Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 SKJ11

Diskuzní fórum > Pravidla a řády

SKJ11

<< < (2/105) > >>

kavej:
Ahoj, zrovna si mi jeden clovicek, kdyz videl zavody, povzdychl, ze v SKJ zavod nepojede, kdyz nema se svym SH proti "elastakum"  ;) s ohari sanci, ani v midove delce. Myslim, ze je takovych lidicek vic, vim ze hodne lidi s SH si jen tak jezdi pro radost a mozna je tohle i pro ne duvod, proc na zavody nejedou. Navic je SKJ jedinou individualni snehovou disciplinou, takze kdo ma jednoho nebo dva psy, muze zavodit POUZE na lyzich, kdezto na suchu muze byt v CC, BKJ, nebo SC11 a SH jsou tak vic "roztristeni". Katka Kurakova
Jo a par odvaznych na Decinu s SH jelo :) + tedy statecny CHP :).

Gwen z hokny:
Pokud se zavede skj 11, je možné, že pár lidí s čistokrevnýma do týhle disciplíny přitáhne. Mě osobně je to celkem jedno, protože jednak se to týká sprintů, který až tak nejezdím a druhak s gróňákem (a taky mým přístupem ;D) je mi zcela jedno, jestli budu poslední v skj nebo skj 11  ;D ;D ;D

HelaL:

--- Citace: kavej  01 Únor, 2010, 12:35 ---Ahoj, zrovna si mi jeden clovicek, kdyz videl zavody, povzdychl, ze v SKJ zavod nepojede, kdyz nema se svym SH proti "elastakum"  ;) s ohari sanci

--- Konce citace ---
No co se na to podívat globálněji - tyhle pocity může mít jakýkoliv hobík s domácím vořechem či nesaňovým plemenem...
Co takhle SkjH ... jako hobby... pro závodníky, kteří si zatím (2 roky?) nevyjeli žádnou třídu..?
A vážit si jich... a hýčkat si je...a nechat na pořadateli, zda hobíky bude podporovat...
V SkjH by se mohlo startovat bez licence i na závodech, kde je MR, jen by se nemuseli potkávat s "ostrými" závodníky...

danhakl:
Asi nejaka B kategorie by v radech mozna mohla byt zakotvena. Predpokladam, ze je dost lidi co maji 1-2 psi neESP apod. a v zime by si radi zazavodili ve srovnatelne kategorii. Bylo by vic startujicich, mozna vic penez na zavod...Puvodne jsem mel na mysli zimni ekvivalent SC11. No a pokud by se neprihlasilo dost lidi, tak by se to sloucilo s SKJ. Jinak nezbyva nez bud dalsiho psa poridit oharovityho, nebo se smirit s vysledky na chvostu (to ovsem clovek ztraci logicky motivaci) nebo se na to vybodnout uplne  ;D

HelaL:

--- Citace: danhakl  01 Únor, 2010, 13:20 ---Asi nejaka B kategorie by v radech mozna mohla byt zakotvena.

--- Konce citace ---
Nemá smysl zakládat kategorii pro tři lidi, aby si taky stoupli na bednu :)
V řádech je možnost vypsat turistickou kat. Čili pořadtel MŮŽE - když se na to cítí, že to organizačně zvládne (musí je při MR pustit až na konec, někteří se budou na trati kochat hodinku.. kolize se závodem dětí..!). Na Hills cupu byla myslím kategorie pro příchozí.
Navrhuju napřed zjistit, jaký je zájem ze strany "hobíků" a co na to pořadatelé.
Sehnat sponzora např. v rámci akce typu  - Přijdte si zasportovat se svým mazlíčkem... Domluvit se s pořadateli...Vypsat pro hobíky seriál.. ;) jaro je dobrý začátek :)
Musí se jim vysvětlit pravidla, podepsat seznámení s ŘO
Akorát nechci vidět ty spekulace kdo je hobík a kdo už ne :) :D :D :D

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi