Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Povídání jen tak...

Autor Téma: Povídání jen tak...  (Přečteno 15810 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Martina

  • Host
Povídání jen tak...
« kdy: 02 Březen, 2008, 07:22 »
Neodfoukla vás včera Emma?

Offline ježura

  • *****
  • Příspěvků: 587
  • Karma: +15/-0
    • E-mail
Re: Povídání jen tak...
« Odpověď #1 kdy: 02 Březen, 2008, 07:45 »
Nás to neodfouklo, hučelo to pěkně, ale jsme před větrem poměrně dobře zašití v údolí.
Za to včera na výletě jsme si to užili... vyzkoušeli jsme déšť, liják, prudký liják, bouřku, kroupy, vichřici, polomy, bahenní lázně a na závěr poměrně adrenalinové brodění rozbouřenou Bečvou.
Krom toho občas vykouklo i slunko, objevili jsme prima hospůdku(kde číšnice bravurně překračuje porůznu polehané zabahněné psy a vůbec jí nevadí, že smrdí jak namoklej cirkus), byly nádherný výhledy na Beskydy po dešti...


Offline cztweety

  • *
  • Příspěvků: 19
  • Karma: +0/-0
    • cztweety
    • E-mail
Re: Povídání jen tak...
« Odpověď #2 kdy: 02 Březen, 2008, 10:48 »
Malamuti litali v tom lijaku s kroupama venku a snazili se ty kroupy chytat   :D
Jinak to bylo fpoho, jen to odneslo par vetvi na zahrade.

Offline Gwen a Dinulka

  • **
  • Příspěvků: 75
  • Karma: +12/-2
    • Moje fotky
    • E-mail
Re: Povídání jen tak...
« Odpověď #3 kdy: 02 Březen, 2008, 14:41 »
Neodfoukla vás včera Emma?
Neodfoukla, ačkoli se snažila, zato jsme byli málem odplaveni  ;D



kdyby někdo chtěl kouknout, tak zbytek fotek je tady: http://gwen.rajce.idnes.cz/Hledani_jara%2C_aneb_rande_s_Emou/

Offline ježura

  • *****
  • Příspěvků: 587
  • Karma: +15/-0
    • E-mail
Co je moc je moc!
« Odpověď #4 kdy: 03 Březen, 2008, 18:50 »
Nikdy jsem nepochybovala o inteligenci psů, ale Vikina to už vážně přehání, dnes zdrhla při chystání krmení (povedlo se jí nadzvednout branku a vysadit z pantů)...náhoda řekla jsem si, zachránila jsem co nestihla ukrást, strčila ji do kotce, nasadila branku...od té doby už byla venku 2x!!! Ta můra si to pamatuje! Momentálně lomcuje dveřma (nouzově jsem stáhla panty k sobě drátem)...čekám kdy ji načapu s kombinačkama v pacce jak to rozmotává ;D

Offline ježura

  • *****
  • Příspěvků: 587
  • Karma: +15/-0
    • E-mail
Re: Povídání jen tak...
« Odpověď #5 kdy: 02 Duben, 2008, 07:26 »
Na mujpes nás někdo nemá evidentně rád :(
http://www.mujpes.cz/forum.php?id_forum=38252&start=20

Milena

  • Host
Re: Povídání jen tak...
« Odpověď #6 kdy: 02 Duben, 2008, 08:20 »
LenkaB: existuje jen jedna horší věc než hloupý pes, která může pejskaře potkat, a to je pes chytrý. Náramně se bavím, protože mi to připomíná zážitky se psem, kterého jsem měla kdysi, byl to čsv a otevíral úplně všechno, dveře, ledničku, auto zevnitř atd. Průserů nepočítaně. Skoro je mi po něm smutno. Jo, a na Vikince jde na první pohled vidět, že jí to myslí. Nebude mít časem štěňata? Až se jednou konečně dám na mushing, když teda přes léto mají musheři úplnou selanku... :D ;D :D

sarka

  • Host
Re: Povídání jen tak...
« Odpověď #7 kdy: 02 Duben, 2008, 12:27 »
Lenko, my jsme vsichni bridilove, profici maji soukromy ostrov, ma ktery psy vypusti a na podzim pochytaji zpet.. :-\,ale at se to nedozcvi nikdo z mujpes, bylo by zle ::), Jednou, v lete, jsme se sli koupat, my rovna se jednotka o 6 lete holce, tenkrat rocnim mimi v kocare, pod kocarem jsem vezla dve stenata, a na vodiku u kocaru 5 psu,jo a jeste ja, a chodime k potoku, nikoli na koupaliste :-\,a zrovna do telefonatu  s jednim musherem jsem se prorekla ze jsme venku. ten se cilil, nemela jsem chut mu vysvetlovat, ze jak se otepluje, a my chodime na spacir prubezne, psi si pomalu zvykaji ,navic  jakmile prijedeme k nejake vodoteci, vypoustim je napit, nedelame dlouhe vyslapy, tak do 5 km, lesem ve stinu, no ale pro nej uz zustanu trapic psu.

Offline ježura

  • *****
  • Příspěvků: 587
  • Karma: +15/-0
    • E-mail
Re: Povídání jen tak...
« Odpověď #8 kdy: 08 Duben, 2008, 08:04 »
Mileno, tuhle formu života nehodlám podporovat, žádný štěňata!  ;)

Milena

  • Host
Re: Povídání jen tak...
« Odpověď #9 kdy: 08 Duben, 2008, 17:09 »
LenkoB: Dobrá tedy, až přijde čas, seženu si chytré, pracovité a talentované štěňátko někde jinde. :D :D Ale pozor, opravdu  chytré formy života se často prosadí přes všechny překážky a protivenství ! ;D

Offline ježura

  • *****
  • Příspěvků: 587
  • Karma: +15/-0
    • E-mail
Re: Povídání jen tak...
« Odpověď #10 kdy: 08 Duben, 2008, 18:43 »
Nestraš...možná proto ta ludra hárá tak často...matka příroda se rozhodla, že tohle je potřeba namnožit :-X

sarka

  • Host
Re: Povídání jen tak...
« Odpověď #11 kdy: 15 Duben, 2008, 20:27 »
Uf, musim se s vama podelit o dnesni zazitek. Za nasi 7 letou dcerou chodi jeji kamaradky a za  nasimi psy taky. Dnes odpoledne jsem jevila znamky opotrebovani a tak manzel rekl ze s nima na zahrade bude a dohlidne i na 1.5 leteho syna. Asi po hodine jsem se vysla na zahradu taky a co vidim. Branka ze zahrady dokoran, po zahrade zpusobne popochazeli vsichni psi a jediny kdo utekl byl syn. Udelala jsem bugr, a vymyslela jsem zamykani vrat na zamek a klic budu nosit na tele >:(,manzel, ktery delal kus od nich si pry niceho nevsiml ???, Vim ze se o chlapech rika ze neumi delat vic veci najednou, ale tohle me na..alo. Jo a jeste rek ze nase stara trojka haskounu byla vycepovana tak ze sedela na predzahradce a taky se ani nehnuli. jenze to byli uz starnouci haskouni, a ne 6 mladych. Vedle nasi zahrady uz jsou louky ,pole a slepice. :-X

VencaN

  • Host
Re: Povídání jen tak...
« Odpověď #12 kdy: 15 Duben, 2008, 21:08 »
No a synek něco zakousnul ? ;D , že o tom píšeš?.... ;)

Milena

  • Host
Re: Povídání jen tak...
« Odpověď #13 kdy: 16 Duben, 2008, 07:19 »
Pro Lenku: Teď jsou v kursu experimentální odchovy, tak až si Vikinka vybere nějakého šikovného malamuta... :P :o ...to bude materiál!

Offline ježura

  • *****
  • Příspěvků: 587
  • Karma: +15/-0
    • E-mail
Re: Povídání jen tak...
« Odpověď #14 kdy: 16 Duben, 2008, 07:26 »
Mileno nestraš...to je moje noční můra, že dědek ty mříže jednou vyrazí...zvíře velikosti Kima a vychcanosti Vikiny...chceš stvořit monstrum, postrach všech koček a kurníků  ??? :D :D