Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 nádrž s vodou

Diskuzní fórum > Co se jinam nevešlo

nádrž s vodou

(1/4) > >>

Ufo:
Předem se omlouvám za dasli ufoidni tema. Ale vic hlav vic vi. K veci: Dnes jsem po 4 hodinove nepritomnosti vypoustela psy z vybehu do zahrady, jeden pes nebyl, ale byl slyset jak knuci. Skocil do nadrze s vodou, vyska nad zem cca 120 cm.vody sloupec tak 1 metr.  Nadoba je zakopana hluboko do zeme, uz jsme dum s timto koupili. Momentalne nemam  vykonnou napadu schopnou silu doma. Zakryt nicim(prkna, ) nejde, je to moc blizko plotu. Plot je majetek sousedu, jimz otravujeme vzduch alergenama.Když pres to dam kari sit( s flekskou umim, je to dokulata) tak se bojim toho, aby tam ten pes neustal nejak zahaknuty.  Napadalo me zasypat, jenze to je  jimka na destovou vodu . Ja bych nejradsi urizla u zeme a zasypala. Napadlo me dovnitr dat neco jako zebrik, aby priste ten pes mohl po nich vylizt. Vodu k piti maji, nevim co ho po 5 letech napadlo. Predstava, ze se to stane az budu 12 hodin v praci me desi. Znovu se omlouvam za pro nekoho banalni tema, ale ja mam ted hlavu plnou jinych starosti.
ps-- pro ty kdo tu zahlidli ten darovaci inzerat, psy pryc davat nebudu,chlap je na ceste uzdraveni. Jak těla tak mozku.

HelaL:

--- Citace: Ufo  30 Březen, 2012, 23:20 ---Napadlo me dovnitr dat neco jako zebrik, aby priste ten pes mohl po nich vylizt.

--- Konce citace ---
Stačil by "schodek" 50 cm aby se neutopil.
Nouzová varianta - hodila bych tam pár plastových přepravek, nebo ty velke, svázala aby to pes v panice nerozkopal
http://aukro.cz/plastova-prepravka-600-400-400-mm-modra-400100-i2239188251.html

když to uřízneš, tak ti to budou občůrávat, poteče ti tam další binec ze země při dešti = bude tohodně živá voda :)

Mně do takové skruže spadl dvouletý syn .. byla jsem naštěstí 2 m vedle, jinak by to byl konec, byla 2 m hluboká a plná po okraj. Před tímto jsem měla obrovský respekt a ta zahrádka se před malým zamykala.
http://www.mushgo.cz/mushing/2012MartinekSkruzU400.jpg

Ufo:
Ted jako protiopatreni jsou psi pusteni po zahade, bylo to tak skoro mesic, co jsem byla na neschopence.Jenze v pondeli jdu do prace a potreuju to vyresit. Nabidek k pomoci mam dost, ale tem musim presne rict co po nich chci. Hladina vody klesa v souvilosti s destem, ted je tam jen metr, zaprsi a nadoba bude plná.celkova hloubka nabody je 2 metry. V zime kdyz to zamrzlo, bylo videt,jak tak psi chodili lizal led( misku s vodou ingorovali)

Ty benydky zkusim, myslite že je mam privazat nahore k okraji nadoby a pak jeste mezi sebou? Ono by vlastne slo i udelat z prkynek o trochu mensi prumer a ten polozi na hladinu, ale muselo by to byt dobre ukotveny, aby se to pod tim psem nezvrhlo a pes nezustal nezi hladinou a prknynkem. Nevim, to me jen tak napadlo.

svepat:
Hele Šárko a co takhle vyříznout z nějaké dřevěné desky poklop ,kruhový předpokládám/ a našroubovat protilehlé kolíky dovnitř,aby to neshodily.Zapadlo by to jako víko do bandasky,To bys zvládla sama,klidně by to šlo i z dřevotřísky a nalakovat to,aby Ti to neshnilo.Udělala bych to jako prozatimní opatření,než vymyslíš něco jiného.Péťa.Š.

Ufo:
No jo, ale pokud ten pes na to vyskoci, dalsim skokem je u sousedu u slepic. V tom je ten nejvetsi problem, zakryt nadrz samo o sobe je brnkacka, ale jak na to ten pes vyskoci, uvidi susedovic slepky...Zitra zadam hrube sile vykonne v nemocnici tuto vec k vyreseni, treba z nej vypadne neco lepsiho nez psům prevetivne uvazat obojku kamen ;D.
Me ted prozatimne napadlo tam hodit kalove cerpadlo a nadrz vycerpat. Pak ale staci jeden dest v dobe kdyz budu v praci a sloupec vody je tam znova. Svest vodu do kanalizace by byl  problem tohle je miz nez svody z domu a kanalzace je t te urovni davno pod zemi. Ted az do pondelka budou psi pusteni po zahrade, do nedele vecer to musim vyresit.
Pak jsem videla takove jehlany treba na plynovodu, to by ale Mikolase trefilo, kdyz by prisel ze spitalu.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi