Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Lensansky Long

Autor Téma: Lensansky Long  (Přečteno 12955 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Petr Kolář

  • Host
Re:Lensansky Long
« Odpověď #15 kdy: 07 Prosinec, 2011, 22:29 »
Já se přimlouvám za příští víkend. Bude to určitě lepší. Nechce se mi psa hnát 50 km v jeden den - na to bohužel ještě nemáme natrénováno.

Offline BUCO

  • *
  • Příspěvků: 45
  • Karma: +1/-2
    • E-mail
Re:Lensansky Long
« Odpověď #16 kdy: 07 Prosinec, 2011, 22:51 »
stale snezi, viac a viac.. takze tipujem ak to bude pokracovat celu noc snehu bude neurekom....nehadzte pusku do zita,do poslednej chvile sme dufali a zatial sa nam to vyplaca v dobrom... ;)

Offline HelaL

  • Global moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 975
  • Karma: +95/-74
    • MushGo
    • E-mail
Re:Lensansky Long
« Odpověď #17 kdy: 07 Prosinec, 2011, 23:32 »
ak to bude pokracovat celu noc snehu bude neurekom...
Nic ve zlým - když napadne na poslední chvíli, NESTIHNETE TRAŤ PŘIPRAVIT !
Hodně lidí vám odřekne, že se nechtějí brodit v závějích nezpracovaného sněhu.
Věř mi, že na tom vyděláte, když závod o týden posunete a bude to bez stresu a perfektní.

Brzdo

  • Host
Re:Lensansky Long
« Odpověď #18 kdy: 08 Prosinec, 2011, 07:27 »
Pekné zasnežené kalamitné ráno :-)
V každom prípade platí že rozhodnutie padne dnes večer o 20 tej hodine.

Pravda je taká že mushersky bohovia nefandia len legendám ako je Pavol Kučera, ale aj nadšencom a amatérom ako sú dobrosrdečný Oraváci  :-)

Konečne sa možeme zaoberať aj inou otázkou ako  či sneh bude alebo nie.....

Teraz budeme mať asi väčši problém  a to je upraviť trate a všetko nachystat k spokojnosti pretekárov... Či sa nám to podarí alebo nie ukážu najlbližšie hodiny. v každom prípade vidime podľa predpovedí pre našu oblasť že ak nebude pretek tento víkend tak ten nasledujúci je ešte viac ohrozený !!!! To nám potvrdzuje aj prax aj meteorológovia !!!! Dalšia alternatíva je potom január..resp. jeho začiatok ale ten tiež nedáva žiadne záruky kvalitných snehových podmienok.

Takže večer sa rozhodneme po výjazde v teréne ako to všetko dopadne....ak budeme trosku meškať tak majte prosím pochopenie...asi sme niekde na trati a robime pre Vás trate :-)

Môj skromný odhad je že sa v sobotu všetci stretneme pri jednom stole a zaspievame si :-)

PS: Inak , aby ste vedeli ...za to že sa všetko deje na poslednu chvíľu môže Dan Navrátil s rodinou :-)  Pretože vždy spolu poctivo chla....me na prašan a teraz ma v tom nechal samého :-) Až včera som si uvedomil vážnosť situácie a na ten prašan som si po roku dal ruma :-)

Brzdo

  • Host
Re:Lensansky Long
« Odpověď #19 kdy: 08 Prosinec, 2011, 07:34 »
Já se přimlouvám za příští víkend. Bude to určitě lepší. Nechce se mi psa hnát 50 km v jeden den - na to bohužel ještě nemáme natrénováno.

50km nemusíš psy hnát :-) u nás nemusíš nič !  Ak budeš mať chuť a silu pojdeš v sobotu dva krát ak nie tak nie..... Tá druhá jazda v sobotu bude obľúbená nočná etapa :-)

Peter

  • Host
Re:Lensansky Long
« Odpověď #20 kdy: 08 Prosinec, 2011, 09:20 »
Tak podla nezainteresovanej chatarky je tak 25-30cm. Stale snezi, a ma aj cez vikend.....myslim ze lepsi pretek na cerstvom prasane...jak na topiacej sa vode...:-)...a ze to nebude luxus ujazdene nevadi...na zaciatok sezony sa zide silova drina :-)
Ja osobne nepochybujem ze ak sneh maju ze to pripravia....Oravaci budu driet celu noc...a den a noc...len aby to dali do kopy...neni vela pretekov kde by sa tak obetovali......TAk vazeny.....idem balit.....rano verim ze vyrazam :-)

Jaro Banoci

  • Host
Re:Lensansky Long
« Odpověď #21 kdy: 08 Prosinec, 2011, 09:34 »
Z minulorocnych skusenosti mozem zodpovedne povedat ze sa o kvalitu trate vobec neobavam. Minuly rok sme tam boli od stvrtka, teda na stvrtkovo treningu trat este bola len vo faze priprav. V piatok to uz bolo super a v sobotu nedelu bola trat perfektne upravena, napriek tomu ze tam bolo vela snehu. Takze ja idem tiez balit sanky a ideme sa sankat :)

Brzdo

  • Host
Re:Lensansky Long
« Odpověď #22 kdy: 08 Prosinec, 2011, 12:11 »
Aktualne info o snehu : http://brzdo.rajce.idnes.cz/Aktualny_stav_snehu

snehova pokrývka cca 30-35 cm a stale snevydatne sneží...

Jaro Banoci

  • Host
Re:Lensansky Long
« Odpověď #23 kdy: 08 Prosinec, 2011, 14:51 »
Takze aktualna informácia od hlavneho organizatora Brzda pre vsetkych pretekarov. Pretek bude tesia sa na nas, ak niekto nie je prihlaseny a rad by siel vychutnat prvy tohorocny sneh tak sa kludne moze prihlasovat. Ubytovanie bud v kabinkach v spacakoch, alebo v penzionoch nie je problem miest je dost. Trate sa pripravuju takze bude na com pretekat a momentalne sa dohlasuju pretekari tak bude aj s kym pretekat (Surovka, Broz, Marcin...) tak ja idem pomaly balit a zajtra sme tam.

Offline Dan

  • ***
  • Příspěvků: 140
  • Karma: +10/-11
    • aljassky sen
    • E-mail
Re:Lensansky Long
« Odpověď #24 kdy: 08 Prosinec, 2011, 16:16 »
No jasně.Hlavně že je to nakoho svést  :'(
Ale rodinu do toho netahej..ti za prašan nemužou a s chlastem už nám vubec nepomužou...
jinak mám zakázané chlastat na prašan od Metujáku protože potom se jede kárový závod na sněhu  :)
a už minulý víkend jsem psal co je potřeba a čekal jsem že se mi ozveš že je potřeba připrava tratě a ono nic...
jinak jak jsem koukal na fotky tak toho sněhu podle čepic je dost...stačí jen vzít starší skluznice...já mám ještě skurvené z Rumunska... 8)
Trat bude skvělá to mužu za Brzda zaručit at už na něm bude hluboký sníh nebo ne a já se určitě jedu sánkovat ;D ;D  ::)

brzdo

  • Host
Re:Lensansky Long
« Odpověď #25 kdy: 08 Prosinec, 2011, 17:08 »
Oficiálne potvrdzujeme že Lesnanský Long 2011 bude už tento víkend !!!

Tešíme sa na stretnutie :-)

Offline Jarda Hanuš

  • ***
  • Příspěvků: 111
  • Karma: +12/-0
    • E-mail
Re:Lensansky Long
« Odpověď #26 kdy: 08 Prosinec, 2011, 17:27 »
No jasně.Hlavně že je to nakoho svést  :'(
Ale rodinu do toho netahej..ti za prašan nemužou a s chlastem už nám vubec nepomužou...
jinak mám zakázané chlastat na prašan od Metujáku protože potom se jede kárový závod na sněhu  :)


Dane Dane piješ když nemáš a když musíš tak to svádíš na nás.Koukej na tej Orave pořádně prašanovat at se nemusím před Jánkama stresovat.Jinak vám moc závidím že tam můžete bejt  :( Orava je pro nás srdeční,potažmo jaterní záležitost.Tak si dej pár čajů za nás v lednu ti to vrátím.Hezkej závod a pozdravujte všechny Oraváky.
                                                                                                     :D


Offline Dan

  • ***
  • Příspěvků: 140
  • Karma: +10/-11
    • aljassky sen
    • E-mail
Re:Lensansky Long
« Odpověď #27 kdy: 12 Prosinec, 2011, 20:07 »
Nutno podotknout že kdo nepřijel tak muže být jedině smutný  :'( a nebo zoufalý  ???
Kdo přijel bude dlouho vzpomínat na skvělý začátek sezony na sněhu  ;)  ;D který Oravákum  pod Brzdovou taktovkou vyšel na sekundu přesně
Děkujem za starostlivost,skvělou polní kuchyni a hlavně za to že se mužem sánkovat  8)
Doufám že Gwen nachytala nějaký fotky a že je sem brzo šoupne  :P

Offline sulika

  • STK
  • *
  • Příspěvků: 313
  • Karma: +20/-42
    • www.zerodc.cz
Re:Lensansky Long
« Odpověď #28 kdy: 12 Prosinec, 2011, 21:43 »
A co výsledky?Nebyly by? ;)

Peter

  • Host
Re:Lensansky Long
« Odpověď #29 kdy: 13 Prosinec, 2011, 06:21 »
jirko vysledky su nepodstatne....ludia tam jazdili divne kategorie :-), strácali zaprahy a atd...:-)