Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 uspáni psa X přítomnost deti

Autor Téma: uspáni psa X přítomnost deti  (Přečteno 17876 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Rasťo.Š

  • *
  • Příspěvků: 38
  • Karma: +0/-0
    • E-mail
Re: uspáni psa X přítomnost deti
« Odpověď #15 kdy: 24 Květen, 2010, 19:51 »
A vážne...

do diskusie keby nepísal občas djihád možete to rovno cele zrušiť!


Už dooooobre dlhu dobu čo tu občas nahliadam ...sa tu vypisuju same pič...iny.



Offline kavej

  • ****
  • Příspěvků: 307
  • Karma: +13/-30
Re: uspáni psa X přítomnost deti
« Odpověď #16 kdy: 24 Květen, 2010, 20:21 »


Ked "bohuš" povie v dedictví :"Vašu piču jsem,taky nevidel a verim,že ju máte" tak sa na tom od intelektuálov až po hospodu smeju všetci.


Asi nejde o to, jaky slova Djihad pouzil, ale o to, ze Sarku napadnul. Sarka resi nektere situace nestandartnim zpusobem a poklada i takove otazky, proste je takova a nekdo to asi nemuze skousnout. Djihad by pri sve dokonalosti mohl dokazat odhadnout, jak jeho odpoved v dane situaci muze ublizit,  a vedet, ze Sarku svym napadanim  a urazkami NEZMENI. Takze proc to dela???
A obrazek novacka o diskusi na mushingu: po 3 az 4 odpovedich na dany dotaz budu napadnut a ti, co mi poradili taky. Takze pokud tomu tleskas, asi zapadnes... K.K.


martin v

  • Host
Re: uspáni psa X přítomnost deti
« Odpověď #17 kdy: 24 Květen, 2010, 21:09 »
napadnul?? nedelej z toho kovbojku... nektery sarciny otazky fakt zarazejici, ale tahle hraje prim. takovou odpoved dostat mela. kdyz se nekdo blbe zepta, ma mu to nekdo rict. kdyby si vsici rekli...joo, on je takovej, na nej musis taaakhle... no, to by byl svet opravdu k pokukani.

2admin: tvoje revidovani prispevku je ale snad jeste vic zarazejici?!

Offline admin_tombru

  • Admin
  • *****
  • Příspěvků: 147
  • Karma: +29/-37
    • E-mail
Re: uspáni psa X přítomnost deti
« Odpověď #18 kdy: 24 Květen, 2010, 21:27 »
Jooo to už tak bývá, že demokracii se nejčatěji ohánějí a zaštiťují hulváti kteří nedokáží svůj názor vyjádřit přiměřeně k okolnostem.

A ještě se odvolávat na Bolka Polívku, no to jsi mi to teda natřel...

Djihádovi jsem dal možnost aby svůj příspěvek sám upravil tak aby prostě respektoval okolnosti. Myslím že zrovna toto není situace vhodná pro slovní drsňáky.

Odstranil jse z tohoto vlákna jen to opradu velmi "nevhodné", byť Šárky i když její reakci v její situaci chápu, aby si ze zbytku každý udělal závěr sám "kdo je kdo".

Bych také zde mohl několikrát měsíčně použít uměleckou licenci "kdyby blbost nadnášela, to by tady lítalo lidí..."  a to včetně mě samotného  ::)

Ale k tématu. Dle mého názoru je to vcelku problém který asi řešil už každý kdo má zvířata a děti, jelikož domácí miláčci zkrátka umírají a už jsem se setkal i s tím že dospělí to nesli mnohem hůře než jejich děti.  

Někdo v tom má možná jasno za všechny a má pravdu nejpravdivější... Ale to nic neubírá na tom že by se mohlo v tomto případě respektovat rozpoložení Šárky v této jistě nelehké chvíli.



Offline Rasťo.Š

  • *
  • Příspěvků: 38
  • Karma: +0/-0
    • E-mail
Re: uspáni psa X přítomnost deti
« Odpověď #19 kdy: 24 Květen, 2010, 21:33 »
to:kavej.

tak..

za 1.)nechcem robit djihádovi advokáta.

za 2.)myslim si,že či Sarce nakym slovom ublíži je mu u prdele.Pokial ide o mna videl som pár perel...tu v diskusii a jej názory.Napr.inzerát O.Brože.Pokial si pamatám/nemám už taký prehlad kdo čo napísal a nechce sa mi to hladať/ tak boli náke písačky okolo Merhyho nonstopu 2009.Ale to je jedno,len vcelku chápem že Šarka nemusí byt oblubena.

Ja tiež nemám rád ludí,čo maju pomýlené hodnoty a žiju v tom,že ked skape pes tak je to ako keby zomrelo ich vlastne decko.
Takých bytostne neznášam.


/A to som nedávno čistil PC a vysával hlinu z chladiča na procesore, pretože sa mi tu psy ponevierajú a  kedže sa občas  kvalitne vyvalaju v prachu evuidentne to tiež lietavzduchom hoc vytieram čo mi sily stačia/...pointa: žijem so psami.

Podstatné:Pýtat sa v diskusii či mám psa zahlušit pred deckami mi príde ako úlet.Niektorí  na to reagoali inak,Djihád svojsky s miernou nasratosťou,ale najviac sa stotožnujem s jeho názorom..

Offline Rasťo.Š

  • *
  • Příspěvků: 38
  • Karma: +0/-0
    • E-mail
Re: uspáni psa X přítomnost deti
« Odpověď #20 kdy: 24 Květen, 2010, 21:51 »
Jooo to už tak bývá, že demokracii se nejčatěji ohánějí a zaštiťují hulváti kteří nedokáží svůj názor vyjádřit přiměřeně k okolnostem.


to si akože myslel mňa ,dobre som to pochopil?


Offline HelaL

  • Global moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 975
  • Karma: +95/-74
    • MushGo
    • E-mail
Re: uspáni psa X přítomnost deti
« Odpověď #21 kdy: 25 Květen, 2010, 08:26 »
... Sarka resi nektere situace nestandartnim zpusobem a poklada i takove otazky, proste je takova ... Djihad by pri sve dokonalosti mohl dokazat odhadnout, jak jeho odpoved v dane situaci muze ublizit,  a vedet, ze Sarku svym napadanim  a urazkami NEZMENI

Tohle je klíčové:
Šárka má nestandardní názory (to není výtka, jen konstatování)
Chtěla si nechat poradit (to je dobře)

Měla by dostat takovou reakci, 
a) aby ji mohla "zkousnout",   
b) aby si taky uvědomila že je někde posunutá.

Moje (tobiho...) reakce byla příliš umírněná, ale pro Šárku přijatelná (splnila jen a)
Džihádovo reakce byla příliš tvrdá a napadající, takže Šárka reagovala sprostým protiútokem ... nevzala to ... (to nejsou výtky! jen popis akce-reakce)

Závěr - zkušený diskutér by měl poznat adekvátní "tvrdost" odpovědi, aby dala tazateli správnou zpětnou vazbu, kterou ten bude schopen přijmout.

Pokud tazatelé budou hlavně napadáni, nikdo nebude mít odvahu se ptát.

Tohle vlákno mi přineslo dvojí zamyšlení, jednak o předmětu, jednak o formě, kterou volit v odpovědi, tak aby to tazateli přineslo užitek.





Clara

  • Host
Re: uspáni psa X přítomnost deti
« Odpověď #22 kdy: 25 Květen, 2010, 09:47 »
jsou prostě lidi - střelci - co říkaj věci tak jak jsou třeba i krutě a tvrdě ale bez obalu
pak lidi co si něco myslí ale snaží se být tolerantní
a pak je Šárka....asi byla z celý situace na nervy, tak se holt zeptala a pak to stejně
vyřešila fofrem - donesla psa k vratům a hotovo.

já  myslim že to tu bude pořád, protože lidi jsou prostě různý, maj protichůdný názory
a různý povahy.
Ona i povaha celý společnosti je dneska někde úplně jinde....žejo



Offline Djihad

  • ****
  • Příspěvků: 457
  • Karma: +42/-23
  • Zkušenosti jsou nepřenosné.
    • www.sleddogs.cz
    • E-mail
Re: uspáni psa X přítomnost deti
« Odpověď #23 kdy: 25 Květen, 2010, 10:37 »
to: Šárka, mě klidně nadávej a na mě řvi, já to snesu, jsem velkej a navíc za to za všechno můžu. Až mě potkáš klidně mi můžeš i jednu vlepit, ale děti vynech.

to: soudružka Kuráková, myslíš doufám tu úctu k dětem, k jejich dětství a zranitelnosti, nebo snad velkorysost k vyšinuté matce, která hodlá svým dětem předvést takové divadlo? (Odpověď nevyžadována)

to: Rasto, Martin atd. ,nechte to bejt.

to: ostatní, pokud tímto "nestandardním" způsobem chtěla celému světu se srdcem nadranc vyřvat, že jí umírá milovanej pes, tak to se dělá v hospodě nebo jako já v lese, ale bez dětí.
Pokud potřebovala odbornou radu, měla ten problém přednést nějakému dětskému psychologovi
 Každému z nás sem tam nějakej pes umírá, ale že by to musel vědět zrovna celej svět.....to bychom tu nic jiného nečetli.

to: Admin, místo "vole" doplň "vogo", místo "pí.......ch" doplň "hloupostech"
-17 x Alaskan husky/ESP, L.P.1996
-Unlimited MID a LONG, komerční jízdy se psy
-krmím masem
-nerozumím dogtrekingu, caniccrossu, bikejoringu, skijoringu, služeb. výcviku a výstavám
-miluji zrzky



Offline VencaN

  • *****
  • Příspěvků: 888
  • Karma: +130/-109
  • G.Attla :...pes nikdy nedělá chybu...
    • E-mail
Re: uspáni psa X přítomnost deti
« Odpověď #24 kdy: 25 Květen, 2010, 12:02 »
 ;) ty voe, tak jsem si myslel, že "nejzlejší" budu já s názorem ,že děti od určitýho věku maj poznat věci tak jak prostě jsou, a že když se něco udělat musí, tak se to má udělat rychle a bezbolestně a že jim to jen prospěje ,když vidí smrt, která se jich přímo dotýká a  ne jen "jako" v TV a připitomělejch počítačovejch hrách...
PS. pokaždý, když jsem musel..., pak zuřivě do zničení kopal jámu a pak ... a pak jsem pak šel do hospy, tupě zíral do zdi a trochu pochlastal...(moc to nepomohlo)
Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů,
pokud to lze vysvětlit jejich debilitou.

pospa

  • Host
Re: uspáni psa X přítomnost deti
« Odpověď #25 kdy: 25 Květen, 2010, 12:42 »
ono to fakt bolí,protože je to stráta člena rodiny a rozpitvávat veřejně tuto záležitost se mi zdá ujeté a morbidní :-\

ŠárkaM

  • Host
Re: uspáni psa X přítomnost deti
« Odpověď #26 kdy: 25 Květen, 2010, 14:48 »
Džiháde, mám z tebe pocit, že z nejakych duvodu je pro tebe tema smrt dost citliva nemas to tema dobre zpracovany a chtel bys deti uchranit od skutecnosti, že smrt je.
Nedelala jsem detem zadny divadlo, nezvelicuj a narozdil od chlapu, co se po uspani psa sli ozrat, ja jsem dohlidla na holku, jak pise ukoly a udelala veceri.. Musela jsem normalne fungovat. Zadny srdceryvny rvani do sveta se nekonalo.

Když reknu A  reknu i B, s tim detskym psychologem to byl dobrej napad a tim si mohl zacit. (i skoncit).

Že jsem posunuta za hranici normalu  vim, neni normalní chodit dogtreky ze 6 psy a naucit je spat ve stanu, naucit je chodit u nohy.  

Offline Djihad

  • ****
  • Příspěvků: 457
  • Karma: +42/-23
  • Zkušenosti jsou nepřenosné.
    • www.sleddogs.cz
    • E-mail
Re: uspáni psa X přítomnost deti
« Odpověď #27 kdy: 25 Květen, 2010, 15:44 »
Hrách na zeď......

cituji se z prvního příspěvku:

 "Vodjakživa"  pejsek v noci umřel, tatínek mu ráno udělal hrobeček, až přijdete děti ze školy, či školky, dáte na hrob kytičky.

takhle mám zpracované téma smrti zvířat pro děti já, mimochodem nejsem to já kdo neměl téma smrti zpracované a hledal radu na veřejném diskusním fóru, sportovního portálu, he?

Třeba jeden pes kterého jsem musel uspat, ležel škubající se v hovnech a moči po prodělaném epizáchvatu, jinej se podělal v okamžiku smrti opravdu pohled pro děti.
Ženskou logiku občas nechápu, mám v paměti moment kdy jsem jel pro utracené hříbě, nebylo ještě mrtvé, majitelka nad ním a s ním plakala než pošlo a pak mi ho pomohla naložit do pick-upu s vědomím že poslouží jako potrava?
-17 x Alaskan husky/ESP, L.P.1996
-Unlimited MID a LONG, komerční jízdy se psy
-krmím masem
-nerozumím dogtrekingu, caniccrossu, bikejoringu, skijoringu, služeb. výcviku a výstavám
-miluji zrzky



Offline Djihad

  • ****
  • Příspěvků: 457
  • Karma: +42/-23
  • Zkušenosti jsou nepřenosné.
    • www.sleddogs.cz
    • E-mail
Re: uspáni psa X přítomnost deti
« Odpověď #28 kdy: 25 Květen, 2010, 15:58 »
Nebo víš co?

Příště na Vás večer budu myslet, budu v duchu s Váma a držet palce ať Vám to vyjde, jako ti z předchozích příspěvků....
-17 x Alaskan husky/ESP, L.P.1996
-Unlimited MID a LONG, komerční jízdy se psy
-krmím masem
-nerozumím dogtrekingu, caniccrossu, bikejoringu, skijoringu, služeb. výcviku a výstavám
-miluji zrzky



ŠárkaM

  • Host
Re: uspáni psa X přítomnost deti
« Odpověď #29 kdy: 25 Květen, 2010, 16:55 »
Taky bych nenechala decka koukat na psa v hovnech a moči.

Jeste jsem totiz zatim  zadnyho svyho psa v moči a hovnech ležet nemela. U nas to probehlo tak, že ta fena den polehavala po tráve,ale trochu se pohybovala,  já jsem ji pak odnesla k brance, povedlo se mi že mě deti nevidely, polozila jsem ji na travu a az do okamziku kdy bylo po ni, se nepohnula.

Zadny drama a masochisticky vystupy cos tu nastinoval se nekonaly. A ja jsem tak blbá , že jsem se zeptala, jestli by tohle mohli videt decka, nebo jestli je to nutne utajit.

A se zakopavanim- Ja nemam fyzickou silu na to, vykopat tak velkou jámu, proto ji kope manzel. No a když jedeme oba, jely s nama deti taky, protože to bylo na rychlo a nemeli jsme hlidani.