Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 4th FISTC - CART European Championship, v Raingers

Autor Téma: 4th FISTC - CART European Championship, v Raingers  (Přečteno 10590 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline RomanH

  • STK
  • *
  • Příspěvků: 153
  • Karma: +4/-15
4th FISTC - CART European Championship, v Raingers
« kdy: 19 Říjen, 2010, 09:51 »
info o závodě na hlavní stránce časopisu. Zatím asi nikdo nechcete jet  ???
RomanH

Offline Dan

  • ***
  • Příspěvků: 140
  • Karma: +10/-11
    • aljassky sen
    • E-mail
Re: 4th FISTC - CART European Championship, v Raingers
« Odpověď #1 kdy: 19 Říjen, 2010, 20:19 »
Já určitě jedu,sem se ti hlásil a žádal o změnu ze sprintu na MID.Takže pojedu určitěna Mid se 6 AM.
Peníze pošlu co nejdříve.

Offline VencaN

  • *****
  • Příspěvků: 888
  • Karma: +130/-109
  • G.Attla :...pes nikdy nedělá chybu...
    • E-mail
Re: 4th FISTC - CART European Championship, v Raingers
« Odpověď #2 kdy: 28 Říjen, 2010, 18:41 »
 ;) tak se ti HABAS tímto definitivně odhlašuji, moji důchodci (i kdybych si půjčil lehkou káru) tak to s průměrkou potřebnou na bednu (si myslím tak min cca 18 - 20km/hod) nedaj... :( tou dobou sice už budem na cca 2 hod práce, ale furt v klusu (30kg/psa a tak s 12 -14km/hod)
 navíc obvyklé startovné 300Kč navýšené o 500% (sprinterum vychází 1km tratě na 100 Kč  ??? mi přijde srandovní (to asi bude vysypána trať zlatonosným pískem, nebo že by tolik stály vlajky? ) a nehodlám Frankovi M (a spol)  dělat  křoví pro slávu FISTeCu takže  pa  ;)
a někdy někde čus ;)
Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů,
pokud to lze vysvětlit jejich debilitou.

Offline Dan

  • ***
  • Příspěvků: 140
  • Karma: +10/-11
    • aljassky sen
    • E-mail
Re: 4th FISTC - CART European Championship, v Raingers
« Odpověď #3 kdy: 06 Listopad, 2010, 19:09 »
Bohužel nemohu nikde najít propozice :o
Jediné co jsem našel že bude slavnostní zahájení ve čtvrtek v 19hod ;D
Kvuli příjezdu by mně zajímalo kdy bude veterinární přejímka,abych si mohl udělat nějaký plán kvuli práci.
habas prosímtě zkus něco zjistit :-*

Offline RomanH

  • STK
  • *
  • Příspěvků: 153
  • Karma: +4/-15
Re: 4th FISTC - CART European Championship, v Raingers
« Odpověď #4 kdy: 08 Listopad, 2010, 14:24 »
http://www.facebook.com/pages/Europameisterschaft-2010-Schlittenhunde-Carts/114152438614858?ref=ts

Dane,
program je všude stejný, Příjezd ve čtvrtek nejpozději do 12.00 h. Od rána budou probíhat přejímky psů, prezentace a kontrola vybavení. Kára a její hmotnost, brzdy atd. Večer slavnostní zahájení od 19.00.
RomanH

Offline Dan

  • ***
  • Příspěvků: 140
  • Karma: +10/-11
    • aljassky sen
    • E-mail
Re: 4th FISTC - CART European Championship, v Raingers
« Odpověď #5 kdy: 08 Listopad, 2010, 17:50 »
Cao Habas.
Díky moc.Tu knihu bohužel nepoužívám a tak mně ani nenapadlo že by info mohli být tam.
jinak jsem to tak nějak předpokládal.Určitě tam budeš brzo a tak zaber nějaké místo at se poskládáme k sobě jako vždycky.přijedu tedy ve čtvrtek brzo ráno. ::)
Doufám že ta moje stokilová chlanovka se jim bude zdát dost těžká ;D
Jo ještě jeden dotaz.Sem byl v neděli u Kremličku a padla tam docela dobrá připomínka.Mají tam levné pivo :) tak za 2,50éček.Tak se nabídly že vezmou pípu a bečku.Najdou se nějací pomocníci na likvidaci obsahu :P abychom to nemuseli dávat psum místo iontáku :'(

Offline RomanH

  • STK
  • *
  • Příspěvků: 153
  • Karma: +4/-15
Re: 4th FISTC - CART European Championship, v Raingers
« Odpověď #6 kdy: 09 Listopad, 2010, 09:44 »
Jasně že jo, myslím že bečka bude málo :)
RomanH

Offline brzekm

  • ***
  • Příspěvků: 147
  • Karma: +10/-10
    • www.czechsilverstar.wz.cz
    • E-mail
Re: 4th FISTC - CART European Championship, v Raingers
« Odpověď #7 kdy: 09 Listopad, 2010, 13:55 »
Koukám, že tady řešíte váhu káry. Možná se blbě zeptám, ale oni snad existují nějaké limity pro kolik psů musí byt jak těžká kára? Vím, že u nás to nikdy nikdo neřeší. Přeci mě nebudou nutit jet sprint s těžkou chlaňovkou, když na to mám lehkou?????
Martin

Offline sulika

  • STK
  • *
  • Příspěvků: 313
  • Karma: +20/-42
    • www.zerodc.cz
Re: 4th FISTC - CART European Championship, v Raingers
« Odpověď #8 kdy: 09 Listopad, 2010, 14:20 »
Martine tohle jsem našel na strákách FISTC 
7. EQUIPMENT
a) A Cart must be solid and stable enough to carry a musher.
It is the intention to demand a basket on a Cart to eventually carry an injured dog in the year 2011 - approximately, but until then it is not mandatory.
b) The following weights are to be understood as minimum weights:
Class O: 70 kilos
Class A: 70 kilos
Class B: 50 kilos
Class C: 30 kilos
Class D: 30 kilos
c)The Cart must have steering facilities, four wheels in Class O, three wheelers allowed in all other Classes, and at least the wheels in the rear must have effective brakes. A parking brake to be locked must also be there, and it is necessary that at least two wheels can be lockable.
d) The Cart must have a "brush bow".
e) A security line for anchoring the cart must be fixed to the cart (cable, chain or line strong enough for the team in question)
f) A double fixation of the towlines to the cart is mandatory. (2 different fix points on the cart)
g) The musher must bring one or two extra lines (cable or chain) with two snap hooks to use if leaving a dog at a drop point.
h) Any Cart/Rig/Scooter/Bike has to pass a control and be accepted by the Race Committee before entering the first heat.
i) The Bike must be of Mountain Bike type with matching Tyres
j) The Bike must have brakes on both wheels.
k) It is mandatory that mushers wear a helmet as well as gloves for personal protection except for the Cani-cross class.
l) All mushers are responsible for the standard and quality of their own equipment. :-[

Offline Mirek Kremlička

  • ****
  • Příspěvků: 377
  • Karma: +68/-5
    • Českou Kanadou
    • E-mail
Re: 4th FISTC - CART European Championship, v Raingers
« Odpověď #9 kdy: 09 Listopad, 2010, 18:08 »
Čau Habas,
nechci prudit, ale částečně mě vyhecovali Dan a částečně Jirka Nešněra svými příspěvky. Jde mi hlavně o to, aby nebyli někteří účastníci v Reingers nepříjemně překvapeni požadavky, které jsou ve fistekáckých pravidlech, které si každý v angličtině nepřečte a spousta z nás ještě na fistekácké akci nebyla.
Také je pravdou, že jsem nikde nenašel úplně běžné propozice. O tom, která kapela bude kdy hrát je informací dostatek, ale jaké je povinné očkování, není nikde nic. Kdy máme dorazit a kdy bude přejímka už jsi napsal, takže díky.
Zkusil jsem si je přelouskat ty pravidla a došel jsem k násleujícím poznatkům, které by nás mohly zaskočit.
Všichni psi MUSÍ být čipovaní. U nás tahle povinnost zatím není a vím, že spousta lidí se řídí našími předpisy, takže psy čipované nemá. Takže jak?
V boxu můžou být maximálně dva psi. Pokud to účastník po upozornění nezajistí, může být disknutý.
Není mi jasné, jestli je povinný vak na dovezení psa do cíle. Je nějaká jiná povinná výbava, mimo helmy?
Na předepsané váhy káry pro jednotlivé kategorie už dal odkaz Jirka, ale proti tomu jsem objevil jinou libůstku. Dle fisteku musí být čtyřkola jen pro kategorii O, pro ostatní stačí tříkola s parkovací brzdou. To mi příjde být docela divočina i když bude dodržená předepsaná váha ;D.
Normálně v Reingers chtěli čtyřkolku od čtyř psů.
Na rakouských stránkách jsem našel jedinou úpravu proti jejich pravidlům a to je věk psů, pro sprint 15 měsíců a pro mid 18 měsíců. Normálně chtějí v Rakousku 2 roky, bez rozdílu kategorií.
Opět píšu, nechci prudit, ale pouze předejít zbytečným problémům na místě a myslím, že těch nejasností je poměrně dost.
Čau, Mirek

 
« Poslední změna: 09 Listopad, 2010, 18:13 od Mirek Kremlička »

Offline Dan

  • ***
  • Příspěvků: 140
  • Karma: +10/-11
    • aljassky sen
    • E-mail
Re: 4th FISTC - CART European Championship, v Raingers
« Odpověď #10 kdy: 09 Listopad, 2010, 20:21 »
Něco málo odpovím za Habase.
Psi musí být čipovaní!!!!!Už jenom při převozu přes hranice -ale tím si nejsem stopro jist.FISTC veterinář provádí prohlídku a zároven si ukládá do čtečky čipy psu které budeš zapřahat a ty potom překontroluje při prujezdu cílem.Toto je skutečnost a opravdu se na to dbá.Pokud nebudeš mít čipy tak Ti je na místě načipuje s nadmořskou přirážkou.....Takže pokud je nemáš vykašli se na bečku a zajet k veterináři a nechej si je napíchat.
Co se týká tříkolky-hm-neznám blázna který by si za tříkolku zapřáhl šestku.No možná takového uvidíme....No a ještě malý detail.jak zajištíš na tříkolce případný převoz psa.Nedej bože dvou...ze šesti.Myslím že tohle FISTEC trošku podcenil.Uvidíme.Každopádně doporučuji Brzkum dovážit káru závažím.Něco se u mně najde.Kolem se válí spousta litinového závaží které budu muset sundat z Chlanovky abych se dostal na tu padesátikilovou hranici.Asi ještě odříznu zadní nápravu a doprostřed dám jedno kolo a hned mám tříkolku jako vyšitou.
To přepravní boxy ve vozíku.....Ano je to kontrolované-zeptej se Brzka nebo kohokoliv kdo byl v zimě na Oravě.Prohlíží velikost,a odvětratelnost-tedy aby se tam nesrážela vlhkost a také komfort atd.....
Jo a na FISTC stránkách jsem nějakou povinou výbavu zahlédl.Myslím že musíš mít nepřekousatelný řetízek,Náhradní obojek a tak dál...Ale nejsem si jist jestli to platí i na kárách.Jo a pozor!!!!Musím mít lékarničku pro poskytnutí první pomoci.To to se kontrolovalo i v zimě a myslím že ji budeš muset mit i ted.Řeším to starou autolékarnou.No on to totiž nikdy nikdo neřešil a tak ti co jezdí pravidelně na takovéto podniky už si zvykly a řeší to na místě operativně.V zimě třeba na Inerkrems-povinost sluneční brýle a neprofouknutelná bunda.No a takových prkotin se ještě nazbýrá.Myslím že ještě pojedem ve čtvrtek do nějakýho supermarketu zhánět nějaký věci ;D
No ale bez legrace :-XKdyby někdo přeložil z FISTEC stránek pro nás normální ty duležité věci.Kčemu máme sportovního referenta....

Offline RomanH

  • STK
  • *
  • Příspěvků: 153
  • Karma: +4/-15
Re: 4th FISTC - CART European Championship, v Raingers
« Odpověď #11 kdy: 09 Listopad, 2010, 21:25 »
No vida, se nám to tu rozjelo. Škoda že spousta lidí ví že chce jet už půl roku a až nyní si zjišťují informace. :))
Je to snad trochu srozumitelné co po nás chtějí. Na zasedáních se toto neprobírá, takže jsme odkázáni pouze na to co nám FISTC napíše na web.

 PRAVIDLA PRO RACE FISTC Kárové-RACE mistrovství

Tato pravidel jsou platná od 28. Sept.2010, a je třeba je chápat jako dodatek k pravidlům platným pro sprint na sněhu

Pravidla nebo odstavce které nejsou uvedeny  ve sněhových pravidlech pro sprint

a musher je dále uvedeno, jak se (bez ohledu na to jestli ona nebo on)

NÁPIS PRAVIDLA

1.ENTRY

Pro účast v Evropské FISTC / Mistrovství světa v jednotlivých členských zemí vyšle kompletní přihlášku pro všechny soutěžící, aby FISTC tajemník, pokladník, a Organizátor závodu respektování lhůtě stanovené pořadatelem. Tento seznam musí být uveden název Musher, třídy, ve kterých se účastní, a jména psů - s číslem čipu.

2.PAYMENT

Celková finanční částka musí být zaplacena FISTC pokladníka o vyhlašovaných uzávěrky poslední.

3 PRE KONTROLA

Den před závodem, nejpozději v šestnáct hodin, pokud pořadatel je informován o velký problém, musí být všechny týmy být k dispozici pro kontrolu před Race.

4 startovací listiny

Ve 12 hodin - čtvrtek v poledne Startovní listina bude konečné. Tým může změnit kategorii Po této době jen v dohodě s FISTC Vet. pokud pes nebo psi jsou nemocní.

5. Musher

a) mushery Státní zmínil se v jeho pasu, je platné, pouze s jednou výjimkou: mushera žije a pracuje v jiné zemi je oprávněn účastnit se této země, pokud má povolení na vlastní zemi, aby tak učinily, psaný v jeho FISTC Musher cestovní pas.

b) Musher, který začíná v první část závodu musí soutěžit v průběhu dalších dvou zahřívá se stejným týmem.

c) Pokud Musher je diskvalifikován během / po tepla, on není oprávněn soutěžit po celý zbytek závodu.

d) Pouze FISTC rada je oprávněna vyzvat musherů z jiných zemí není členem FISTC tím, že jim divoká karta. Následující rok tuto zemi musí být členem FISTC. Jinak Musher v otázce nemůže podílet na dalším mistrovství FISTC.

e) proti sportovní chování je velmi špatné pro sport a všechny clubové musí mít správné chování vůči psům a všem účastníkům.

f) Minimální věk pro účast na oficiálních závodech:

Kategorie d1/d2 = 12 let

Kategorie C1/C2 = 14 let

Kategorie B = 16 let

Kategorie A / O = 18 let

Kategorie Bike 1 pes = 11 let

Kategorie Bike 2 psi = 14 let

Kategorie Scooter 1 pes = 11 let

Kategorie Scooter 2 psi = 14 let

Kategorie Cani Křížová 1 pes = 11 let

Kategorie Cani Křížová 2 psi = 14 let

g) Je-li závod bude probíhat pouze v jednom dni z počtu dnů plánu, bude startovné se nevrací.

h) Změna třídy může být za poplatek EUR 20, - uvedeny ve výzvě a pouze do čtvrtka před závodem, za výjimečných okolností bez zaplacení pokud byl povolen FISTC Vet. do pátku 08:00. ze zdravotních důvodů

i) Každý tým musí být veden musherem, který závodil  první den, po celou dobu závodu.

6. PSI

a) Race Marshall je oprávněn odmítnout vstup jakéhokoliv týmu / psa z vážných důvodů

b) Race Marshall a Vet. mít možnost vyhodnotit týmu nebo pes (y), přichází na startovní čáru a diskvalifikuje ho / ji, pokud je podezření, že neschopný, nebo neefektivní dokončit Trail bezpečně.

c) Družstva nebo psy, kteří nedokončili první kolo závodu, nebude mít oprávnění ke spuštění v následujících kolech.

d) pouze psi registrována v jednom ze čtyř plemen Polar psích spřežení - sibiřský husky, aljašský malamut, samojed, a Grónský pes s FCI Pedigree a v souladu s příslušnými Standard FCI mohou startovat v mistrovství FISTC. To znamená, že v typu, hmotnosti a velikosti (s tolerancí + 1 cm v poměru k velikosti Maximální povolená ve standardu - pokud vůbec nějaké).

Toto musí být ověřeno skutečné FISTC pas pes nebo Passport Euro, jak je popsáno v příručce uvedeny na webových stránkách FISTC.

Ve věci alespoň dvou psů s Pasy pro psy od země nejsou v Standard, osoba, která má ověřit toto, není dovoleno podepsat pes projde ještě. Tato osoba je však zdarma, pokud má podle certifikátu s Good.

V případě, že nejméně čtyři psy s Pasy pro psy ze země, nejsou v normě, bude FISTC členský klub se pozastaví na období jednoho roku.

e) Věk Psi musí být 15 měsíců v první den závodu.

f) Každý pes může být diskvalifikován pro ne-shoda s normou, nejpozději 2 hodiny po skončení prvního tepla.

g) Je zakázáno mít více než dva psy v přepravním boxu.

h) Je-li varování pro špatné životní podmínky zvířat, boxy nejsou napraveny Musher na následující ES / WC, bude diskvalifikován.

7. VYBAVENÍ

a)  konstrukce vozíku musí být pevná a stabilní dostatečně pevná unést  mushera.

Záměrem je, aby požadavek na káru  kde se dá vézt zraněný pes byl splněn  v roce 2011 - zhruba, ale do té doby to není povinné.

b) tyto váhy je třeba chápat jako minimální hmotnosti:

O třída: 70 kg

Třída A: 70 kg

Třída B: 50 kg

Třída C: 30 kg

Třída D: 30 kg

c) kára musí mít řídicí zařízení, čtyřmi koly do třídy O, tři koláři povoleno ve všech ostatních třídách, a alespoň na zadní kola, musí mít k dispozici účinné brzdy. Parkovací brzda musí být uzamčeny, musí být také tam, a je třeba, aby nejméně dvě kola mohou být uzamykatelné.

d) musí mít košík "kartáč luk". ???? doufám že tím nemyslí oblouk.

e) zabezpečení linka pro ukotvení vozíku musí být stanovena do košíku (kabel, řetězce nebo linky silné dost pro tým v otázce)

f) dvojitou fixaci zápřahu do káry je povinné. (2 různé pevné body na vozíku)

g) musher musí přinést jeden nebo dva řádky navíc (kabel nebo řetěz), s dvěma karabinami k použití, pokud opuštění psa na odkládacím bodu bodu.

h) Každá kára / Rig / Scooter / Bike musí projít kontrolou a musí být schváleny závodní komise před vstupem do první jízdy.

i) Bike musí být horského typu s odpovídajícími Bike Pneumatiky

j) Bike musí mít brzdy na obou kolech.

k) Je povinné, aby mushery nosit helmu i rukavice pro osobní ochranu, s výjimkou Canicrosu 

l) Všechny mushery jsou zodpovědní za úroveň a kvalitu svých vlastních zařízení.

8.IDENTIFICATION

a) Všichni psi účastnící se Mistrovství FISTC musí být opatřeny elektronickým Chips

9. TEAMSIZE

1: Open Class "O" - Devět psů a více tepla v jedné, s možností pro pořadatele omezit počet psů, a nejméně 6 psů v ostatních jízda.

2: 8 pes třídy "A" - maximálně 8 psů tepla 1, a minimálně 5 psů v ostatních jízda.

3: 6 Pes třídy "B" - maximální 6 psů ve sdílení tepla 1, a minimální 4dogs v ostatních jízda.

4: 4 psy třídy "C" - maximálně 4 psy Tepelná 1, a minimálně 3 psi v ostatních jízda.

5: 2 pes třídy "D" - 2 psi v průběhu celého závodu

6: Velo - Bike s jedním psem - věk musher minimálně 11 let. Linky na pes nesmí překročit délku 2, 5 metru.

7: Velo - Bike se dvěma psy - věk musher minimálně 14 let. Výstřih je povinné. Linky na pes nesmí překročit délku 2, 5 metru.

8: Scooter s jedním psem - věk musher minimálně 11 let. Linky na pes nesmí překročit délku 2,5 metru.

9: Scooter se dvěma psy - věk musher minimálně 14 let. Výstřih je povinné. Linky na pes nesmí překročit délku 2,5 metru.

10: Cani kříž 1 - třída pro jednoho psa a musher pěšky. Muži a ženy se začínají ve stejné třídě mezi sebou s intervalem jedné minuty. Pouze tehdy, když máme minimálně 3 startujících na sex, bude samostatná předání cen pro ně - jinak to bude v obyčejný.

11: Cani kříž 2 - Třída pro dva psy a musher pěšky. Muži a ženy jako výše.

Pro závod bude všech tříd budou rozděleny do 2 skupin takto:

Skupina 1: Týmy se jen Sibiřská Huskies -

Skupina 2: Týmy s jedním nebo více Sibiřská Huskies a aljašský malamut, Grónsko Psi nebo Samoyeds.

10. SANKCE

Všechna pravidla z Sprint sněhu Pravidla týkající se sportovní chování a mimo Race Course platí i zde, ale na kolo a Scooter tříd je zakázáno přijít před psa nebo tahat psa v žádném případě. Pokud k tomu dojde musher bude diskvalifikován.
RomanH

Offline Mirek Kremlička

  • ****
  • Příspěvků: 377
  • Karma: +68/-5
    • Českou Kanadou
    • E-mail
Re: 4th FISTC - CART European Championship, v Raingers
« Odpověď #12 kdy: 09 Listopad, 2010, 21:40 »
Teda Habas, nezlob se na mě, ale Dan sem poslal daleko víc potřebnejch informací, než tenhle strojovej a srandovní překlad. Mimochodem, jak je uvedeno v posledním ostavci, tak platí ještě spouata pravidel ze sněhu, ale ty už sem raději nepřekládej. Já jsem chtěl jenom předejít problémům, protože se sem chystá spousta lidí, kteří třeba na podobnou akci jedou poprvé.
Hlavně, že dozvíme do kdy a kam máme zaplatit startovný, ostatní informace si holt každej seženeme sami a když někdo bude mít problémy, tak je to jeho smůla.

Offline ježura

  • *****
  • Příspěvků: 587
  • Karma: +15/-0
    • E-mail
Re: 4th FISTC - CART European Championship, v Raingers
« Odpověď #13 kdy: 10 Listopad, 2010, 08:05 »
Citace
když máme minimálně 3 startujících na sex
Citace
Výstřih je povinné.


Tak to mě rozsekalo, já tam snad pojedu ;D

Offline RomanH

  • STK
  • *
  • Příspěvků: 153
  • Karma: +4/-15
Re: 4th FISTC - CART European Championship, v Raingers
« Odpověď #14 kdy: 10 Listopad, 2010, 11:54 »
Mirku, jak sám vidíš informace o programu závodu jsou mizerné. Já si je z prstu nevycucám. Kdybych se nestaral o to kdo chce jet a do kdy poslat startovné tak nejede nikdo nikam. Každému druhému jsem musel volat zda tedy pojede a jakou kategorii. Bohužel FISTC nefunguje tak jak se tváří. Dělat překlad není v mých silách. Mluvím pouze česky a rusky. :)  Také si zjišťuji informace sám i když strojovým překladem.
 - povinnost čipů trvá již několik let a upozorňoval jsem na to již v článku týkající se racepasportů :)
 - přeprava psů / dva psi v boxu platí již několik let :)
 - hmotnost tříkolky či káry byla i pro mne nová informace o které jsem mluvil na schůzi ČMSKSP v Železnici. :)

 Podle řádů FISTC se musí každý závodník odprezentovat osobně do čtvrtka12. 00 do  16 hodin pokud to bude z nějakých vážných důvodu.
 do té doby je možné z vážných důvodů změnit i kategorii v které chce jezdec startovat. Později za poplatek 20 eur.
 Výbava je asi následující, pro týmy O je povinná čtyřkolka, pro ostatní třídy postačí čtyřkola která má bržděná alespoň dvě kola a parkovací brzdu.
 
 Dvojí úvaz na káře, bezpečnostní nepřehryznutelné vodítko / lanko k odložení psa s karabinou. Pojistná šňúra, náhradní obojek, lékárnička. ( No asi pojedu sprint s batohem na zádech.)

 Helma a rukavice jsou povinné krom třídy CC
 váhy vozíků jsou napsány srozumitelně
 Jak je to s vakem a místem na transport psa netuším. U sprintu asi ne, mid bych řekl že ano. lékárna, obojek budou asi také spíše záležitostí midu.
 Sám jedu na takovouto károvou akci od FISTC poprvé a dá dost práce vyhovět jejich administrativním požadavkům natož sledovat jejich přiblblé řády, které jsou velice zohledněny holaňdanům a frantíkům, jejichž káry jsou opravdu šílené. No uvidíte sami, já bych si na tříkolku s volantem nestoupl.

 


 -
RomanH