Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 nález zbídačený ESP o. Domažlice

Autor Téma: nález zbídačený ESP o. Domažlice  (Přečteno 194259 krát)

0 uživatelů a 12 Hostů prohlíží toto téma.

k.

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #405 kdy: 22 Únor, 2011, 17:09 »
A copak stalo se všemi těmi psy od Hellera?Psalo se tady že mu budou odebráni.A čekalo se jen jestli to týrání potvrdí Policie a obviní ho,pak zase na soud a ten když ho nyní odsoudil,tak už ty psy,doufá,mu byli odebráni a žádné nemá.A jak se daří těm psům co mu už byli oderáni před rokem?A šli až někam do Brna,jak to bylo i v TV?

Offline Elina

  • **
  • Příspěvků: 79
  • Karma: +4/-14
    • E-mail
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #406 kdy: 23 Únor, 2011, 11:12 »
http://www.bully.cz/adopce.php?#45 dle tohoto odkazu jsou dvě fenky stále v útulku v Brně, přesto, že si je původně paní Bučková brala asi pro sebe  :-\

Host

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #407 kdy: 23 Únor, 2011, 16:43 »
pro elinu: obe dve fenky jsou v naprostem poradku, v prubehu roku byly vykastrovane. Pozorneji si prostudujte materialy - pi Buckova mluvila o umisteni mimo jeji bydliste. Fenky maji volny vybeh, moznost prespavat ve vytapenych prostorach/ v dome v posteli, pravidelne venceni a zejmena jim nekdo venuje svuj volny cas.  Co jste Vy udelala pro tyto tyrane psy? Je mi lito lidi, kteri dokazi jen kritizovat. Spise nez na  toto byste se mela ptat, jak se k celemu pripadu postavil svaz ... Jste vazne chudak, ktery dokaze jen kritizovat a sam pro danou vec nic neudela.

Offline VencaN

  • *****
  • Příspěvků: 888
  • Karma: +130/-109
  • G.Attla :...pes nikdy nedělá chybu...
    • E-mail
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #408 kdy: 23 Únor, 2011, 19:34 »
 :( "milý" hoste, co se neumíš podepsat, kdyby jsi dělal pro opuštěné, či jinak zanedbané psy alespoň zlomek toho co "elina"
nemohl by jsi nikdy napsat takovoudle kravinu...
Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů,
pokud to lze vysvětlit jejich debilitou.

Offline Elina

  • **
  • Příspěvků: 79
  • Karma: +4/-14
    • E-mail
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #409 kdy: 24 Únor, 2011, 09:15 »
klíd Venoušku já jsem na zneuznané aktivisty/ochránce zvyklá  ;D

btw. Hoste, já jsem pouze dala odkaz na veřejné informace s tím, že fenky jsou stále k adopci  ;) ale je fakt, že potrefená husa se většinou ozve  :-*

k.

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #410 kdy: 10 Červen, 2011, 15:32 »
A jak to vše dopadlo???Ví někdo něco nového?Má Heler pořád ty psy?Doufám že už ne..

Radek Heller

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #411 kdy: 11 Červen, 2011, 10:51 »
A jak to vše dopadlo???Ví někdo něco nového?Má Heler pořád ty psy?Doufám že už ne..
Prašivko,nebuď trapný!Bydlíš za humny a pořád něco pitváš,závidíš?Či co.Na rozdíl od Tebe,se připravuji na novou sezonu.Psy mám všechny a ty co jsem daroval jsou v útulku,to byli rádoby ochránci,kteří se jich obratem zbavili,kromě dvou,ti zůstali u majitelů.Na závody jsem zvaný,taky nevidím důvod proč né?Když to dovolí čas,tak prostě jedu.Jinak jsi se ptal na slečnu J.Poláčkovou,že měla štěňata.Tak je měla a popravila je,ochránkyně!Ale sehnala si potvrzení,že je údajně fenka neuživí,asi stručně tak.To jsem se dozvěděl přímo z veteriny.Jinak je to můj poslední přípěvěk,protože se nehodlám tímto už zabývat a odpovídat nebo reagovat na nějakého anonymního zoufalce,i když v tomto případě vím o koho jde.Nějaký defraudant mě nemůže rozhodit ani urazit.Tímto se loučím :-* :-* :-*

Jana

  • Host
Re:nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #412 kdy: 19 Leden, 2013, 16:48 »
---------- Původní zpráva ----------
Od: anderlecht@centrum.cz
Datum: 19. 1. 2013
Předmět: Beník

Dobrý den,

dnes jsou to 3 roky co jsem Beníka & Sola našel. Posílám odkaz na fotogalerii kde jsou přidány i novější fotky Beníka:
 http://galerie.albumfotek.cz/30223/?p=23

Hezký den   Jiří Anderle

ejva

  • Host
Re:nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #413 kdy: 19 Leden, 2013, 19:09 »
Vypadá spokojeně,je to úplně jinej pes.Škoda,že takový štěstí neměli i ti ostatní pejsci co tam museli zůstat. :-\

Solo

  • Host
Re:nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #414 kdy: 16 Červen, 2014, 13:46 »
nové fotky Beníka & Sola /červen 2014/: http://galerie.albumfotek.cz/30223/?p=28

Ben & Solo

  • Host
Re:nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #415 kdy: 10 Září, 2015, 01:16 »
Včera oslavil Beník 11 narozeniny :-)

Jirka Valko

  • Host
Re:nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #416 kdy: 10 Září, 2015, 14:24 »
Moc blahopřejeme. Hodně zdraví, život ať ho s vámi baví. Úžasný. 8)

dobrmani

  • Host
Re:nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #417 kdy: 24 Únor, 2016, 22:15 »
prosím, jak je to s kauzou zbídačených musherských psů? dostala se ke mě informace, že pan Heller stále vlastní týranou smečku :( je na tom něco pravda? děkuji za odpověď

Host

  • Host
Re:nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #418 kdy: 24 Březen, 2016, 21:29 »

York

  • Host
Re:nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #419 kdy: 30 Březen, 2016, 19:16 »
prosím, jak je to s kauzou zbídačených musherských psů? dostala se ke mě informace, že pan Heller stále vlastní týranou smečku :(
Koukám, že demence určitých lidí je neomezená a nemá hranic.Kdyby Dobrmane lépe četl ,tak se to dozvíš ,jak pan Heller popisuje.Pejsky má všechny až na pár , které daroval včetně panu Anderlemu.Pokud vím nic mu nebylo prokázáno, žádný úmysl týraných zvířat a jak ho znám, tak ani žádné netýral!! Je zcela zbytečný se pitvat, tak starou záležítostí, která už je dávni uzavřena.Asi to dělá jeden a ten samý neznámý po mnoha jmény.Na to použiji jeden citát, nevím zda ho napíši zprávně, ale podstata je k dané věci, velmi pravdivá.Nepodezírej hned lidi ze , špatných ůmyslů, pokud to lze vysvětlit jejich debilitou