Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 trénink a běžkařské tratě

Diskuzní fórum > Trénink

trénink a běžkařské tratě

(1/5) > >>

labraus:
Prosím, prosím, jaké máte zkušenosti s běžkaři, kteří si zapomněli doma psi? Jak se tváří, když jim vlezete na trať? Je možné se nechat na běžkách tahat pesanama na oficiálních  běžkařských tratích na horách?
Já se nechám tahat dvěma psicema na rozdvojku a když je okolo tratě ušlapáno, tak běží každá z jedné strany stopy. Když je však kolem stopy půl metru měkkého sněhu, tak samozřejmě moudře šlapou stopou, aby se nebořily. Loni bylo i u nás na Křivoklátsku hodně sněhu, ale když nějaký běžkař chtěl koukat zle na mé pejsky, že šlapou ve stopě, tak měl smůlu, protože naprostou většinu stop jsem vyšlapal  já a moje psí holčičky sám. Teď mne však už přestala ta naše nížina bavit (málo sněhu - moc pražáků ;)) a tak plánuju přesun do Krušných hor. Máte někdo zkušenost, kde trénovat hentýn skijoring na horách?

Profesor:
do Krušnejch néééé, tady jsou alergický ... ještě po tobě budou pražáci vymáhat prachy za hůlky, co ti zloměj o hřbet ...

labraus:
Kdo je alergickej a na co? A kde? Co já teda slyšel, tak maj krušnohorci velké problémy stíhat údržbu stop i na magistrále. Neříkám pokud někde mají stopu perfektně upravenou strojem - pak jim sem tam tlapka ve stopě může vadit. Ale aby se na nás někdo mračil, když projedem zasněženou stopu, nebo manuálně vyšlapanou  :o ? Tak to snad může jenom pražák  ::)  ne?

Tobi:
Pokud vim, tak jsem okolo Prahy problem nemel nikdy. Jakmile jedes dal, v podstate kamkoli, je problem. Takze bych s tema Prazakama spis brzdil.
Psy nemaj radi vsude obecne, ale pokud se budes chovat slusne a ohleduplne, tak to vetsinou projde.
Tobi

labraus:
bohužel já mám s pražákama dost zkušeností, které mne totálně odbrzdili - raděj nemluvit.
Ale spíš jsem se ptal na to, jestli je vůbec možné se psem na běžkařskou trať. Jestli je to někde nějak zakázáno?

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi