Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 ŠEDIVÁČKŮV LONG 2012

Autor Téma: ŠEDIVÁČKŮV LONG 2012  (Přečteno 18854 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Martin Dedek

  • Host
Re:ŠEDIVÁČKŮV LONG 2012
« Odpověď #30 kdy: 28 Leden, 2012, 12:33 »
No, i nepovedená fotka je mé duševní vlastnictví, né?  :D
(Galerii ještě budu předělávat)

Djihada nelze brát vážně :)

Ty fotky se sluncem .. ty pláně... už jsem přemýšlela co by stály pro komerční užití :)
Fakt paráda a díky za ni :)

Zdravím,
aktualizoval jsem a pročistil fotogalerii, snad se bude líbit. Výše zmíněnou fotku jsem v galerii Džihádovi nechal pro radost.
Dík pořadatelům za prima strávené tři dny.
http://www.martindedek.cz/Sports/sedivackuv-long-2012/21172323_VBG358

Offline VencaN

  • *****
  • Příspěvků: 888
  • Karma: +130/-109
  • G.Attla :...pes nikdy nedělá chybu...
    • E-mail
Re:ŠEDIVÁČKŮV LONG 2012
« Odpověď #31 kdy: 28 Leden, 2012, 16:21 »
 :) fotky PARÁDA

to Tomáš : poznámky na IT byly doprovázeny usměvajícím se a mrkajícím smajlíkem, tož se nečil, nebylo to vůbec myšleno zle  ;)
(střevní virózu jsem na Šediváčkovi zažil před pár lety, 3. den jsem nemohl víc jak 15 m od WC a za den jsem tam byl snad 40x  :'( , :D docela byl problem obstarat psy abych se u toho nepos.al,  zachránil mě až Čůzovo 80% Rum, kterej mě napřed zastavil srdce  ;) a pak i virózu  :D )

takže hlavně klid + MG (citát z LGO) už to tu nebudu znova kopírovat, ale na tak mladýho kluka - smekám klobouk, páč je vidět, že to má v palici dobře srovnaný... ;)
gratulace malýmu Sáďovi, Habasovi, Palízoví (kdy jsi byl 3hod za vítězem ??? nevzpomínám  :D ) Sáře, Kláře a Martinovi (vyhrát o 2 s na 198 km  :D )
i klukům + Janě od kachen  :D, první 4ku jsem tipoval trochu jinak (vejš Merhiho a Jindru  :-[  )
+ uznání všem co dojeli  :-*

tož teď všichni panáčkujte na prašan ať se odjede N2012  :D
« Poslední změna: 28 Leden, 2012, 16:49 od VencaN »
Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů,
pokud to lze vysvětlit jejich debilitou.

Offline admin_tombru

  • Admin
  • *****
  • Příspěvků: 147
  • Karma: +29/-37
    • E-mail
Re:ŠEDIVÁČKŮV LONG 2012
« Odpověď #32 kdy: 28 Leden, 2012, 18:11 »
Jsem byl a jsem v klidu, jen mě to prostě zamrzelo a odpověď co jsem napsal odpovídala té aktuální situaci i přes ty smajlíky. Zkrátka ne vždy se takto naslepo směřovaný vtípek setká s očekávanou odezvou...

Šediváček skončil přátelé, tož zase za rok!  ;)

Offline rancher

  • *
  • Příspěvků: 30
  • Karma: +1/-3
    • E-mail
Re:ŠEDIVÁČKŮV LONG 2012
« Odpověď #33 kdy: 28 Leden, 2012, 20:37 »
Soudruzi z IT se potýkali se střevní chřipkou, která  tu zůstala po předchozím dětském zájezdu a postupně ochromovala pomocníky. Krom toho došlo k nepříjemné nehodě na silnici, která také počet pomocníků snížila, takže veškeré síly se soustředily primárně na nejnutnější zajištění vlastní akce.

Klučina co se stará o web byl včera celý den kvůli nemoci vyřazen z provozu a dnes, když se mu trochu ulevilo tak jel pomáhat na kontroly.

Chtěl jsem ho teď zaskočit když se mi teď udělala od rána chvilka času a dát výsledky aspoň sem, ale když jsem si to tu přečetl tak jsem ztratil chuť a jdu raději spát.

Možná až se vrátí a bude mít ještě sílu tak se dočkáte...

Třeba tu za pár let bude tolik sponzorů, nebo tolik dobrovolníků, že bude IT team na akci tak silný a zajištěný, že budete spokojeni a v klídku budete moci ukojit svou zvědavost s tepla svých domovů jako kdyby jste seděli v hospodě na Kristýně.

Dočte se někde člověk, co se vlastně stalo?  :-[

v.kol

  • Host
Re:ŠEDIVÁČKŮV LONG 2012
« Odpověď #34 kdy: 29 Leden, 2012, 15:13 »
Díky všem co drželi palce a díky Šamanovi za tajnou instrukci!  ::)

Offline brzekm

  • ***
  • Příspěvků: 147
  • Karma: +10/-10
    • www.czechsilverstar.wz.cz
    • E-mail
Re:ŠEDIVÁČKŮV LONG 2012
« Odpověď #35 kdy: 29 Leden, 2012, 21:00 »
Posílám odkaz na fotky ze Šediváčka

http://brzekm.rajce.idnes.cz/Sedivackuv_long_2012

Martin a spol.

Offline sarah.p

  • ***
  • Příspěvků: 119
  • Karma: +8/-3
    • Tým Česká Kanada
    • E-mail
Re:ŠEDIVÁČKŮV LONG 2012
« Odpověď #36 kdy: 03 Únor, 2012, 13:51 »

Offline laďa+esi

  • **
  • Příspěvků: 55
  • Karma: +4/-4
    • E-mail
Re:ŠEDIVÁČKŮV LONG 2012
« Odpověď #37 kdy: 06 Únor, 2012, 09:28 »
se zpožděním pár fotek z letošního Šediváčka. Za rok doufám zase.
http://tulak.rajce.idnes.cz/



Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 64607
  • Karma: +0/-0
Re:ŠEDIVÁČKŮV LONG 2012
« Odpověď #39 kdy: 01 Listopad, 2023, 17:36 »
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо

Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 64607
  • Karma: +0/-0

Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 64607
  • Karma: +0/-0
Re:ŠEDIVÁČKŮV LONG 2012
« Odpověď #41 kdy: 02 Únor, 2024, 04:59 »
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо