Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 norway trail 2012

Diskuzní fórum > Závody

norway trail 2012

(1/4) > >>

martin_v:
toto bude aspon zajimavej etapak. neskutecne nabitej!!!!!
skoda, ze marte jen sefuje a nezavodi.
a jeste vetsi skoda, ze tam nejsou naci kluci od nas...

http://www.norwaytrail.no/?page_id=80

Djihad:
Ty jsi na Marte nějakej ujetej, ne  :P ?
Tak tohle budeš jezdit?

martin_v:

--- Citace: Djihad  19 Říjen, 2011, 09:33 ---Ty jsi na Marte nějakej ujetej, ne  :P ?

--- Konce citace ---

to dedukujes z me poznamky - skoda, ze nezavodi? :-)
inspirativni prace se psama, peknej kennel (zadny co dum dal - boudy z kartonu od televize, misto misky vanicka od zmrzliny, kazdej metr plotu z jinyho matrosu apod.) a famozni vysledky - mas recht. na to sem ujetej.

 

Djihad:
Už v zimě si jí fandil...co já vím
Já mám radši vrozený cit pro věc než načinčaný boudičky, ale je hrůza když nejni ani jedno, ani cit ani čiči-boudičky.


P.S. Ty boudy  do konce prázdnin natřený nemám.

martin_v:

--- Citace: Djihad  19 Říjen, 2011, 15:14 ---P.S. Ty boudy  do konce prázdnin natřený nemám.

--- Konce citace ---

tak to je jasny, ze nemas. ty ses od roku 1996 drsnak s citem krmici jen masem, zadny "cici-boudicky" nebo jak tomu (co nevim co je) rikas.
achjo, tohle mel byt jen odkaz na novej a dle myho zajimavej zavod.
btw. jo, fandil.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi