Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Povídání jen tak...

Autor Téma: Povídání jen tak...  (Přečteno 15275 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline ježura

  • *****
  • Příspěvků: 587
  • Karma: +15/-0
    • E-mail
Re: Povídání jen tak...
« Odpověď #15 kdy: 16 Duben, 2008, 07:56 »
Uf, musim se s vama podelit o dnesni zazitek. Za nasi 7 letou dcerou chodi jeji kamaradky a za  nasimi psy taky. Dnes odpoledne jsem jevila znamky opotrebovani a tak manzel rekl ze s nima na zahrade bude a dohlidne i na 1.5 leteho syna. Asi po hodine jsem se vysla na zahradu taky a co vidim. Branka ze zahrady dokoran, po zahrade zpusobne popochazeli vsichni psi a jediny kdo utekl byl syn. Udelala jsem bugr, a vymyslela jsem zamykani vrat na zamek a klic budu nosit na tele >:(,manzel, ktery delal kus od nich si pry niceho nevsiml ???, Vim ze se o chlapech rika ze neumi delat vic veci najednou, ale tohle me na..alo. Jo a jeste rek ze nase stara trojka haskounu byla vycepovana tak ze sedela na predzahradce a taky se ani nehnuli. jenze to byli uz starnouci haskouni, a ne 6 mladych. Vedle nasi zahrady uz jsou louky ,pole a slepice. :-X

Mě minulý týden vyděsilo zoufalé psí naříkání, tak jsem vylítla ven a zřejmě nějakou dírou pod plotem se dostal na ulici Bodie (ten nejmladší malamutí blbeček). Místo aby šel do vsi na lov, tak lítal kolem plotu a kňoural, něco ve smyslu "pusťte mě domů, já se tady sám strašně bojím" :)

Marion

  • Host
Re: Povídání jen tak...
« Odpověď #16 kdy: 16 Duben, 2008, 15:06 »
 :D
Bellův zákon o šíření zvuku
Pes, kterému odepnete vodítko, okamžitě ohluchne.

První dodatek k Bellovu zákonu
Tato hluchota se týká pouze vlnové frekvence vašeho hlasu.

Druhý dodatek k Bellovu zákonu
Jako protiváha se všechny ostatní zvuky slyšené psem zesílí. Zejména štěkot jiného psa, vzdáleného i kilometr a více, slyší pes zcela zřetelně.

Eckelhaftův zákon o zbytečném zákazu
Štěně ví, co znamená "fuj", ale tváří se, jako že neví.

Breedův zákon o štěněcím charakteru
Vyberete-li si štěně podle vlastností, přisuzovaných určitému plemeni v atlasu psů či jiné kynologické knize, vaše štěně bude mít vlastnosti přesně opačné.

Stockův doplněk Breedova zákona o štěněčím charakteru
Ze třech psích vlastností, které vás nejvíce přivádějí k šílenství, bude mít vaše štěně čtyři a více.

Slipperův deformační zákon
Štěně si nehraje s vaší bačkorou proto, že by nemělo k dispozici jiné hračky. Hraje si s vaší bačkorou proto, aby jí mohlo zničit.

Zákon pomíjivosti jídelních preferencí¨
Jeho náklonnost k této značce štěněčího žrádla skončí ve chvíli, kdy plechovkami zaplníte lednici, spíž i sklep.

Zákon neshody v myšlení
Pod pojmem ,,pěkná procházka" si váš pes představuje něco zcela jiného než vy.

Rovnostářský stravovací zákon
Pes nebude ochoten jíst nic, co byste nebyli ochotni jíst vy.

Zákon potravní nedůvěry
Psí konzervy si pes oblíbí jen tehdy, uvidí-li vás ochutnat.

Strangeův potravní zákon
Od cizích lidí se pes vezme cokoli, co by doma nepožil ani za použití brutálního násilí nebo nucené hladovky.

Pravidlo nejednoty názoru
Je prakticky nemožné donutit psa, aby jedl jen to, co mu předložíte vy.

Pestův zákon sebezáchovy
Pes si nevezme od cizího člověka pouze takové jídlo, které je otrávené.

Dragův dodatek k Pestovu zákonu
Požije-li pes otrávené jídlo, činí tak pouze proto, aby vás vytrhl ze stereotypu a dopřál vám trochu toho dobrodružství.

Dragův zákon účinného rozrušení
Pes považuje za nejúčinnější vytržení ze stereotypu bušení na okna veterináře v půl čtvrté ráno. 

Zákon zdravotního dohledu
Nahlíží-li pes do vašeho talíře, činí tak proto, aby zkontroloval váš stravovací režim.

Zelený zákon dr. Greena
S vaším stravovacím režimem pes souhlasí pouze tehdy, jste-li vegetariáni.

Zákon absolutní agrese
Pes považuje každé jídlo, které konzumujete v jeho přítomnosti, za osobní útok.

Zákon absolutního dotčení
Psa hluboce uráží, vidí-li vás jíst cokoli kromě suchého chleba.

Zákon absolutní nedůvěry
Pes loudí i tehdy, jíte-li suchý chleba. Pokud mu dáte ke chlebu přičichnout, znechuceně se odvrátí, ale loudí nadále.

Breadův iluzionistický zákon
Pes vám nikdy neuvěří, že jíte pouze suchý chléb. V jeho představách si jej umíte během cesty k ústům nepozorovaně ochutit vepřovým sádlem nebo šunkou.


Milena

  • Host
Re: Povídání jen tak...
« Odpověď #17 kdy: 16 Duben, 2008, 22:49 »
Tak o tomhle můžu jen číst. Psi, kteří se drží doma, když mají otevřeno a hafan, který se dobývá domů, protože se vyděsil nečekaně nabyté svobody... Když naposledy zdrhla Anduša, ten mrňavý zrzavý prevít, tak si díru v plotě vyrobila sama, vzala ssebou i zbytek kolektivu, aby jim to nepřišlo líto, nejdříve se řádně proběhli po lese, vyděsili osobu se psem ( hlášeno místními usedlíky), poté při návratu vnikli do sousedící zahrady, kde Andy kousla do nohy zahrádkáře a pod plotem se dostala do další cizí zahrady a přítomného majitele zahnala na dvacet minut ( než jsem přišla z práce) do zahradního domečku a hlídala, aby nevylezl. Nevylezl.Stálo mě to dva půllitry fernetu (po jednom pro každého z postižených zahrádkářů, paní se psem už byla pryč, měla smůlu), investice do zabezpečení plotu a psychickou újmu v podobě paranoického vybíhání z domu na zahradu za účelem kontroly přítomnosti psů, a to v pětiminutových intervalech. Andy má vždy po dobu mé nepřítomnosti úvazový režim a slíbené česnekové knoflíky, jestli se to ještě někdy bude opakovat, ale nevypadá na to, že by vůbec měla v úmyslu sáhnout si do svědomí na základě mých planých výhrůžek :-[ :-\... Smět napsat, že mi utekl pes ( nebo mohl utéct) a nic se nestalo, to by byl ráj ...

Offline ježura

  • *****
  • Příspěvků: 587
  • Karma: +15/-0
    • E-mail
Re: Povídání jen tak...
« Odpověď #18 kdy: 17 Duben, 2008, 07:17 »
Mileno zdrhnout mi všichni, tak napřed vyčistí dědinu od slepic, koček, jezevčíků... znásilní všechny háravky... a až pak se zase začnou zoufale dobývat domů... :-X

Milena

  • Host
Re: Povídání jen tak...
« Odpověď #19 kdy: 17 Duben, 2008, 07:47 »
 Lence: V takovém případě ten fernet odhaduju na několik beden ;D, a to jen v tom lepším případě, podle počtu navštívených usedlostí, ne podle slepic a jezevčíků. Krásné na tom je, že zdrhnuvší smečka drží vždy při sobě řídíc se heslem "jeden za všechny, všichni za jednoho" a bez ohledu na široký akční radius neomylně trefí domů. Ty bestie dobře vědí, kde dostanou večeři, ať už provedly cokoli. Zkrátka nás mají ochočené nebo co... :-\ :)

sarka

  • Host
Re: Povídání jen tak...
« Odpověď #20 kdy: 17 Duben, 2008, 07:54 »
A myslite ze jsem se nevydesila? ty silene dlouhe minuty, nez jsem po pohledu na otevrenou branku koukla ze kluk zamiril do luk-nepotr :'(ebuje tedy okamzity zasah, pak jsem zarvala ,,psi ke me pocitam,, a vite jak dlouho trva nez napocitam do 6?
pak jsem uz  klidneji napocitala do 3, to jsou nelovici babky nebo maly krizenec a pak jsem se jala odchytavat kluka. Muzete m rict na co ty chlapy vlaste mame? Aha ja uz vim, kdo by mi opravoval ctryrkolku ;D

Offline ježura

  • *****
  • Příspěvků: 587
  • Karma: +15/-0
    • E-mail
Re: Povídání jen tak...
« Odpověď #21 kdy: 17 Duben, 2008, 08:27 »
Citace
Muzete m rict na co ty chlapy vlaste mame? Aha ja uz vim, kdo by mi opravoval ctryrkolku

Pozor aby to tady nečetl...jinak ti "zapomene" přitáhnout kolo :-X

Citace
V takovém případě ten fernet odhaduju na několik beden , a to jen v tom lepším případě, podle počtu navštívených usedlostí, ne podle slepic a jezevčíků
Nestraš...už tak mě každý hárání stojí litr slivovice jako anestetikum pro sousedy ;)
« Poslední změna: 17 Duben, 2008, 08:29 od LenkaB »

Offline kavej

  • ****
  • Příspěvků: 307
  • Karma: +13/-30
Re: Povídání jen tak...
« Odpověď #22 kdy: 17 Duben, 2008, 13:36 »
Poté, co již bylo našimi psy zakousnuto kolem 5 slepic, pojistili jsme se a pojišťovna nám už zacvakala dalších 26. S tím, že někteří sousedi ještě nejsou spokojeni - co ušlý zisk z vajíček, který pojišťovna nebere v potaz, takže nahlásíme o pár slepic víc nebo dodáme tu flašku, event. doplatíme v případě nepříjemných sousedů. Nejstaršího psa máme 3 roky, naučil se v klasickém plotu rozplétat oka, dřevěný, 2m vysoký přeskakuje, pověsí se přes okraj a vyškrábe se, kdybych neviděla, neuvěřím. Občas nám nechají sousedovy děti otevřenou zadní branku, když si jdou pro zakopnutý míč a to je radost, když zdrhnou všichni. To už jenom jdu podle štěkotu psů a kdákání slepic..... No, vybrali jsme si skorovlky, tak to máme :)

Milena

  • Host
Re: Povídání jen tak...
« Odpověď #23 kdy: 17 Duben, 2008, 16:23 »
  Hm, v Anduši bych vlka nenašla ani s hoooodně dobrou lupou a Mufinek je její dvojnásobná zvětšenina, ale co se týče schopností loveckých... ::)poslední slepici sejmuli na základě příkladné spolupráce přede dvěma týdny na Českém Meránu ve vesnici jménem Černotice, myslím. A to byli oba na šňůře a v postrojích, což zřejmě slepice podcenila a přebíhala před nimi cestu. Mufinek ji chytil a Andy zakousla, celé to trvalo asi čtyři vteřiny.Následující dva kilometry jsem brala klusem stále se ohlížejíc, zda mě nepronásleduje některý spravedlivě rozhněvaný vesničan na kole. Jediný ovčáček Jackišek neprojevil talent ke zpracování kořisti- pouze nevěřícně zíral, jak hážu slepici do příkopu a vleču vzpouzející se aktéry pryč z místa činu.
 Tak si říkám, že to pojištění škod je výborná věc, asi ho zařadím mezi aktuálně nutné investice  ;D

sarka

  • Host
Re: Povídání jen tak...
« Odpověď #24 kdy: 18 Duben, 2008, 10:43 »
Pro LenkuB. to už tady bylo, jednou mi opravil brzdy tak ze mi vylitly pri prvnim zabzrdeni obe ty kovovy pacicky ze zadnich brzd. Bylo to jak ve spatny kriminalce, koukala jsem na nej jak to opravuje, i me se zdalo ze to funguje, pak mi predal karu se slovy muzes vyjet ;D, no a potom, kdyz ;D jsme to prezili, tak opravdu tvrdil ze se me nechtel zbavit. On ta psi diskuse nechodi, nechape co se muze furt o tech coklech probirat. Zase vcera v deset vecer, kdyz jsem mu zdelila, mam na kare pichle kolo a kara je u znamych 4km od nas, chtel pro ni okamzite jet a hned ji opravit :), :-*

Offline terez

  • *
  • Příspěvků: 5
  • Karma: +0/-0
Re: Povídání jen tak...
« Odpověď #25 kdy: 30 Duben, 2008, 09:28 »
ještě k těm slepicím...mám vtipnou historku:jednou nám zdrhli dva malamuti. jeden se v noci vrátil, fenku nám druhý den dopoledne vrátil soused, který ji našel v králikárně i s králíčkem, již mrtvým ;). říkali jsme si, že je to bezva, škoda téměř žádná. ovšem vzápětí se dostavila sousedka, že ta mrcha jedna přeskočila plot, otevřela kurník a zmasakrovala 37 slepic a jednoho kohouta! kdyby to ta káča aspoň dotáhla dom, aby se všichni nažrali... :D.no nic, posléze jsme jeli na nákup slepic. u nás jezdí takový náklaďák a prodává slepice. všichni brali po dvou, po třech, my 38...a to jsme tam jeli s naivní představou, že to budou kuřátka, tak jsme měli jenom 3 krabice.do jedné krabice se vešly čtyři, tak jsem musela prohrábnout popelnice na tříděný odpad v širokém okolí, abychom je měli kam naskládat.holt, je to sranda s těma psoutama :).jinak sousedka byla skvělá, vzala to v pohodě, žádný stres a řvaní, ještě nám strašně děkovala, jak jsou ty nové slepičky krásné...taky za ty prachy.. ;)


Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 64607
  • Karma: +0/-0
Re:Povídání jen tak...
« Odpověď #27 kdy: 01 Listopad, 2023, 10:36 »
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт


Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 64607
  • Karma: +0/-0
Re:Povídání jen tak...
« Odpověď #29 kdy: 01 Únor, 2024, 21:42 »
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт