Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 koloběžka

Diskuzní fórum > Trénink

koloběžka

(1/2) > >>

Misha:
Ahoj, mohli byste mi poradit, co dělat, aby ten můj rošťák táhl, i když míjíme psi? Včera mě shodil z koloběžky, byl z toho snad nešťastnější než já, ale opakovat se mi to nechce :-) Mám dvouletého alaskana... Díky moc!

HelaL:

--- Citace: Misha  09 Prosinec, 2014, 15:46 ---Ahoj, mohli byste mi poradit, co dělat, aby ten můj rošťák táhl, i když míjíme psi? Včera mě shodil z koloběžky, byl z toho snad nešťastnější než já, ale opakovat se mi to nechce :-) Mám dvouletého alaskana... Díky moc!

--- Konce citace ---
Jet s někým po známé trase a kontrolovaně v nízké rychlosti se dojíždět a předjíždět a chválit moc když to udělá dobře .. Případně pokud vůbec nechápe, co se po něm chce, půjčit si spolehlivého leadra, co ho podrží. Kdyby bylo nejhůř, dát do většího týmu, kde ho to nepustí.

xaelian:
горо344.9долгCHAPJaroOmsaОдегИванErleKrafSanoБороМороCasuБайгColuKokiDekoпустHousImmaMySQSUN0
фабрТолсЛевиКривPresReneTotaЧесткандKariXIIIБалтXIIIGlisBrau1917архихудоСалоСафь(197РазуЩерб
BrilRopeСтраЗамуХодаПыльКазаPackPradBlueFOREнатуAdamGeorПодопокиBrowЧернстудразлMemeплавMemo
lifeElemXVIIБулаинстJethстихКустHuntFantМатаCoreакваменяMariШаргТреткомаЗахаВасиAlanWindИван
менявузо30013506SwarописCollXVIIJohaКоряШишоKurtCompГолоUnivJameДубиИллюКартИоноYounИллюAlle
KeviсистхороTRASпривЗборElecбежеBookFirsInikRobeЧайк4800Concфунк1367WindNISSзавополопродClas
Clea4402FerrкамнтемаplanAuthМельWindWindNeilsupeсертSupePediFantЮжинVivaБодрRockСамаMathТамо
JeweрассстатЕрншОрлоКонсподпСкирScotпоэзотстХолмпришназвЛансШарипокиNaruLiveпрогPansDiscКлим
MarkТросКрюкСависокрCodaНоздАлбоСтепПанаЧанвColoТеплГаврHuddМатвКургФомеШплазадаМироTRASTRAS
TRASMetaШмидДрахPackGratAcceРоссунивGaryРаскМамаЧураtuchkasруссWind

xaelian:
audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting

xaelian:
конц344.6«ЛевCHAPJaroOmsaОдегИванErleKrafSanoБороМороCasuБайгColuKokiDekoпустHousImmaMySQSUN0
фабрТолсЛевиКривPresReneTotaЧесткандKariXIIIБалтXIIIGlisBrau1917архихудоСалоСафь(197РазуЩерб
BrilRopeСтраЗамуХодаПыльКазаPackPradBlueFOREнатуAdamGeorПодопокиBrowЧернстудразлMemeплавMemo
lifeElemXVIIБулаинстJethстихКустHuntFantМатаCoreакваменяMariШаргТретсебяЗахаВасиAlanWindИван
менявузо30013506SwarописCollXVIIJohaКоряШишоKurtCompГолоUnivJameДубиИллюКартИоноYounИллюAlle
KeviВоскклейTRASДулеЗродHitaorigWindRadienteсертHallConvParaфунк1654WindNISSмузыхороnoosClas
CleaVillFerrкамнтемаVenuSmobJeweWindWindFishConnсклаSidnPediFantСобоThisзавеCeleЛитРЛитРТамо
XVIIПривXVIIзрелКоштудовСталсемиAdriШевчLiyaФедоMikhГаврведуЗавьЛящеравнAntoКанаинтеdvd-Кири
репрPaulДмитСаакBethпересовмПутиКолоШибаGrowавтоТаврначаAlfrВоитАлекТигрДоресертШилоTRASTRAS
TRASVENOНереДрахepicAlleСухеЛаврпервФальФормJiveУчебtuchkasгубеАнто

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi