problém my, ale nakonec se to vyřešilo, jelikož přítomný veterinář jaksi neznal tyto vakcíny. Na polské veterinární správě ale bylo řečeno, že platí datum uvedené veterinářem u vakcinace, tj. pokud je v očkováku platnost vakcíny na 3 roky, je to směrodatné. Loni jsem takhle byli v Itálii a problém s tím nebyl. Konkrétně 3letá vakcína je Nobivac Rabies a pokus si stáhneš ofiko příbalový leták této vakcíny, je to tam uvedené. Já jsem si třeba tento leták vzala sebou loni do Itálie, kdyby náhodou něco. Ale v rámci EU by s tím neměl být problém. Něco jiného je snad, pokud máš u psa provedené serologické vyšetření na vzteklinu, tam se snad pak muselo přeočkovávat každý rok nehledě na vakcínu.

Offline MaUr

  • ****
  • Příspěvků: 327
  • Karma: +29/-7
    • http://espdog.wbs.cz/
    • E-mail
Re:Očkování proti vzteklině na 3 roky
« Odpověď #3 kdy: 17 Listopad, 2014, 17:32 »
Hihi, takže v minulosti byl problém v Kubalonce a ta je v Polsku. Zajímavé je, že já měl problém taky v Polsku :-)  V Itálii loni jsem ho taky neměl. Že bych Jani trefil na stejného veta (veterinářka) jako ty :-) ?

Martina: Já chtěl nechat veta vydělat taky a nechat očkovat psa co rok, ale přesvědčil mě :-).

Danka H.

  • Host
Re:Očkování proti vzteklině na 3 roky
« Odpověď #4 kdy: 17 Listopad, 2014, 20:16 »
My sme šli do AT vybavení týmto vyhlásením Europskej komisie

http://eur-lex.europa.eu/LexUriServ/LexUriServ.do?uri=CONSLEG:2003R0998:20100618:EN:PDF

kde sa okrem iného píše:

2. An anti-rabies vaccination may only be considered valid if it meets the
following conditions:
...
(d) the period of validity of the vaccination, as prescribed in the technical
specification of the marketing authorisation for the anti-rabies vaccine in
the Member State or third country where the vaccine is administered,
must have been entered by the authorised veterinarian in:
(i) Section IV of the passport; or
(ii) the appropriate section of the accompanying animal health certificate;


a zároveň technickou špecifikáciou danej vakcíny (Rabisin) v danej reči, teda v nemčine, kde je uvedený interval preočkovania.
S veterinárom na pretekoch sme si to vydiskutovali...problém nebol.



Offline Katkak

  • *
  • Příspěvků: 20
  • Karma: +0/-3
    • E-mail
Re:Očkování proti vzteklině na 3 roky
« Odpověď #5 kdy: 03 Únor, 2015, 19:09 »
Pardon, že oživuju staré téma... Myslím že 3letá by měla být ok. Cestuju cca 2x ročně ČR-Dánsko a dánský vet mi loni naočkoval taky 3letou...

Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 67427
  • Karma: +0/-0

Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 67427
  • Karma: +0/-0
Re:Očkování proti vzteklině na 3 roky
« Odpověď #7 kdy: 02 Listopad, 2023, 21:12 »
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт

Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 67427
  • Karma: +0/-0

Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 67427
  • Karma: +0/-0
Re:Očkování proti vzteklině na 3 roky
« Odpověď #9 kdy: 03 Únor, 2024, 12:24 »
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт


Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 67427
  • Karma: +0/-0
Re:Očkování proti vzteklině na 3 roky
« Odpověď #11 kdy: 03 Květen, 2024, 11:51 »
audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting