Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 nespokojenost sousedky

Autor Téma: nespokojenost sousedky  (Přečteno 15799 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Ufo

  • Host
Re:nespokojenost sousedky
« Odpověď #30 kdy: 10 Listopad, 2011, 21:24 »
Jo, Venco, je to naprosta tragedie. Aspon co se tyce me informovanosti. Vzali me tam jen kvuli tomu že s předesleho obchodu umím komunikovat se zakazniky a měla jsem doporučení od známych že do prace budu chodit spolehlive.  V nedeli jsem poprve v zivote drzela v ruce mys a mela jsem pocit že umřu hruzou. Ted už mě nedesi ani potkani a dnes jsem krmila cvrckama nejaky jesterky. Taky plavu v rybickach, v zelvach. Pavoukologii se odmitam ucit, to pujdu radsi znovu myt nadobi.

Kocky jsou jednoduchy, psi jsou jasny a diky našim korelám jsou ptáci v pohodě.
DÍKY

Offline kavej

  • ****
  • Příspěvků: 307
  • Karma: +13/-30
Re:nespokojenost sousedky
« Odpověď #31 kdy: 10 Listopad, 2011, 21:37 »
No vidis, to uz mas pulku zmaknutou :).
Jsem si rikala, ze spis budes zakaznikum radit, co si jak doma muzou udelat levneji se stejnym efektem :D.
Kazdopadne trochu zavidim, zverac byl muj detsky sen o dokonale praci  ;).
« Poslední změna: 10 Listopad, 2011, 21:41 od kavej »

Offline VencaN

  • *****
  • Příspěvků: 888
  • Karma: +130/-109
  • G.Attla :...pes nikdy nedělá chybu...
    • E-mail
Re:nespokojenost sousedky
« Odpověď #32 kdy: 11 Listopad, 2011, 08:18 »
Jo, Venco, je to naprosta tragedie. Aspon co se tyce me informovanosti. ... dnes jsem krmila cvrckama nejaky jesterky. Taky plavu v rybickach, v zelvach. Pavoukologii se odmitam ucit, to pujdu radsi znovu myt nadobi.

Kocky jsou jednoduchy, psi jsou jasny a diky našim korelám jsou ptáci v pohodě.
DÍKY
napiš mi do  SZ druhy , který "obsluhuješ" (latinský názvy) pošlu ti alespoň základní info  ;) tera zvířata si ve zveráku kupujou opravdu
jen laici (cca 200% cena než od chovatele) a když dostanou ještě blbý info od prodávajícího (v 90% zveráků), tak to má zvíře "spočítaný" a to si žádný nezaslouží...ani ten "blbej" pavouk ;)
čus
« Poslední změna: 11 Listopad, 2011, 08:28 od VencaN »
Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů,
pokud to lze vysvětlit jejich debilitou.

Ufo

  • Host
Re:nespokojenost sousedky
« Odpověď #33 kdy: 11 Listopad, 2011, 09:31 »
Kačko, radit že je lepší balíček piškostů jako pamlsek a na krmení syrové maso a rýže, nebudeme mít kšeft. Takže rady jak ušetřit ode mě v obchodě nikdo neuslyší. Do tohodle typu zverimexu chodí jiná sorta lidí než jsme my. Palmsky pro čivavku, hypoalergenní granulky, oblečky pro pejsanka, já radím a usmívám se a říkam si, je to lepši než mytí nadobí v hospodě.

Venco, o tohle mi právě jde. Třeba taková želva, ta pry začne strádat v okmažiku, kdy si jí ten člověk přinese domů a dlouho trvá než umře. Akvaristu mám známyho, vyzpovídam ho,  a mailem ti v pondeli vecer poslu ty nazvy těch potvor.

Offline VencaN

  • *****
  • Příspěvků: 888
  • Karma: +130/-109
  • G.Attla :...pes nikdy nedělá chybu...
    • E-mail
Re:nespokojenost sousedky
« Odpověď #34 kdy: 11 Listopad, 2011, 10:33 »

Venco, o tohle mi právě jde. Třeba taková želva, ta pry začne strádat v okmažiku, kdy si jí ten člověk přinese domů a dlouho trvá než umře. Akvaristu mám známyho, vyzpovídam ho,  a mailem ti v pondeli vecer poslu ty nazvy těch potvor.
no zrovna želvy v drtivé vetšině strádají už v samotným zveráku... >:(  a bohužel nejen želvy
vždycky mě na.ere, když vidím naprostou nevědomost a lhostejnost personálu v podobných "zařízeních"
Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů,
pokud to lze vysvětlit jejich debilitou.

Offline VencaN

  • *****
  • Příspěvků: 888
  • Karma: +130/-109
  • G.Attla :...pes nikdy nedělá chybu...
    • E-mail
Re:nespokojenost sousedky
« Odpověď #35 kdy: 15 Listopad, 2011, 19:23 »
 :( sakra Ufo co je s tím seznamem, psalas že v Po a nic  :'(
Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů,
pokud to lze vysvětlit jejich debilitou.

Ufo

  • Host
Re:nespokojenost sousedky
« Odpověď #36 kdy: 16 Listopad, 2011, 09:47 »
Venco, napsala jsem ti ted mail, když přijdu dom po 12 hod směně, jsem ponekud pouzita. (ale zas ty volne dny jsou fajn)

Ufo

  • Host
Re:nespokojenost sousedky
« Odpověď #37 kdy: 25 Listopad, 2011, 13:58 »
Ještě budeme v Nově... Babi se odvolává a píše ke všem čertům. To abych humyla vokná, ne? :P  Napsala mimo jiné, že přece nemůže 4 členná rodina bydlet v tak malém prostoru.(6x7 m2 plus podkroví).  Že je to divné :P
 Na městském úřadě mi řekli, že postupují stížnost dále, ale že ví že to bude zamítnuto. Soudit se babi nebude, se soudy nemají dobré zkušenosti ( kauza okna) , takže zbyvá Nova a ombusman.

lucia

  • Host
Re:nespokojenost sousedky
« Odpověď #38 kdy: 25 Listopad, 2011, 16:20 »
UFO, já ti zejména strašně moc držím palec na silný nerv. taková bába je na pěst. vůbec to nechápu, kde se to v těch lidech bere, taková jedovatost.. ještě jedovatost přirozená, protože "nemá nic proti tobě". Všichni moji prarodiče nikdy takoví důchodci, co najíždějí někomu na nohy a drbou ho ze všech stran nebyli. Jednu takovou v sousedství máme taky, když do sítě svých výmyslů zamotala naší rodinu - šla jsem jí regulérně "poslat do řiti". Soud se žádný nekonal, nikdy bych silné slovo nepřiznala a nikdo u toho nebyl :-) Paní nás od té doby striktně ze svých spárů vynechává.. to nebyl návod..  ;D
Naštěstí to budeš mít snad jen na dostavování se tam a tam , důkazní břemeno je opravdu na navrhovateli.  Ještě snad vzít stranou syna, ať to bábě fakt zatrhne, nebo jí zbaví svéprávnosti, něka sváže, zahodí.. nebo aby s maminkou jel 2x ročně do lázní, musí jí hlavně vymyslet PROGRAM, aby se nenudila a pak se nemusela takhle realizovat. Kolik jí je? vidím tam docela slušně přimíchanou k jedovatosti ještě stařeckou demenci /utkvělé představy o nemocech a toho, co jí lítá po zahradě - to je fakt typický příklad - fakt by měla k doktorovi brát antidepresiva a geriatrika/.  bohužel je svéprávná, takže to prostě odnesete vy. Držím všecky palce, tlapky!

Ufo

  • Host
Re:nespokojenost sousedky
« Odpověď #39 kdy: 25 Listopad, 2011, 18:17 »
Ne syn, ale vnuk u nás byl a vypravel co u nich doma vsechno nesmi a jak musel dat pryc ochoceneho kacera a měl sly v očích. Kluk, kterej má jasnou představu, že by chtel delat neco s elektronikou nesmi ani do dilny, že by načichl. Řikal tenkrat, u vas je takova pohoda a klid, že se mi ani domů nechce. Mě ho bylo tak lito, že jsem ho skoro chtela adoptovat.   :D  Slovo psychiatr se u nich nesmi ani vyslovit. Babce je 71 a má duchod na alergii snad na všechno.

Dnes jsem byla dokonce na policii, protože jsem se v jejich odvolani docetla, že neobrati na soud, ale budou volit jine cesty aby dosahli sveho. Na policii jsem nahlasila že se obavam o bezpecnost svych dvou deti a dlouhodobe nemocneho manzela a zviřectva. Takže babku navstivi policie a bude se ji ptat, zda jsou ty jine cesty legalní. Doted byl klid, protože řesila kauzu okna, kde sice soud pry vyhrali ale nevideli od nikoho ani korunu ani nemaji zaplacene soudni vydaje. Kauza zabetonovany kanal asi nema tu spravnou stavu( jiní sousedi)

lucia

  • Host
Re:nespokojenost sousedky
« Odpověď #40 kdy: 26 Listopad, 2011, 09:47 »
no, to tak vnuk .. to je jedno, měli by s ní něco dělat - psychiatr - to nemusí vyslovovat, to může určit klidně i obvoďák. Takový lexaurin /to asi obvod. nenapšé/ ten uvolnuje hladké slavlstvo a je to takový moc milý tripík. tohle prostě je stařecká demence a nechápu, jak se celá rodina může bát jedný baby. fuj, fuj.

Offline Profesor

  • ****
  • Příspěvků: 258
  • Karma: +22/-9
    • KSKPS
    • E-mail
Re:nespokojenost sousedky
« Odpověď #41 kdy: 26 Listopad, 2011, 12:40 »
blíží se Mikuláš, když se objeví jeden "malej, ale šikovnej" ve správnou chvíli na správným místě, může být vyřešeno ...
fuj, já jsem ale hnusnej ...

Offline HelaL

  • Global moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 975
  • Karma: +95/-74
    • MushGo
    • E-mail
Re:nespokojenost sousedky
« Odpověď #42 kdy: 28 Listopad, 2011, 09:07 »
vnuk.. měli by s ní něco dělat...
tohle už je mimo téma mushingu ..  jsem smutná když lidičky píšou -že by někdo měl toho trapitele okolí zastavit.
Jeden skvělý lektor říkal, že takoví prudiči jsou skvělí "cvičitelé" (svéhlaví příbuzní, nesnesitelní šéfové..) - cvičí svoje okolí, aby se ostatní učili se situací vypořádat - postavit se/ odejít...
Takže ne "Někdo by měl něco dělat..." ale - "Jak JÁ konkrétně budu situaci řešit.."
Supr varianta je brát takového prudiče jako "přírodní úkaz" :)  neřešit co by měl dělat prudič, ale řešit pouze svoje reakce - ušetří to energii :)
(před bouřkou neřeším že bude pršet a foukat - to k bouře patří, ale řeším kam se schovám a co si obleču = jednoduché, bez emocí :))
sorry za odbočku, třeba to někomu zapadne do skládačky :)

Ufo

  • Host
Re:nespokojenost sousedky
« Odpověď #43 kdy: 30 Listopad, 2011, 10:23 »
Já to beru z tohodle pohledu-babča fakt není celé ty leta vidět venku. Mají obr dům, takže přežívá v něm. No a jak se nudí, tak píše stížnosti. Na jedny sousedy skrz zabetonovany nefunkcni poklop od kanalu pred svym domem, jini zas mají plot az k silnici a tím padem tam chybí chodnik( ten by ale stejne vyuzivali jen ti co chodi do toho domu) pak je podezřele, že maji divne zahnuty pozemek, jestlipak si neobsadili kus obecniho. Takže pokud je jedinou zábavou te stare pani to, že vede spory, jsem ochotna jí poskytnout drobet rozptyleni. Zvlast když si začínám byt jista, že babka psům nic neudela, mladym co tam bydli psi nevadí a spor nema sanci vyhrat.
V červnu u mě probíhá alegrie na pyl a v té době mě občas taky napadne mít vztek na celej svět, ale vím že je to blbost.  A to se jedna o čtyři tydny. Nicméně děkuji za podporu v době, kdy mi bylo ouvej.